Profile of miri123

×

Permbledhja

miri123 Zërist

Stats for miri123
Posts:   4 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   06-05-2011, 19:56:58
Last Active:   20-08-2011, 17:10:22
Age:  
Offline Offline

Messages - miri123

2
Ne shitje kupon
100$ Google Adword
50$ Facebook
100$ Bing

3
Tregu Webmasterave / www.AlbMovi.com ne shitje
« ne: 07-05-2011, 18:14:31 »


Cmimet fillojne nga 50$

4
Tregu Webmasterave / www.AlbMovi.com ne shitje
« ne: 06-05-2011, 20:05:17 »
Shes domain www.albmovi.com + hostin + fanpage(645 fansa). Domain dhe hosti jane blere ne siteground.com.
Data e skadimit te domainit eshte 12-01-2013 ndersa hosti 12-01-2012.
Domaini renditet i 6 ne google me termin " filma me titra shqip". vizitat ditore varjojn nga 500-2000 vizita ditore.
Ofertat mund ti beni ketu ose ne miri.djali@gmail.com

Faqe: [1]