Profile of tirons

×

Permbledhja

tirons Zërist

Stats for tirons
Posts:   59 (0.010 per day)
Personal Text:   Verdana
Data e regjistrimit:   19-03-2005, 18:00:00
Last Active:   02-12-2006, 06:04:01
Age:  
Offline Offline

Messages - tirons

1
O MANDO, QEKE FONOTEKE LALE! RROFSH! HAP BIZNES THEM UN :-pp

2
JU LUTEM SHUME SHUME FARE KUSH KA NDONJE KENG TE LED ZEPPELIN SE ME KAN HUMBUR TE GJITHA KENGET. SIDOMOS PO PATET NDONJE THE BEST OSE PLATINUM. RROFSHI IN ADVANCE KUPTOHET

3
Muzikë Shqip / Re: Kërko Albume ...
« ne: 29-11-2006, 04:59:24 »
JU LUTEM SHUME SHUME FARE KUSH KA NDONJE ALBUM TE LED ZEPPELIN SE ME KAN HUMBUR TE GJITHA KENGET. SIDOMOS PO PATET NDONJE THE BEST OSE PLATINUM. RROFSHI IN ADVANCE KUPTOHET

4
ka ndonjeri keng Nga Remi Zero dhe Nightwish??

5
Muzikë Shqip / Re: Kërko Albume ...
« ne: 13-11-2006, 01:42:42 »
Crystal Tears rrofsh per a. gjoken. po albumin e ri e ke? ose a e ka njeri? flm

6
A ka ndonjeri/a ndonje keng nga Filmi THe Crow (Il Corvo)?? rrofshi

7
O CUNA GOCA, JAM MENDU SHUME PER KTE KERKESEN  :D:

1. ALTIN SHIRA-SE DIKUR TE LASH
2. ORINDA HUTA-JO NUK MUNDEM PA TY
3. ALEKSANDER GJOKA ME GJEBREN-MOS U AFRO

4. NDONJE KENG TE JULKES.

TUNG!

8
rrofsh eeeeqe bone taten. Po e kisha par kte lale po sdegjohen mire jan shume cilsi e dobet.

9
ueeee si sm egjeti nonjoni keng te aleksander gjokes me? mka shku keq per ate gabelin po skam keng fare, mjan fshi. hajt noi dor ndihme ktej! rrofshi

10

ALEKSANDER GJOKA~~I VERBER NEN DIELL
http://www.speedyshare.com/453182300.html

i modh i modh vallaj, po një keng qe po mqate shpirti s'ma kishe vu. Shqipëria e ka, e këndon po Sander Gjoka

11
ka ndonjeri/a kenge te aleksander gjokes, sidomos te albumit te fundit fare. rrofshi, borxh me noi keng tjeter po e pata per juve

12
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 12-10-2006, 07:53:21 »
Albumin e fundit te Aleksander Gjokes e ka njeri ta vere ktu? Flm

13
po albumin e fundit te aleksander gjokes e ka njeri?

14
e ka njeri Ky Ritem i Alban Skenderaj? Dhe albumin ja ku jam te gjebrese,ndonje keng po patet. thnx!

15
rrofsh charlie.

po albumin e Nick Lachey te fundit e ka njeri?

16
ka ndonjeri ndonej album te godsmack?

17
se kisha lexuar pergjigjen akoma. po te shkarkoj nga dy kompiutera ben besoj

18
WOW, E PABESUSHME FARE! RROFSHI TGJITHVE. PO NDONEJ PROGRAM PER TE SHKARKUAR ME SHPEJT KA?
Po me rapidshare si i bihet mos te presesh 1 or e ca se me delete cookies spo funksionoka

19
Muzikë Shqip / : Video muzikore shqiptare!
« ne: 09-09-2005, 09:40:15 »
si si???????

20
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 18-05-2005, 06:47:39 »
ne te gjithe jemi duke.....

21
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 18-05-2005, 00:04:27 »
...un dhe ti...

22
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 17-05-2005, 11:32:24 »
ne te semes (dmth kur po martohesh :-))) ).....sepse.....

23
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 17-05-2005, 11:18:10 »
bohet nonjoni synet ose...

24
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 17-05-2005, 11:01:23 »
pastaj erdhi Tironsi dhe tha "Cer bohet ktej?" Ika icik un dhe ju......

25
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 17-05-2005, 00:52:36 »
se e ka omelsine ne gjak ndersa tjetri.....

Faqe: [1] 2