Profile of mars92

×

Permbledhja

mars92 Zërist

Stats for mars92
Posts:   4 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   24-10-2009, 10:22:11
Last Active:   10-01-2013, 13:26:15
Age:  
  • Filma Me Titra Shqip
Offline Offline

Messages - mars92

1
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 10-01-2013, 13:26:15 »
Fatkeqesisht po:(

2
@M A X flm kishishte disa keshilla vertete te vleshme!

3
Tregu Webmasterave / Shes Sitin FilmaShqip.info!
« ne: 08-05-2011, 10:48:27 »
Korab te kam cuan nje email kontrolloje!

4
Tregu Webmasterave / Shes Sitin FilmaShqip.info!
« ne: 03-05-2011, 18:28:08 »
FilmaShqip.info ka 5 Muaj Online dhe permban 71 filma te listuar!Ne Sit perfshihen Domain (6-7 muaj te mbetur)+ Hosti(1 muaj te mbetur TheHosting.me)+acc ne videobb.com me gjithe filmat qe jane te bere upload+ fan page (60 fans)!Thema eshte Nulled!Ka te instaluar pluginet kryesore si Seo,Sitemap...!75% e trafikut eshte nga search engines,(vizitat jane nga keyord te ndryshem)!Ka pasur goxha sukses me Filmat e dubluar ne Shqip dhe shume vizitore jane te interesuar!
Stats Nga hosti http://lulzimg.com/view/ab93dc.jpg(ne maj ka pasur nje bum vizitash pa postuar asgje thjsht ka dhene efekt SEO)
Webmaster Tools( ato url not found jane nga nje domain qe ju pat bere redirect ne fillim)
http://lulzimg.com/view/e6181c.jpg
Cmimi fillon nga 100Euro(ne forme ankandi)!
Pagesa:Westerunion (e preferuar)+paypal.
Nese Kam harruar Ndonje Info ose kerkoni ndonje informacion shtese thjeshte me thoni!

Faqe: [1]