Profile of mirfA Dj

×

Permbledhja

mirfA Dj Zërist

Stats for mirfA Dj
Posts:   79 (0.017 per day)
Personal Text:   www.bisedoj.com
Vendndodhja:   Tirane
Data e regjistrimit:   09-02-2009, 00:17:39
Last Active:   28-03-2012, 16:53:09
Gjinia:   Mashkull
Age:   33
  • Problematika Ditore
Offline Offline

Messages - mirfA Dj

1
o Daku mos e vrit mendjen or burre, shumica e postuesve te mbeshteten, kjo ka rendesi, ciao Afrimi!

2
Pershendetje te nderuar webmasterë.

Une deshiroj partneritete me faqe serioze dhe te pakten te kene pagerank 2+ .

I kerkoj keto kushte pasi ne kemi page rank 3 dhe pritet qe te rritet, vizita kemi mbi 150 ne dite dhe po shtohen keto dita dites e me shume.

Linku http://www.vetemsport.info
Emri i Faqes: Lajme Sportive

Ju mirepres....

3
Zeri.tech / Cilen forme parapelqeni?
« ne: 22-01-2010, 23:59:39 »
Facebook-u ne shqip e ka Kryefaqja :)

4
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

Qe do te thot se fundi her kam pas ne sitin tim 14000 Vizitore online.

 Eshte nje site ne gjuhen Ruse dhe Angleze. une do ofroj Kosoftads hapsir ne sitin tim pasi te shof se ne faqen e tyre se eshte liqensuar dhe ka vendim qykate.

Me duket se ja ke fut pak si kot, mos ke ngaterru gje ndonje 3 zerosh?

5
Bashkepunime | Partneritete / Partneritet me www.bisedoj.com
« ne: 17-01-2010, 23:29:55 »
Deshiroj shkembim linqesh me website qe kane pagerank 2+, linku te jete ne faqen kryesore.

Aktualisht faqja disponon mbi 110 vizita ne dite, dhe ka pagerank 3.

Nese nuk plotesohen keto kushte, mos shkruani fare

linku: http://www.bisedoj.com
emri: Problematika Ditore

6
Zeri.tech / Cilen forme parapelqeni?
« ne: 05-01-2010, 20:54:50 »
Nje vizitor i thjeshte qe sja ka haberin nuk e di as ca eshte kreu e as home e as shpija, po te shohe shpija do mendoje se eshte big brother ose shpija e kosoves, une votova faqja kryesore, dhe pse eshte pak e gjate, ajo eshte me e kuptueshmja.

7
Mozilla :)

8
Portalet Shqiptare / News.al
« ne: 05-01-2010, 18:07:59 »
Mua spo me hapet news.al Server not found

9
Portalet Shqiptare / Gazeta-Shqip.com (Beta)
« ne: 05-01-2010, 09:29:59 »
Ne fakt ja futa kot, sapo lexova ate te mandit dhe thote qe prap ska arkive :(

10
Portalet Shqiptare / Gazeta-Shqip.com (Beta)
« ne: 05-01-2010, 09:28:57 »
E kam vene re para disa ditesh qe po benin ndryshime, ka qene katastrofe dikur, as akriv  nuk kishin, kesaj rradhe shpresoj te kene :)

11
Facebooku ka cekuilibruar konkurencen, nuk ka me forume, nuk ka me chate shqiptare, shembulli me i mire eshte dhe forumi zy. Shume pasiv i shoh antaret ketu, te gjith ne facebook do i kesh medoemos. Poshte facebook. :(

12
Zeri.tech / Renie e spamit shqiptar
« ne: 03-01-2010, 21:48:01 »
Shyqyr thuaj, para ca ditesh me erdhi nje spam nga nje kompani hostingu, gjithsesi spami sdo te vdese kurre mendoj.

13
Albwebmaster / Si te nderroj logon e blogut?
« ne: 03-01-2010, 14:35:39 »
Lere lere se e rregullova, shkova tek image e fshiva logon qe kishte dhe uplodova nje tjeter po me te njejtin emer... gjithsesi rrofsh per pergjigjen.

14
Albwebmaster / Si te nderroj logon e blogut?
« ne: 02-01-2010, 22:26:33 »
Instalova nje temlate dhe dua ti nderroj logon, por temlate nuk e ofron si sherbim nga paneli i wordpress-it. C'fare rruge te ndjek nga Cpaneli ?

15
Albwebmaster / Problem ne Smf
« ne: 02-01-2010, 13:03:13 »
Rrofsh plako, je shume i madh, jane ca gjera te vogla qe na ndajne nga disa gjera shume te medha :P

16
Albwebmaster / Problem ne Smf
« ne: 02-01-2010, 03:03:46 »

Po bej ca teste ne smf dhe me doli ky errori! Nuk me le as te fshij as te shtoj as te modifikoj kategori te reja si tja bej? hmmmmm:

17
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Si ta hap FB ne pune?
« ne: 30-09-2009, 16:53:44 »
Pershendetje, kerkoj ndihme per hapjen e feisbukut(po e shkruaj shqip se nuk u postoka po ta shkruaj sic duhet) ne pune, si duket administratoret e rrjetit e kane bllokuar. Kisha degjuar per nje faqe zhblloko.com por si duket spo ben pune.. Si tja bej, internetin e marrin nga abisneti keto... ju lutem sa me shpejt nje pergjigje se nuk shtyhet kur ska pune........

18
Zeri.tech / Statistika online me Compete.com
« ne: 15-09-2009, 00:51:01 »
Nuk eshte e mundur qe telegrafi ka kaq pak vizitor...Telegrafi eshte website perfekt,ne te gjitha kategorite qe ka :
    * Ekonomi
    * Sport
    * VIP
    * Lifestyle
    * Shëndetësi
    * Teknologji
    * Shpallje
    * Astrologji
    * Fun
    * Lojëra

zere se ka 10 website... ne nje!

shume televizione marin infot e Show Bizit tek telegrafi pa cituar as burimin madje,kam vete persona ne televiizon qe ma faktojne kete gje,po ashtu dhe tek sporti...
balkanweb ka nje dizajn te pakuptueshem dhe teper te lodhshem,dhe as ne lajme si afrohet telegrafit...ndersa top channeli keto kohe ja ka prishur doren shume...ve re qe kur mbarojne ndeshjet e fundjaves tek topchannel i gjej lajmet te nesermen ne mesdite,kurse telegrafi i ve saktesisht cerek ore mbas perundimit te ndeshjes,duket sikur punojne dhe turn i trete,e vetmja gje qe sme pelqen tek telegrafi eshte se e kan mbushur tere marketing faqen,duke harruar se telegrafi ka nevoje pervete per marketing,duhet reklamuar ne web faqe te tjera,apo ne ndonje tv apo ku di une.... me falni qe u zgjata pak...

19
Zeri.tech / “Google”, perkthim ne 42 gjuhe
« ne: 28-08-2009, 16:32:03 »
“Google” ka leshuar nje sherbim te perkthimit automatik ne 42 gjuhe per perdoruesit e “Google Docs”.

Pervec gjuheve me te perdorura, opsioni i ri ofron gjuhe me pak te perhapura midis te cilave edhe shqipja dhe te jep mundesine te perktheje fraza jo shume te veshtira.

“Perkthimet nuk jane perfekte, por po perpiqemi te perfeksionojme sherbimin”, eshte shprehur nje zedhenes i kompanise. “Google” do te kete nje sherbim perkthimi automatik per “Gmail”-in.

Top-Channel

20
Zeri.tech / Twitter, blogu “serioz” i moshave te medha
« ne: 28-08-2009, 16:06:31 »
hhahahahhaahah,ndoshta ke te drejte,as e kam marre mundimin ta vezhgoj Twitter ndonjehere,keshtu qe smund te jap ndonje koment...

21
Zeri.tech / Twitter, blogu “serioz” i moshave te medha
« ne: 28-08-2009, 02:10:59 »
Bloget sociale jane padyshim fenomeni i momentit ne boten virtuale por nese shohim sondazhet veme re se grupmosha te ndryshme preferojne adresa te ndryshme.

Keshtu, blogu amerikan Twitter 11 % te anetareve te vet i ka te grupmoshes 12-17 vjec, cka tregon se ky blog pelqehet me shume nga te rriturit. Adoleshentet ne pergjithesi parapelqejne te navigojne ne Facebook, MySpace apo Friendster.

Sondazhi i publikuar nga comScore thekson se mosha qe parapelqen me shume Twitter eshte 30-40 vjec. Kjo tregon seriozitetin e faqes Twitter ne te cilen jane regjistruar shume emra te njohur.

Keshtu, zonja e pare e Britanise, Sarah Brown eshte nje prej njerezve  qe parapeleqjne navigimin ne kete faqe, ndersa protestat ne Iran kane gjetur nje strehe te sigurt ne Twitter ku cdo moment pasqyroheshin zhvillimet me te fundit.

 
top-channel

22
Zeri.tech / Facebook ndryshon politiken e privatesise
« ne: 28-08-2009, 02:09:39 »
Facebook ka rene dakord per te bere nje ndryshim te rendesishem te politikes se tij te privatesise, pas nje negocimi me komisioneren kanadeze te privatesise.

Muajin e kaluar rrjeti social shkeli ligjin kanadez duke mbajtur publike deri ne pafundesi te dhenat personale te perdoruesve.

Ndersa tani Facebook ka rene dakord per te bere disa ndryshime mbi menyren se si e mban informacionin dhe mbi te qenit me transparent mbi faktin se cfare te dhenash koleksionon dhe perse.

Gjithashtu, perdoruesve do t’u jepet mundesia qe te caktivizojne apo te terhiqen kure te duan nga llogaria e tyre.

“Keto ndryshime do te thone se privatesia e 200 milione perdoruesve ne Kanada dhe ne te gjithe boten do te mbrohen me mire”, deklaroi komisionerja kandeze per privatesine, Jennifer Stoddart.

top-channel

23
Max je njesh  :-[ ,te lumte,je shume koherent dhe vertet qe prek aktualitete dhe probleme qe shume e shume here nuk jane ne "interesin" tend personal,dhe jo si disa web faqe tjera qe duhet ti paguash te te mesojne apo tregojne ndonje gje,me falni qe dola pak nga tema...

24
Pothuajse 95% e përdoruesve të sistemit operativ Linux si shërbim për kërkim të internetit përdorin Google, derisa atë Bing e kanë zgjedhur më pak se një për qind e përdoruesve.

Sipas të dhënave të rrjetit të internetit për marketing Chitika, përdoruesit e Linuxit në masë jashtëzakonisht të madhe përdorin Google si makinë kërkimi.

Përkundër brengosjes për shkak të politikës së Google në lidhje me privacinë e të dhënave dhe relevancës çdo ditë e më të madhe të makinës Bing nga Microsoft, Google ka bërë për veti 94.61% të përdoruesve të Linux.

Edhe pse Google është edhe ashtu është shërbimi udhëheqës për kërkime, është interesante se si përdoruesit e Linuxit, të cilët ndryshojnë bëjnë be në mundësinë e zgjidhjeve, janë koncentruar pothuajse tërësisht në një makinë të vetme kërkimi.

Chitika ka analizuar të dhënat nga 163 milionë kërkime në tërë rrjetin e saj të reklamimit nga 10 korriku deri më 16 gusht të këtij viti.

Telegrafi

25
Zeri.tech / Youtube pergaditet per dizajnin e ri !!
« ne: 24-08-2009, 02:58:04 »
Ne nr e vizitoreve besoj se e ndihmon google,pasi ajo eshte faqe e blere nga google,dhe cdo informacion qe kerkon ne google te con drejt e ne youtube,nejse,neve te pakten na interesojne sherbimet cilesore dhe te shumta.

Faqe: [1] 2 3 4