Show Posts - Ωμέγα

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Ωμέγα

Faqe: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 21
201
E Bukura / Ngjyra e Kuqe🎀
« ne: 09-02-2020, 23:36:25 »
Kot nuk thone qe e kuqja cmend dhe demat  :D


 

202
E Bukura / Ngjyra e bardhë në mode këtë pranvere
« ne: 09-02-2020, 23:34:03 »
 

203
E Bukura / Ngjyra e bardhë në mode këtë pranvere
« ne: 09-02-2020, 23:33:15 »
 

204
E Bukura / Kete vere
« ne: 09-02-2020, 23:32:21 »
Kete vere do kemi keto bikini ne trend  :D
 

205
E Bukura / Kylie Jenner 22 vjecarja miliardiere
« ne: 08-02-2020, 11:36:53 »
Dy motrat, Kylie dhe Kendall
 

206
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 06-02-2020, 16:38:43 »
 

 

 

207
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 06-02-2020, 16:36:54 »
Lamborghini qe duket si Batmobile i Batman
 

208
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 06-02-2020, 16:35:07 »
Audi AI Trail Quattro
 

209
Makina & Motorra / Supercars, makinat e te ardhmes
« ne: 06-02-2020, 16:33:12 »
 Disa makina qe jane ose koncepte ose reale, por jo per perdorim te perditshem apo per ne njerezit e thjeshte🙄😆
   

210
Teknologji Moderne / Inteligjenca artificiale (AI)
« ne: 06-02-2020, 15:33:45 »
Eh cdo na behet realitet filmi Terminator 😂

Koka te medhaja si Elon Musk apo i ndjeri Stephen Hawking kane paralajmeruar prej kohesh per rrezikun qe mund te vije nga AI.😱

211
E Bukura / Kylie Jenner 22 vjecarja miliardiere
« ne: 06-02-2020, 15:16:58 »
 

Sigurisht qe te jesh milioniere dhe nga familje me fame eshte shume me e lehte te behesh miliardiere, gjithsesi per nje 22 vjecare eshte arritje shume e madhe. E vecanta eshte se ajo e ka bere kete pasuri me imazhin e saj si dhe duke shitur produkte kozmetike. 💇

212
E Bukura / Fitness Motivation💪
« ne: 06-02-2020, 15:02:32 »
 Edhe pak motivacion :P
 

 

 

 

 

213
E Bukura / Victoria`s Secret!
« ne: 06-02-2020, 15:00:59 »
 

214
E Bukura / Ngjyra e Kuqe🎀
« ne: 06-02-2020, 15:00:03 »
 

 

Rita Ora
 

215
Celebrities / Michael Douglas
« ne: 06-02-2020, 14:57:40 »
Babai i tij i madhi Kirk Douglas nderroi sot jete ne moshen 103 vjecare.
 

216
E Bukura / Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli
« ne: 06-02-2020, 14:55:17 »
Portokall i verdhe :D
 

217
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 06-02-2020, 14:53:39 »
Nje kafe☕
 

218
Teknologji Moderne / Inteligjenca artificiale (AI)
« ne: 04-02-2020, 17:04:00 »
Skynet is coming :D
 

219
E Bukura / Mode per meshkuj - Men with Style
« ne: 04-02-2020, 17:00:57 »
 

 

 

220
E Bukura / Ngjyra e Zeze 🎩
« ne: 04-02-2020, 16:59:11 »
Alesia Bami. Moderatore ne tv
 

221
E Bukura / Ngjyra e bardhë në mode këtë pranvere
« ne: 03-02-2020, 11:31:38 »
Ngjyra e bardhe shkon perfecto ne njerezit e duhur.  :D :P
 

 

 

222
Sporti / Super Bowl LIV
« ne: 03-02-2020, 11:28:08 »
Dhe Kansas City Chiefs fitojne perseri pas 50 vjetesh finalen e Superbowl. Me interesant qe spektakli i Shakiras dhr JLO :D

223
Sporti / Super Bowl LIV
« ne: 02-02-2020, 18:57:01 »
 

Sonte luhet finalja e madhe e American Football, Superbowl mes San Francisco 49ers kunder Kansas City Chiefs. Do e shihni? Per ke beni tifo dhe kush mendoni se do te fitoje?

224
E Bukura / Ngjyra e Kuqe🎀
« ne: 01-02-2020, 21:39:45 »
Enca Kuqe
 

225
E Bukura / Victoria`s Secret!
« ne: 01-02-2020, 21:37:09 »
 

Faqe: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 21