Profile of marvis

×

Permbledhja

marvis Zërist

Stats for marvis
Posts:   68 (0.013 per day)
Personal Text:   if i could turn back the time!
Vendndodhja:   Izmir
Data e regjistrimit:   15-07-2007, 17:33:32
Last Active:   09-03-2011, 21:31:51
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - marvis

1
selamun aleykum.Un studjoj ne Turqi dhe jam i mirinformuar per kete teme.Kjo eshte vetem politike dhe me shum interesa te perbashketa.Per punen e shamise eshte e vertete qe ne universitete nuk i lejojne gocat por ato qe e ndjene qe e kan detyrim sado rregulla te vihen nga njerez qe nuk e duan islamin ato nuk ndryshojn ide.Vijn ne shkolle me kapele dhe sa del nga shkolla e vendos prap shamine.
Ne izmir eshte perhapur shum kohet e fundit moda e rokerace.
Po atyre pse nuk i dalin kundra kur vijne ne shkolle me kryqin sa dora te varur ne qafe dhe me pirsa ne gjith fytyren.Edhe ata fundja jan duke ber propagande me menyren se si vishen dhe me mbledhjet dhe veprimet qe bejn.
Te flasesh nga larg eshte shum e thjesht nqs e shikoni realitetin ktu atehere keni per ta mesuar lojen qe ben opozita turke kundra islamit.
Me vjen shum keq qe disa nga ju i shohin njerzit qe ndjekin islamin si te prapambetur por mos kujtoni se dhe ju jeni shum te modernizuar se modernizim nuk quhet nxjerrja e tangave ne shesh.
Inshalla zoti ju hap dyert e besimit ne zemrat tuaja.

Nqs keni deshire te kontaktoni marvi_tr@hotmail.com

2
Seriale TV / SERIALET NE TV
« ne: 17-12-2008, 22:59:16 »
seriale turke zakonisht jan kopje e seriale te perendimit.Pervec serialit Kurtlar Vadisi qe eshte realiteti ne turqi dhe ne Irak.Eshte shum terheqes dhe ndiqet nga 80%e popullsis turke...

Serial tjeter qe e ndjek zakonisht eshte Prision Break :)

3
Arkitekturë / Inxhinieri / Ku janë elektroniksat?
« ne: 16-12-2008, 23:17:50 »
Un studjoj ne Turqi(Izmir) Electronic and Telekommunication viti3 dhe me pelqen fakti qe paska shum te interesuar ne fushen e EMT. Ju pershendes te gjithve

4
E Bukura / Re: Historia e gjimbajteseve ose sutjenave!
« ne: 01-11-2007, 19:22:49 »
Sa seksi eshte kur vini verdall pa sutjena ju..shum eksituse :P

5
Po ca lidhje ka kjo me elektroniken hmmmmm: hmmmmm:

6
Familja / Re: Një studim për emrat.
« ne: 01-11-2007, 19:05:37 »
 
Too late. Pse s'na e the me pare këtë qe mos te ta vidhnim emrin? Unë e vendosa do t'ja vej tim biri (qe s'e kam lindur apo nisur akoma) këtë emër. :P Sinqerisht MARVIS paske emër shumë te bukur. TA GEZOSH!! :) :D
Flm per komplimentin Elegance..
me shume se i bukur eshte i vecante.Nuk kam degjuar as ne Shqiperi as ktej nga jam si ky emer.Nuk e di as nga vjen as kuptimin..

7
Meta / Re: Votoni Zeriyt.com
« ne: 29-10-2007, 21:04:23 »
Shum mire mund te themi po ku e ka te shkelqyeshmin mos e degjeneroni muhabetin apo duhet me i ber pak qejfin ....

8
Qesh / Barsaleta Banale~
« ne: 29-10-2007, 21:01:28 »
Qeni dhe kosi

Një fëmijë i vogël vjen nga shkolla dhe pyet babain
- O ba dhegjova shoket qe flisnin për vaginen. Ca është vagina dhe si duket?
- Perpara seksit duket si një trëndafil i bukur i pahapur - i thotë babi.
- Po pas seksit? - pyet femija.
- A ke pare ndonjëherë bulldog duke hëngër kos ?


LOL LOL na kenaqet me kto barsaletat

9
Familja / Re: Një studim për emrat.
« ne: 29-10-2007, 20:56:03 »
Se mos ma vidhni...!!!!

Duhet ti merrni leje pronarit se hidheni ne gjyq....LOL

10
Familja / Re: Një studim për emrat.
« ne: 29-10-2007, 20:54:51 »
Plus qe është i veçantë goxha. Asiela ama kam dëgjuar si emër, njoh një vajzë me këtë emër. ;)
Asiela eshte goxha terheqes... :)

Po si emri im keni degjuar e pare ndonjeher?
Marvis... hmmmmm: hmmmmm:

11
Forumi i Studentëve / Re: A bëhet praktike ne Shqipëri???
« ne: 29-10-2007, 20:48:41 »
E rrofsh ti capi po tjeter ska njeri mendime per kte teme.

ok gjithsesi flm per postimet

12
Forumi i Studentëve / Re: Fjalori i Adoleshenteve !
« ne: 29-10-2007, 20:46:42 »
He mo cthote Dorjana?? LOL LOL LOL LOL
perdoret kur ke mgel vetem dhe vetem perdor doren duke imagjinuar nje goce LOL

13
Jo vetem prindi..Pse jo dhe te gjith te afermit duhet te investojn per te dashurin e tyre.Per shkollim duhet te investojn te gjith....... :perqafim

14
Per mua eshte shum te bezdisshme jan chatet dhe lojrat.Nuk jam aspak i semur ne '' '' mbas internetit por me hyn shum ne pun per searchet e shumta qe bej.
Forumin e lexoj vetem per shtyrje kohe..

15
Un nje gje skuptova Dalber chyn pula gjeli lafsha berthoma ne ket muahbet.Kushjam ka ber nje pyetje dhe shpreson nje pergjigje me inteligjente..
kupton ti daku.
po kjo ca eshte ??? hmmmmm: Kujdes me fyerjet...

Kushjam per mendimin tim behe ate gocen ta kuptoje qe vertet ti e don.Nuk e di ku jeton por gjej vende romantike dhe kalo kohe me te.Jepi rendesi qe ta kujtoje qe ti e don.Kalo caste te bukura dhe ajo do bindet...(mendimi im)

16
Ndjenja / Re: Cili ka qenë ambienti me crazy....
« ne: 24-10-2007, 23:47:17 »

Hahahahaaa Marvis. Të Marrte e mira ty edhe kishat, dhe dacnet e tua. Ore ditë-bardhe, por aq me vale te shkurtra e keni bërë seksin pranë kishes, se vellai i vogël s'u vonua shumë tuj blere akullore, me duket?!

Epo ca te bejme ne moj elegance ashtu ishin kushtet ne ato kohera.:)Atehere e nje koh ishim verete crazy per sex.nuk jam duke vajt tani te kisha jo se del dhe ma fut prifti pa dashje!!!

17
Ke harruarr dy profesione Berni:
1)Electronik and telecommunication Engeneering
2)Phsicology
Te ky profesioni 1 merr pjese dhe karrierra ime dhe besoj se eshte shum me i sukseshem sesa inxh.kompjuterash

18
Capi dje i kishte bërë rrobat lara lara....camur kur dolen nga lavatricja ahahahahaha


Mjer ai qe do te marri ty se dashka me hap butik personal ti veshi rrobat nje perdorimshe se ku ja dilet me ty LOL

19
nuk e ke ne Evrope o djalë LOL

Ku paske qen me para moj çapi...Shyqyr qe ma mesove se kush me degjonte turp zoti.:(       LOL
Sa shpejt i kap gjerat qe ne ajer..


20
BERATI qyteti 2500 vjecar....

Ku te gjith e kan enderr te jen mistrecat e rrugeve te kalldrremta te kalase....

21
Tema Interesante / Re: video crazy...
« ne: 20-10-2007, 21:57:37 »
Perderisa e kam hapur temen tek Dashuria dhe seksi kuptohet per ca e kam fjalen...
psh kurr te ka rrahurr i dashur yt capi dhe e ke kapur ne video LOL

22
Tema Interesante / video crazy...
« ne: 19-10-2007, 19:53:59 »
Na dergoni videot tuaja me crazy.... ti shofim dhe te qeshim se bashku......
edhe un do ti dergoj prisni sa ti bej gati. :D

23
Ndjenja / Re: Është OK te martohesh për Lekë?!
« ne: 19-10-2007, 17:57:23 »
jo moj capi jo se te varferit nuk i qesh buza kurre.te marresh nje qe te jete icik ne gjendje se dhe buka me gjize nuk hahet gjithe jeten  :D

24
Diapazon / Re: C`kuptim ka fjala " Sexy"?
« ne: 18-10-2007, 22:05:04 »
SexY=karamel

25
Café Zerion ツ / Re: Çfarë ngjyrë kanë ato.....
« ne: 18-10-2007, 21:21:45 »
Un i kam te kuqe.Ne mes eshte nje femi qe ka nxjerr gishtin e mesit brenda nje trekendeshi te zi...Lexon DANGENEROUS
dont touch

Faqe: [1] 2 3