Show Posts - Ωμέγα

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Ωμέγα

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 21
126
Ndjenja / Poza erotike
« ne: 13-05-2020, 23:30:52 »
 

 

 

Me shume se erotike keto te fundit jane me shume sensuale♥️

127
Ndjenja / Poza erotike
« ne: 13-05-2020, 23:28:47 »
 

 

 

 

128
E Bukura / Leggings🌶️ Yoga Pants
« ne: 13-05-2020, 22:57:23 »
 

Nje nga shpikjet me madheshtore te njerezimit :D

129
E Bukura / Femra super-seksi 🍒 (foto)
« ne: 13-05-2020, 22:55:40 »
 

 

 

 

130
E Bukura / Gjoksi 🍒 femeror
« ne: 13-05-2020, 22:54:22 »
 

Kontributi im😋

131
Vipat Shqiptare / Loredana Zefi (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 12-05-2020, 14:04:33 »
 

132
Portalet Shqiptare / Shqiptarja.com
« ne: 12-05-2020, 14:01:49 »
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

133
Tema Aktuale / Erion Veliaj, propagandisti patologjik
« ne: 12-05-2020, 13:59:56 »
 

 

134
Portalet Shqiptare / Shqiptarja.com
« ne: 12-05-2020, 13:41:38 »
Mashtrues, prodhues fake news dhe b*thlepires te qeverise se Rames.
 

Fotografia reale eshte e vitit 2018
 

135
Mediat Sociale / Jeta Osh Qef
« ne: 12-05-2020, 13:39:26 »
Keta shpesh dhe fabrikojne lajme. Dhe stili i te berit gazetari eshte shume i ulet. Por sic duket pelqehet shume 🤔
 


136
Bashkimi Kombëtar / Interviste me Albin Kurtin
« ne: 12-05-2020, 13:34:00 »
 

137
Sterio per ca bohet fjale o plak :D :D

Njera me emrin Vinsela Nazarko kishte filmuar veten gjate seksit dhe tani i la te gjithe ne Shqiperi pa pare sex online 😆

U pergj un se Sterios ia bllokuar akep memorien LOL

138
Tema Aktuale / Shqiperia ne panik! Frike nga Koronavirusi
« ne: 27-02-2020, 22:17:36 »
Rreziku me i madh eshte paniku qe krijohet dhe jo semundja vete. Kjo duhet pasur parasysh mire!

139
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 27-02-2020, 22:16:05 »
Ferrari Enzo
 

140
Tryeza / La Pizza :-)
« ne: 17-02-2020, 13:06:47 »
Kush i thote jo ketyre picave?🍕
 

 

141
Tema Interesante / Nga se mund te vije fundi i botes?
« ne: 13-02-2020, 19:01:01 »
 

Nese kjo bote merr fund, cfare mendoni mund te shkaktoje fundin e botes dhe te njerezimit?!🤔🧐

142
Café Zerion ツ / Pershendetje me kenge
« ne: 13-02-2020, 15:26:18 »
Per qikat e pakta ktu :D

143
Panorama / Nje fotografi
« ne: 12-02-2020, 23:35:23 »
"Syri i dragoit" liqen ne Kroaci


144
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 12-02-2020, 23:28:59 »
Kete e dua ne garazh


145
Duhet kujdes dhe kontroll i madh derisa te behen te pavarur dhe ne moshe kur dine se cfare bejne.

146
Familja / A do ta zgjidhnit gjinine e femijes tuaj?!
« ne: 12-02-2020, 16:40:19 »
Nqs do kisha 5 femi te nje gjinie atehere po kerkoja qe te gjashtin ta kisha te gjinise tjeter.

147
Diskutime / A JU MUNGON ATDHEU?
« ne: 12-02-2020, 16:39:02 »
Jo.

148
Ndjenja / Virgjereshat a ekzistojne me?????
« ne: 12-02-2020, 16:37:08 »
Te virgjera ku?! 😂🙃

149
Varet nga diferenca. Disa vite nuk jane gje kurse nese jane shume mund te behet problem.

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 21