Profile of miki

×

Permbledhja

miki Zërist

Stats for miki
Posts:   847 (0.138 per day)
Personal Text:   Larguar...
Vendndodhja:   Në botën e çudirave
Data e regjistrimit:   14-08-2004, 14:32:23
Last Active:   06-09-2012, 00:02:40
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - miki

1
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-06-2005, 13:35:29 »
Njish je......LOL LOL

Kaçul i keq


Ti je nga ata jevgjit jevgjit (e di ti për cilët e kam fjalën) ;)

Kështu është kur ngatërrohesh me kalamaj...


Ps.Modifikojini ju lutem shkrimet se kemi dalë jashtë temë krejtësisht.Kërkoj ndjesë nga lexuesit e temës.

Me kaq basta se e qellëm shumë sot.

Gjithë të mirat dhe një herë e kalofshi një fundjavë të këndshme

2
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-06-2005, 13:26:42 »
ti o robi prarafoles ,,, sa here duhet te ta perserisin ty qe kjo nuk eshte as teme sherri dhe as teme ankesash , po qe se ke noi ankes per noi kalama MUTI sic thu ti , ike e baje tema ANKESA se ke ngatarru teme vlla ,ene ne forum sa per dijenin tate eshte i lejuar te futet cado lloj morri ene pleshi ti ske pune hic ,,, po qe se nuk te peqlen ma mrapa ik e vini BAN ,,,,

Robi sat'ame...O trap po ti nuk po qaje te ankesat që të të merrnin "gradat" virtuale se të quajtën jevg..??Mos më trego mu banin se i ke bregët akoma me kaka ti që të flasësh me mu.Prandaj shumë pak me mu se s'jam surrati jot unë.I more "gradat" mbrapsh ime i more....?? Të ...... gradat kalama dreqi.

Po ty e morr te duket vetja noi gja apo si e eke punen se ai mjeshtri qe e ka hap ate sondazhin isha une ,,, ene e hapa se po e degjeneronin temen e ELBASANLLIJVE ato te dyja ,,, si po e degjeneron edhe ti tani !!! Po vazhdove ene ti kshu do e hapim ene i sondazh per ty A MENDONI SE I MUNGOJN VIDAT KETIJ PERSONI APO JO????


O mamator i vogël po ti je nji nga ato kalamajtë që rrijnë para kompiuterit puthen virtualisht e njëkohësisht prishen nga puthjet e fjalët "e nxehta" virtuale...Prandaj me mu kujdes se ta çaj morrin unë Zgjebs.Për temën ta hapësh kur të duash (meqë i more gradat mbrapsh ime) pastaj po pate dhe ndonjë gjë me mua personalisht takohena kur të dojë toçi ty në Elbasan dhe i zgjidhim muhabetet.Meqë ti na qenke kaq cub...
Ske te drejte ti te shkrush vend e pa vend edhe te shash robt !!! Pranaj here tjeter matu kur te flasesh mos e trego veten se ke vida mangut , OK ????

Ik mer kris bithën ta thashë nji herë mos më lodh kot se ta kam qell si shumë më duket.Ik futi një Ankesë tani edhe me lutje për modifikim shkrimesh dhe mundësisht dorëzoi "gradat"..Kaçul i keq

3
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-06-2005, 13:08:53 »
O ti mamator ta çaj ballin unë zgjebs...Të foli njeri ty ??

Je akoma piqiruq që të më tregosh mua "Ankesat" prandaj Ik kris bithën me ndonjë cep atë të bësh..pastaj ti sikur ishe do na shporreshe,meqë të kishte ngel hatri...(apo thuj dava jevgjish ;)....)

4
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-06-2005, 06:03:15 »
Hej përshëndetje të gjithëve  :pafshim

Kam bë ca mungesa po më bahet hallall,apo jo ...?? loool Mesa shoh qenkan ba ca ndryshime që nuk po i kuptoj fare...

 :O

çar ka ndodh knej mer amon se latë koqen e namit,kalamaj të fliqët.çar janë ato MP që dërgoni njerëzve se nuk keni lënë vend pa shkrujt e pa e digjeneruar.çar janë kto tema që hapni me sontazhe Girls Fights se mi keni lodh kot syçkat me c@rlliqet kalamajsh.Mjaft o morra se na lodhët...
Kshu asht kur të futet çdo mut i vogël në muhabet dhe e digjeneron fare...(Kapini prej bithe e nxirrini jashtë,ju që mundeni).....

Kush do më japi një shpjegim amon,çar ka ndodh se spo marr vesh asigja,ai MP që më ka dërguar Buba më bënte thirrje për votim më keq se ato të Bernit për PD-në.Bëni qyfyre po mos digjeneroni gjithçka,ruani ca limite se nuk është mirë kshu....

Nuk po na interesojnë sa herë i ndërron picetat kjo Buba e çar tamponi përdor kjo prandaj me kujdes pak....

Buba tu bëftë Miki (të kam xhan) në një nga faqet e mëparshme mu duk mua apo kishe hedh ca kunja për gjasme "diskriminim" (i ke lexu dhe te një vend tjetër më duket),mu dukën mu apo ishin si me tall bizhdilet me ca shkrime të miat.Ndoshta dhe gaboj....
Por nqs nuk gaboj,shiko se e kalova me shaka dhe nuk i dhashë rëndësi po rradhës tjetër nji çik me kujdes lali se flasim ene ndryshe.
Edhe shiko mos hy në muhabete kot së koti,se ai muhabeti (i kopilit pra) ishte thjesht shaka mes dy njerëzve që kuptojnë nga shakaja e asgjë tjetër,ti skishte pse ti fusje hundët.(Rregullo pak firmën)....


Ps.O Peshku o lali mos ja vin re të gjithëve ktu,se ka ene ca që s'mushin mirë.Kanë ca probleme me vidat njerëzit (e ka fajin "Dorjana" mer plako lool :D ...).

Ju përshëndes dhe një herë fort fare gjithë ata që më kanë përshëndet edhe ata që nuk e kanë bërë e ja kalofshi mirë ngado qofshi...

Gjithë të mirat

5
Miss-et Shqiptare / : Miss Shqiperia 2005
« ne: 23-06-2005, 18:04:25 »
Una jom mo preaty :-[

Pse s'thu ti që paske humb kot :D lool

6
Shqiptaria / : Tropoja, Bajram Curri
« ne: 23-06-2005, 10:34:48 »
Bashaj më fal shoku për ndërhyrjen por ke probleme tepër të theksuara.Komplekse t e tua mbaji për vete dhe mos etiketo.Pasi ky lloj etiketime nuk tregon asgjë tjetër vetëm injorancën dhe mungesën e argumentimit.Mos krijo situata të ndyra duke sjellë "ndarje" e krahasime veri-jug...

Ps.Majkon mos e zër në gojë se të flasësh ti për të duhet ta lash gojën mirë pastaj hajde flasim....

Gjithë të mirat

7
Forumi Islam / Pyetje dhe përgjigje rreth fesë Islame
« ne: 23-06-2005, 10:27:50 »
Më falni për ndërhyrjen kisha një pyetje në lidhje me Islamin.

Do të desha të dija cili është qëndrimi i Islamit në lidhje me të ashtuquajturën "Xhihat" ???

Nuk e di,por është përfolur shumë nëpër media por nuk kam arritur të krijoj një imazh të qartë mbi këtë problem.Do të preferoja një përgjigje të shkurtër e më sqaruese nqs ka mundësi.


Gjithë të mirat

8
Shqiptaria / : Tropoja, Bajram Curri
« ne: 23-06-2005, 09:41:39 »
quote author=BeRni link=topic=1839.msg219153#msg219153 date=1119509951]
ato vjedhjet e djegjet i ben Jugoret qe jane Grekerit

cdo Venalij eshte i djatht dhe patriot po ti se ke kete gje.
Citim


O robo çfarë flet mer se na çmende."Jugorët" sipas teje = Grekë  :O

O njeri i mbarë,o dele e Perëndisë je në metro ti.Dmth sipas teje kush nuk është i djathtë nuk është "patriot"... :O


Kujdes Berni se po kalon mbi çdo limit...


Gjithë të mirat

9
E Bukura / : Moda per meshkuj.....
« ne: 23-06-2005, 09:09:02 »
Temë për veshjen tonë dhe asnjë nuk ka komentuar  :O

çfarë bëni kështu more se lat nam,na fëlliqet.lool

I pashë dhe unë me vëmendje ç'ka na ka sjellë vajza dhe para se të them preferencat e mia,do të desha të shtoj,që për mendimin tim meshkujt më të mirveshur janë dhe kanë për të ngelur Italianët.
Veçse Milano është pak si larg meje,loool pastaj edhe çmimet për ti marrë gjëra që na pëlqejnë mesa di unë andej janë ca si të "cimbisura"... :(

Hajde se po filloj...

Mesa pashë përsëri ngjyra dominuese ngelet e bardha.E adhuroj dhe unë por nuk ndihem mirë për veshjen e përditshme.Nuk e di po më pëlqen e bardha në një ditë të shtune ose të diele (më releksuese).Jam fan i ngjyrës kafe,dhe blusë.Dhe mesa pashë sivjet kanë për tu veshur shumë bluzet e hapuara (në formë v-je) dhe me ngjyra të larmishme.Nice...

Nga të çka keni sjellë më pëlqyen ato pantallonat e Armani3......Prada3 .......ajo Xhaketa e Versace 3 dhe pantallonat (rripi nuk shkon) për një vend më të rafinuar tani në verë....ai jeleku i Laura Biagotti4 (për përdita është klas,vetëm se i ka shumë shumë të shtrenjta :-(((( ....).....Calvin2 (ky kostumi i bardhë,shumë klas).....Valentino 00 (kostum shumë elegant,ishallah bajmë nonji gja sivjet)... :)

Unë jam fan i këmishave me linjë klasike,prandaj dhe sikur nuk ma mbushën syrin kto këtu.Na sillni ndonjë alternativë.....loo ol


Ps.Thanks Alda...

Gjithë të mirat

10
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:45:47 »
Hahhahahhahahhahahh ahahhahahhahahhahah ahhahahahhaha
Hhahahahhahahhahhah ahhahahhahahhahahha hahhahahhahah
Hahhahahhahahhahahh ahahhahahhahahhahah ahhahahahhaha
Hhahahahhahahhahhah ahhahahhahahhahahha hahhahahhahah

LOL LOL

Oj nënoke sa kam qesh :D

Ps.Ena je njesh.Rrofsh

11
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:41:21 »
loooooooooooooooool

 :O

Mosssssssssssssssss sssss unë kshu  :O

 >< ene nuk e paskam marrë vesh kaq kohë....loooooooool


12
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:33:29 »
 :O  Mosssssssssssssssss s  unë e kam bërë gjithë atë "dëm"..... :O loooool

Ps.Tani thamë,po jo kshu fare.Thamë që zemërthyes kemi vetëm njanin këtu kështu që i dytë sikur nuk ka vend. :D

13
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:27:14 »
loooooooooool


LOL LOL

Ps.Ngordhsh ishallah :D loooool


14
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:24:15 »
Hahahhahahhahahahha hahhah

S'ma ha menja. :D

Shofim nji herë ma vonë se mos bahet gja  :D loooooooool

LOL

15
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:21:47 »
Po çar do ti Ena prsh ??? ^o) lool

16
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:17:40 »
Hej harrova tju përshëndes (kshu asht kur merresh me Enën dhe me Bubën ) loooool


Hajde bëfshi qef ngado qofshit :pafshim


Për gocat  perq


Për çunat  ^o) looooool


Gjithë të mirat

17
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:11:02 »
 :O Qenke ba shoqe me Bubën shoh.... ^o) looool


:D

18
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 23-06-2005, 08:07:31 »
 :O :O


24 orë mungova dhe shiko çar qenka ba ktu... ^o) loooool

19
Pra per ata qe s'e dinin, ne Shqiperi organizohen dy konkurse bukurie, Miss Albania dhe Miss Shqiperia (ne asnje vend te botes nuk ndodh dicka e tille).

Unë prsh nuk e dija diçka të tillë.

Përderisa është një konkurs ilegjitim si vazhdon akoma të zhvillojë "aktivitetin" ???

Ps.Qenkan shumë skandalozë njerëzit (organizatorët),na lodhën kot duke i komentuar "bukuroshet"...

Gjithë të mirat

20
o miki, e ka mir Gjumashi, ajo as per koleksion shahu nuk eshte!!!
pastaj, koleksioni duhet qe edhe t'ia vlej sadopak.....
edhe dicka tjeter, a ishte kjo goca me e shkurter ne skene apo jo??

 :O

Në të vërtetë ????

Nqs konfirmohet kjo që sapo the,kam përshtypjen se organizatorët dhe juria paskan qenë në të vërtetë skandalozë.Juria në fund të fundit skishte shumë alternativa se ishin njëra më e shëmtuar se tjetra kështu që pjesën më të madhe e mbart (ose më mirë thënë,duhet ta mbajnë) organizatorët e këtij evenimenti.Unë mendimin tim e kam thënë e më lart dhe i qëndroj atij.

Më vjen keq për përzgjedhjen skandaloze që kanë bërë organizatorët.Shumë por shumë kot.


Ps.Sa për "koleksionin" besoj se e kape që ishte thjesht një shaka.lool

Gjithë të mirat

21
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-06-2005, 18:39:48 »
Ahhh po...Ke të drejtë. ;) loool

Për buzët pra e kisha fjalën :D

22
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-06-2005, 18:33:24 »
Kjo tema nuk duhet të quhet më Tema e Elbasanit por "Tema e puthjeve virtuale".... :D looool


Ps.Një çik më me avash se i kputët fare loool

23
Gjëja e parë që ve re tek një femër (dhe për mua thotë shumë) është E ecura e saj.Pastaj normalisht linja,veshja,kombinimet në veshje dhe makiazh,sytë etj etj.E kam fjalën gjithmonë për tërheqjen vizuale.

24
Futbolli / : SK.ELBASANI
« ne: 21-06-2005, 17:55:00 »
Ja dhe fotoja e ekipit legjendar që fitoi titullin Kampion në sezonin futbollistik të 1983-1984.

Emrat e kampioneve: (lart nga e majta) Zamir Arapi, Luan Deliu, Shkëlqim Asllani, Bujar Gogunja, Edmond Mustafaraj, Ferdinand Lleshi (kapiteni legjendar) ne rreshtin poshte - Roland Agalliu, Vladimir Tafani, Dashamir Luniku, Ardian Popa, Kostandin Rama. Pjestare te tjere te ekipit kampion : Albert Kaloti, Bashkim Staçeni, , Jovan Shegani, Kastriot Vrapi, Muharrem Dosti, Sokol Branica, Sokol Gjuraj, Stavri Mitrollari, Zyber Bega. Ekipi u drejtua me mjeshteri nga traineret Frederik Jorgaqi (Lashi) dhe Dashamir Stringa .


[attachment[/attachment]

25
Për koleksion....Gjumas ho  ;)

LOL  LOL

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 10