Profile of perrex

×

Permbledhja

perrex Zërist

Stats for perrex
Posts:   3 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   26-11-2009, 01:16:13
Last Active:   14-08-2011, 12:41:12
Age:  
Offline Offline

Messages - perrex

1
Ju prezantoj Forumi Kosovar
Pas nje pauze te gjate, Forumi Kosovar e udhehequr nga nja ekip tjeter, me misione te tjera, Tani me nje ekip tjeter me profesional dhe Mision krejtesisht tjeter nga ajo qe ishte me pare. Prezentoret para jush.
Shfrytezoj rastin ForumiKosovar.com te shpallet i hapur/

Qellimet Tona

Qellimi yne kryesore eshte te ju ofrojme vizitoreve qoft nga Kosova, Shqipria Diaspora etj, nje vend ku ato mund te njihen me Kulturen Shqiptare Kosovare, Artin Shqiptar, Gjuhen Shqipe te Dashur.
Historiku i qytevete te Kosoves eshte pjes e forumit tone, duke i informuar te gjithe per qeshjet hisotirke shqiptare.
Perveq tjerash ne Forumin tone do te keni mundesi te kyqeni edhe ne boten e Internet Teknologjise duke e ndare nje kategori te veqant per kete

Ju ftoj në bashkpunim . vizito www.ForumiKosovar.com

2
Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)

    Pershendetje
    Pasi qe kam disa domene dhe nuk mund ti perkushtohem te gjith domeneve vendosa keta domene ne shitje pasi qe nuk me mjafton koha

    per te gjith te interesuarit me kontaktoni ne email

   perparimrexhepi@hotmail.com

    webardhmeria.com cmimi 15euro regjistruar GoDaddy 6/30/2012
    webrun.info cmimi 10eu Regjistruar Godaddy 5/31/2012
    freebiest.in cmimi 3euro Regjistruar domainterm.com 10-Jan-2012
    toptenreview.in cmimi 3euro regjistruar domainterm.com 14-Jan-2012    Pagesa: Paypal, Kartel me parapagim IpkoCard  ose Raf. card.

3
 si mundem mi kontrollu ne faqen time, se sa backlinks posedoj

Faqe: [1]