Profile of neptun


Permbledhja

neptun
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   27 (0.004 per day)
Personal Text:   Verdana
Vendndodhja:   italy
Data e regjistrimit:   03-06-2004, 10:22:42
Last Active:   26-04-2005, 04:32:59

Messages - neptun

1
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 16-09-2004, 10:29:21 »
prsh liza, ne rradhe te pare nuk jam vajze dhe jam djale po ta theksoj, ne rradhe te dyte nuk kam share ne gjuhe te huaj nqs je pak inteligjente se cfare kam shkruar me pare  scemaaaaaaaa! ok.elbasanllij jeni te medhej.  :zjarr :love:

2
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 06-09-2004, 11:31:14 »
hiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii elbasani jemi  te mrekullushem jo per na i gja po nuk e kisha pa kete teme se kam qene e zene, por ne elbasanllijte; sidomos femrat i kemi si shpirte. pastaj per sa i perket tiranaseveeeeeeeee  :D :D :D , 1 puthje per te gjthe antaret e forumit por ne vecanti elbasanllijeve dhe elbasanllite ciao a tutti baciooooooooooooooo oooooooo.   

3
Si  cunat dhe gocat  jane njesoj , nuk duhet te kesh besim si te cunat dhe te gocat. po ju femrat jeni me shejtan ne bark dmth jeni shume te djallezuara. ciao

4
Ndjenja / : Martesa; start apo finish?
« ne: 04-07-2004, 21:02:57 »
mar4tesa per mua eshte 1 finish, sepse aty pikerishte ke mbaruar si njeri.me mire beqar dhe i lire ne jet, se sa i martuar dhe i lidhur si nje qen ciao

5
Ndjenja / : E para dashuri!
« ne: 04-07-2004, 21:00:37 »
po qenke rryp ti  ti mer con, beson ne dashuri , po si ku te tradhetoj ty ajo, te jap nje sygjerim bej cte vij ne mendje por te them dhe nje gje  tjeter po te erdhi rasti ose me mire kerkoje rastin  mos e ler me te pare. ciao dhe sbesoj te merzitesh

6
Lojra / : pyetje qe duan pergjigje
« ne: 28-06-2004, 14:27:52 »

Ok me thuaj cilat jane gabim e cilat ne rregull ;)

 keto duhet ti gje ni ju e jo une.

7
Lojra / : pyetje qe duan pergjigje
« ne: 21-06-2004, 10:40:51 »
me fal zoti pirat por keto nuk jane pergjigjet e duhuradhe nuk munt tju japim c"mimin ke disa gabime.

8
Futbolli / Totti zhgenjen italine
« ne: 17-06-2004, 10:03:42 »
Sipas trap kjo euro 2004 do te ishte euro i tottit, por ky i fundit me xhestin e tij jo sportiv zhgenjeu italine qe tani ndodhet ne nje moment shume te veshtire per futbollin italian.totti pas beshturjes te lojtarit danez rrezikon te mos luaj  tre ndeshje qe jane decizive per italine. tani flitet qe euro 2004 dote jete i del pieros. nuk e kuptojme si nje lojtar i madh si tottite bej kete xhest te papelqyeshempor kjo nuk eshte hera pare e tij, nqs ju kujtohet ndeshja me arsenalin beri te njejten gje. por nsipas uefes tani ai rrezikon min tre ndeshje po dhe me shume pritet te merret sot ne ore 9 e30 deri ne 10 e 30 lajmet e fundit do ju a japim me vone.    

9
Futbolli / : JUVENTUSI
« ne: 16-06-2004, 10:43:46 »
 i dashur milanist me behet qefi qe shkruan per juven por me ate merkato qe ke vene ti ne marim dhe champ dhe kupen interkontintertale keshtu qe jemi inbatibile miirupafshimnga neptuni

10
Lojra / Pyetje qe duan pergjigje
« ne: 15-06-2004, 10:30:23 »
1-pse bie shiu???

2-pse rri shtylla ne kembe???

3-kujt i ngjan gjysma vezes????

4-cfare ben lepri kur mbush 18 vjec???

5-ne nje dhome te erret kemi 10 qeri te ndezur, fikim 7 sa qeri ngelen?????

6-Kemi nje bidon. Siperi eshte ulur nje gjel. ne cilin cep te bidonit e ben gjeli vezen  (ka 2 zgjithje)2

7-kemi nje ka dhe ben 15 kile qumesht ne dite per 19 dite sa kile qumesht ben kau??'

8-kur eshte kulmi durimit???

9-nje avjon niset nga  italia per te shkuar ne spanje. avjoni bie me ne kufirin midis gjermanise dhe frances. ne cilin shtet do te varrosen te bmijetuarit?????

10-niset nga shqiperia nje anije per te shkuar ne itali, dhe ne mes te detit  prishet dhe jep sinjalin  me drite fik-shuj  fik-shuj. kush e sheh me perpara anijen shqiptaret apo italianet?????

11
Qesh / brekselepa (oh na falni barceleta)
« ne: 15-06-2004, 10:10:13 »

1- ishte i ati lepur dhe mer te birin qe sapo kishte kaluar ne adoleshence. Do ti mesonte se si behet seksi. E merr me vete dhe i ven 3 protistuta perpara. Shiko bir - i thote- se si behet seksi. dhe fillon babai lepur.  1 .2. 3  he bir a e kuptove. Oba dhe nje her te keqen - i thot i biri. 1 , 2 , 3  e ben serish i jati. He bir a mesove.  Baba te lutem dhe nje her.  1 , 2 , 3 ben babai. Tani mesova
thot i biri. 1 , 2 , 3 , 4  ou..babe me fal...... ?!!

2-nje dite te  bukur lepri shkon ne bar  barist ishte ariu. I merr nje dopjo konjak nje sapo e pin e ze gjumi me vone vjen dheplra; ari thot dopjo konjak se kam dhe per te ngrene (leprin). dhedhelpren e ze gjumi. mMee vone vjen ujku; Ari dopjo konjak se kam per te bere qejf (dhelpra) dhe per te ngrene (lepri). e ze gjumi dhe ujkun, Ariu thot me mendje ; po ca ka ky konjaku im  ?? E provon dhe e ze gjumi dhe ariun.... kalojne 10, 20, 30 min. Zgjohet lepri i sheh te gjith pertoke (nga konjaku). EUu thot lepri paskam bo sherr...........

3-vete lepri ne nje bar, dhe i thote ariut  te lutem me jep pak drog , po ik o lepur i thote ariu se nuk kam  iken lepuri , kthehet te nesermen ,o ari pak drog te lutem po ik o lepur  se skam , po he mo i cik  i cik   epo i mbushet mendja asriut dhe gjen pak dhe i thote na o lepur......DUART LART ANTIDROGA..t thot lepuri

12
Qesh / barcaleta
« ne: 11-06-2004, 09:50:52 »
Nje here krushku me krushken shkujne per dushke. I thote krushku  krushkes, oj krushke ma jep nje here, ike ore  plak debil i thote krushka, he me nje here se do vdesi thote krushku, ik vdis i thote krushka, mbas 2 ditesh vdes krushku. e qan krushka, krush o krushk kur venim per dushke me the te thash qyqa qe sta dhash.
                                           SHURRA
Nje djale i ri ishte duke shurruar prane 1 shtepie, kur pa pritur del nje plakedhe i thote:
Ej ca ban aty ti, jo jo me fal i thote djali,pastaj plakes i ulen nervat dhe i thote djalit :
te lutem nxire dhe nje here per mua, jo i thote djali eshte turp, he vetem nje here e po mire i thote djali dhe e nxjerr, plaka prape ka mundesi ta prek se kam shume pa prek , jo jo ithote djali hehe thote  ajo epo mire hec ma i thote djali, ja kap plaka the i thote, he maskara do shurrosh me ktu po te kapa dhe nje here do ta kepus maskara.
     Te tjerat nje here tjter  ciao.  

13
Futbolli / A.S.ROMA
« ne: 09-06-2004, 09:41:10 »
Forza roma, pas ikjes se kapelos nga roma tek juventusi tifozet  dhe lojtaret e romes ngelen shume te habitur nga ky largim i pa pritur dhe u ndjene te tradhetuar. Sepse pak me pare kapelo kishte deklaruar qe nuk do ta sterviste kurre juventusin.
 Nga deklarata e  me fundit ku thote qe une nuk e tradhetova romen por juve  eshte skuader premtuese. Tni pas ardhjes se prandelit roma ka disa objektive si:giraldino de rosi. shpresojme qe roma te jete nje skuader premtuese.Me falni nuk jam tifoz i romes prandaj dhe nuk mund te jap me shume te dhena, faleminderit.

14
Teologji / Besimi ne boten e pertejme?!!
« ne: 08-06-2004, 11:51:55 »
Njeriu  ka tre jete. 1:jeta ne barkun e nenes. 2: jeta ne kete bote. 3: dhe ajo e ne boten e pertejshme.... (nqs e besoni ate). Besimi ne boten e pertejme eshte nje nga shtyllat kryesore te islamit. Kjo jete eshte nje sprove qe njeriu duhet ta kaloje per te per te shijuar ate te parajses se sic e dini jeta e pertejshme ndahet ne dy:ne ate te parajses dhe ate te ferrit. Nqs ju  besoni ne kete bote dhe ne ate tjetren ,apo keni ndonje mendim me te avancuar me dergoni disa shkime.. Ju falenderoj.

Faqe: [1]