Profile of mendolin

×

Permbledhja

mendolin Zërist

Stats for mendolin
Posts:   6 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   07-07-2009, 23:12:48
Last Active:   27-01-2010, 05:54:46
Age:  
Offline Offline

Messages - mendolin

1
AlbDEVs / Mesoni gjuhen HTML
« ne: 07-07-2009, 23:51:21 »
mesim rreth HTML-es .
tek faqjas ime:www.kosovaa.com
apo shko tek direkt te learning center.
www.kosovaa.com/wizard.html

hope u will learn too ..
Mendolin .A HTML Programmer..

2
Portalet Shqiptare / www.kosovaa.com
« ne: 07-07-2009, 23:35:48 »
faqja e imja e programmues permes HTML dhe CSS .
kosova web portal ,chat ,top lista kosovare,forum,mesim rreth HTML-es. etj
adressa eshte :
www.kosovaa.com
pay a visit ..
www.kosovaa.com.
:)

3
WebHosting / Free Hostia
« ne: 07-07-2009, 23:32:42 »
une moj me ndihmu
te freehostia.com shume host i mir
moj me ta boh add domain
shko tek "website managment" dhe kliko tek "domian manager"
dhe e ban add.
ose me jep account infos une do te bej punen per ju .
ok
meso html
www.kosovaa.com

4
WebHosting / hosting falas shume i mire ..
« ne: 07-07-2009, 23:28:13 »
hosting falas shume i mire edhe pa ads on u r site me php mysql support ,domain ,ftp access,ato jane:
www.freehostia.com
www.awardspace.com

edhe une ekam hosting tek awardspace.com
pra faqja e imja eshte :www.kosovaa.com

5
Albwebmaster / Nje host
« ne: 07-07-2009, 23:22:03 »
free hosting with php ,mysql
www.freehostia.com
www.awardspace.com

pa ads on u r site
ehe une e kam hosting te awardspace.com
shiko web faqen time :www.kosovaa.com

6
Portalet Shqiptare / www.kosovaa.com
« ne: 07-07-2009, 23:17:58 »
tung ,
une jam Mendolini.
webmaster shqiptar .
e di HTML shume mire dhe e kam diplomen e html-es .
faqja e imja eshte :
www.kosovaa.com
bejm edhe web design dhe web programim.
ok
greetings..
Mendolin.
An HTML Programmer..

Faqe: [1]