Profile of mimomimo

×

Permbledhja

mimomimo Zërist

Stats for mimomimo
Posts:   3 (0.001 per day)
Vendndodhja:   rovaniemi finlande
Data e regjistrimit:   23-01-2010, 11:57:46
Last Active:   10-06-2010, 23:19:27
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - mimomimo

1
Muzikë Shqip / Si te shkarkoni MP3 nga YouTube
« ne: 24-01-2010, 00:24:02 »
Faleminderi per postimin qe keni bere,keni te drejte nuk ishte faji i add qe ngecnin videot por po patet ndonje ide se ku mund te jete problemi ju lutem me shkruani Faleminderit

2
Muzikë Shqip / Si te shkarkoni MP3 nga YouTube
« ne: 24-01-2010, 00:02:04 »
mund te me ndihmoni ju lutem, nuk e di pse me ngecin videot per pak caste sa here qe i shikoj, me ngecin edhe filmimet e mia qe kam ruajtur ne kompjuter. faleminderit

3
Muzikë Shqip / Si te shkarkoni MP3 nga YouTube
« ne: 23-01-2010, 12:25:50 »
Pershendetje.desha pak ndihme ju lutem,pasi bera shkarkimin e shtojces ne firefox per te shkarkuar kenge ne youtube,me ka dala nje problem,sa here shikoj video ne youtube videot me ngecin ose me sakte figura bllokohet per disa caste ndersa zeri vazhdon normalisht. kjo me ka ndodhur edhe me pare kur shkarkova programin real player,dhe mu desh ta cinstalova pasi e bera cdo gje ishte ne rregull,mos duhet te cinstaloj edhe ke te here mozillen? Faleminderit

Faqe: [1]