Profile of misheli

×

Permbledhja

misheli Zërist

Stats for misheli
Posts:   31 (0.005 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   28-05-2005, 15:02:10
Last Active:   08-04-2007, 02:36:50
Age:  
Offline Offline

Messages - misheli

1
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 01-04-2007, 09:11:07 »
po pra

SUPERNOVA - SDUA TE TJERE

de

Prishtina dhe titi - te therras

flm shume :):)

2
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 31-03-2007, 02:27:35 »
supernova - sdua te tjere

pleaseeeee flm shume !

3
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 01-03-2007, 20:28:09 »
hey ju lutem a ka mundsi me ma gjejt kengen qe e jep tek HABERET E DARKES TEK TIRANA TV ju lutemmm thank uuuuuu :):)(k)

4
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 02-02-2007, 12:40:34 »
M-afia - rrugova

Cobra - jeta esht rrene

flm shume :)

5
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 18-01-2007, 21:33:22 »
valton ft. brahim - mos me provoko

flmmmmmmmmmmmmmmmmm mm :)

6
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 16-01-2007, 16:21:02 »
heyy ju lutem këtë këngë n.q.s. se ka mundsi

Malesori : çaj për ditën

DHE

2 shkupi flow - shkupi represente

pleaseeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

7
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 13-01-2007, 00:17:31 »
heyy ju lutem kete kenge nqs se ka mundsi

Malesori : caj per diten

DHE

2 shkupi flow - shkupi represente

flm shumeeeeeeeeeeeee :):)

8
aida cara - e imja dashuri

faleminderit  shumë ...
 
 

9
aida cara - e imja dashuri

faleminderit :) shume ...

10
Soni dhe Nrj - i feel crazy

flm shume :)

11
heyyy ju lutem  a ka mundesi me mi gjejt keto kenget please ?

Jericho - Tomlin e nanes

Antigona sejdiu - une besoj ne dashuri

flm so  much :)

++ !!

 :perqafim :D

12
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 21-10-2006, 13:25:37 »
 Dr.dre & snoop dog ft. DJ Clue  & Nate Dogg - Gangsters

këtë këngë pleaseeeeeeeeeeee flm shumë

13
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-10-2006, 13:10:03 »
 Dr.dre & snoop dog ft. DJ Clue  & Nate Dogg - Gangsters

kete kenge pleaseeeeeeeeeeee flm shume :)

14
WNC - shqipen e pergjakshme

 aaaaaaaaaa ju luteeeeeeeeeeem

n.q.s. se është e mundur flm shumë  :D

15
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 08-10-2006, 19:08:07 »
Dr.dre & snoop dog ft. DJ Clue  & Nate Dogg - Gangsters

dhe

kenga e Jurasik Park-es kenge klassik nqs se eshe e mundur flm shum !

16
WNC - shqipen e pergjakshme


n.q.s. se është e mundur flm shumë  
 

17
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 29-09-2006, 19:32:31 »
 Dr.dre & snoop dog ft. DJ Clue  & Nate Dogg - Gangsters

rrofsh :)

18
--------------------------------------------------------------------------------
WNC - shqipen e pergjakshme


n.q.s. se është e mundur flm shumë  
 

Editim : Jo kenge te huaja  ketu

19
WNC - shqipen e pergjakshme

nqs se eshte e mundur flm shume :)

20
hey ju lutem a mundeni me ma gjejt një këngë me duket se e këndon ETNO ENGJUJT sjam i sigurt titulli është BROKE është hip hop kosovar

edhe dj blunt - unstoppable ( versioni complete sepse kenga shkputet pas 2minuta ... )

flm shume :)

21
hey ju lutem a mundeni me ma gjejt nje kenge me duket se e kendon ETNO ENGJUJT sjam i sigurt titulli eshte BROKE eshte hip hop kosovar

flm shume :)

++

22
hey faleminderit per kenget rrofsh 100 her :) por nuk e di si shklarkohet disa kenget se me dalin nje link tjeter dhe jo shkarkimin si te bej per ta shkarkuar ? ...

dhe per dj blunt - unstoppable -> nuk eshte gjith kenga e plotme eshte vetem 2 minuta e 32 sekonda a mundeni ma rrugullu ? thank you so much

ju falenderoj shume :)

misheli ...

23
heyy edhe DJ BLUNT - UNSTOPPABLE

:)

24
hey ju lutem a mundeni me me gjejt disa kenga ju lutem shume ?

erenda libohova - te ndje OSE e gjith bota mori emrin tend...

pandora & xhavit dedej - bobi

artan kola & kastro - ra faja

the hackers - konviktorja

murat gjoniku ( kendon me nje cun por nuk  e di kush eshte ) - katundarja ( diqka keshtu nuk e di mire :s ... )

blero & mc kresha - lshele gojen


rrofsh :) flm shume
25
Tekste Këngësh / Tekste Këngësh Shqip
« ne: 05-09-2006, 00:06:22 »
hey mirdita ka mundesi te me gjeni keta texta ?

ritmi i ruges - kosova all stars ( kete me pelqen shume ju lutem ... )

unikkatil - mos shaj  mas shpine ( remix me vallen ... )

duda - faresfisi 2

E.N.E ft. Dieless - i wanna...with you


Mad Lion ft. Don Arbas - Mori Molla Me Sherbet

ju falenderoj shume shume !!! :):)

Faqe: [1] 2