Show Posts - M A X

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - M A X

Faqe: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 1020
51
Ne fakt vetem me forumin.

52
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 01-08-2022, 01:08:35 »
Tentative per rigjallerim

53
Po e kaloj vetem me nje ngacmi kete here ;)

54
Influencer / Blogger / Alba (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:31:37 »
 

 

55
Influencer / Blogger / Alba (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:31:16 »
 

56
Influencer / Blogger / Mira Pogaci (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:29:07 »
 

57
Influencer / Blogger / Mira Pogaci (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:28:58 »
 

58
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:26:08 »
 

59
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:25:48 »
 

60
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:25:31 »
 

61
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:25:15 »
 

 

62
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:19:40 »
 

63
Influencer / Blogger / Dafina Berjani (info foto video)
« ne: 31-07-2022, 14:19:29 »
 

64
“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante.
Por a do të jetë Stresi i ftuar?
I ftuar në emisionin “Ditë pas Dite” në RTSH, Noizy ka dhënë disa detaje lidhur me koncertin e tij.
Marrëdhënia e tij me reperin Stresi është rregulluar tashmë dhe Noizy bëri me dije se edhe Stresi mund të jetë i pranishëm në koncert./lapsi.al
 

65
Shumë prindër e harrojnë këtë gjë!

66
Panorama / Earthporn - Toka fantastike
« ne: 24-07-2022, 21:01:51 »
 

67
Panorama / Kafshe qe te rregullojne diten...🐾🧸🐈
« ne: 24-07-2022, 20:56:50 »
 

69
Tema Aktuale / Me ne fund
« ne: 20-07-2022, 01:32:56 »
 

71
Historia / Ushtarët indokinezë në Korçë
« ne: 14-07-2022, 13:31:09 »
 

Foto e rrallë e ushtareve indokineze ne Korçe, shkurt 1917. Keta ushtare benin pjese ne ushtrine franceze, pasi dihet qe Indokina ishte nen kontrollin e Frances  gjate L.I.B, dhe luftuan kryesisht ne zonen Korçe - Pogradec.
Ajo qe te ben pershtypje eshte se sa te veshtire e kane patur indokinezet, te cilet vinin nga nje klime tropikale musonike e nxehte dhe e lagesht, te pershtateshin me te ftohtin e acarte te Korçes ne shkurt.

Ledi Zeqollari

72
Teknologji Moderne / AVIONI I SE ARDHMES?
« ne: 13-07-2022, 19:36:55 »
Turqit kane ndërtuar vërtetë avionin e te ardhmes, te paktën ne fushen ushtarake. Droni turk u quajtur Bayraktar ka bere ndryshimin e madh ne luften e Ukrainës.

Faqe: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 1020