Profile of Poshnjari

×

Permbledhja

Poshnjari Zërist

Stats for Poshnjari
Posts:   1116 (0.222 per day)
Personal Text:   https://sq.Siteluka.com
Vendndodhja:   Diku ne emigrim
Data e regjistrimit:   17-01-2008, 14:08:17
Last Active:   26-09-2021, 15:16:38
Gjinia:   Mashkull
Age:  
  • Dieta shtepiake
Offline Offline

Messages - Poshnjari

1
Interesante, por nuk pashe ndonje gje qe te beji kaq buje. Une doja ate listen qe e dha Opinion tek Klan qe e kishte publikuar Lapsi

2
ore dini gje se ku eshte ai linku i databazes? jam kurioz.

3
shpresojme qe te jete dicka me vlere, por ajo qe nuk me pelqen eshte se nuk te lejoka te krijosh nje password te tendin.

4
Profeci e gabuar. Ja ku jemi pas dhjete vjetesh dhe Google e Facebook jane bere dominuesit absolute!
Kete do citoja edhe une.

5
Marketing Online / Direktoria e lire - Dmoz.Org
« ne: 15-12-2020, 01:27:28 »
Dmoz eshte mbyllur dhe ne vend te tij eshte hapur www.curlie.org
A eshte kjo rendesise qe kishte Dmoz?

6
ah sa mire do ishte te ishin vetem dasmat! por mjerisht nuk jane vetem ato. ka shume gjera te tjera me te rendesishme.

7
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 30-09-2020, 13:23:31 »

8
Zeri.tech / OnePlus 8T mund te karikohet per vetem 39 minuta
« ne: 30-09-2020, 13:11:33 »
Modeli OnePlus 8T i cili do të njoftohet zyrtarisht më datë 14 Tetor, pritet të sjell një kohë më të shpejtë karikimi nga ai i paraardhësit. Kjo që do të arrihet falë teknologjisë Warp Charge 65. Sipas kompaninë, smartfoni OnePlus 8T do të ketë një fuqi më të madhe karikimi. Kjo teknologji e re jep mundësin që të mbushet plotë bateri në vetë 39 minuta dhe 58% në vetëm 15 minuta. Me sistemin e baterisë dyshe, jepet mundësia që të karikohet me dyfishin e shpejtësisë nga modeli OnePlus 8 Pro. Kurse teknologjia Wrp Charge 30T që e mbështet nuk lejon të mbinxehet bateria gjatë karikimit, referon kompania. Kjo madje akoma edhe kur është në funksion.

Madje edhe kablloja e ushqimit ka një përputhshmëri të lartë me aparate të tjera. Përkrahë karikim PD deri 45W për përdorim me aparate të tjera që përdorin teknologjinë USB-C si laptop dhe tablete. “Procedura e karikimit duhet të jetë e shpejtë dhe e thjeshtë për të mos ngarkuar aspak jetën virtuale”, deklaroi Drejtori Ekzekutiv i OnePlus, z. Pete Lau. “Me synimin për të ofruar një përvojë flagshipi të shpejtë dhe normal, tek modeli OnePlus 8T përshtatëm ndryshimin tonë me karikim të shpejtë. Teknologjia e re Warp Charge 65 vazhdon të ndryshoi pikëpamjen se si mendojnë njerëzit për sa i përket karikimit”, referoi z. Pete Lau.

Si përfundim, urojmë që modeli i ri OnePlus 8T të karikohet për 39 minuta, por pa ndikuar ose rrezikuar siç bëri Samsung me Note 7. Tech al
Burimi: Bateria e OnePlus 8T

9
Albwebmaster / A eshte e vertet kjo?
« ne: 30-09-2020, 12:59:56 »
kane ndryshuar shume gjer anga atehere  :-[

10
Jeta / Si të parandaloni pickimin e mushkonjave
« ne: 22-09-2020, 12:08:39 »
Perdorni teza dhe mblidhni mendjen

11
Ketu flitet vetem nga reklamat?

12
Portalet Shqiptare / Shqiptarja.com
« ne: 09-09-2020, 16:07:17 »
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

Po pse mo eshte e thene qe po qene vellezer duhet te njihen?  :D :P

13
Arkitekture fantastike

14
Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.
Le te flasim drejte tani. Mire ka bere edhe une po te isha ne vendin e tij njesoj do veproja. Te behemi to logjikshem dhe te vlerësojmë punen e tjetrit.

15
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 29-04-2020, 11:41:38 »
Forumet shqiptare jane rralluar aq shume sa keto qe kane mbetur duhen mbajtur si uji paket. Eshte e vertete qe sot jane mediat sociale si fb qe mbizoterojne, por provoni te gjeni nje teme diskutimi pasi kane kaluar disa dite, per te mos thene pas muajsh e vitesh dhe do te shihni kufijte e mediave sociale. Mediat sociale jane per konsum te momentit dhe kryetituj pa hyre ne thelb.
Ne forum temat jane baza, diskutimi ka thellesi, i ke pergjithmone lehtesisht te gjetshme dhe mund te bisedohet per vite me radhe nese eshte e nevojshme. Keshtu qe mendoj se forumet duhet te shohin njeri tjetrin si partnere te mundshem e jo si konkurente qe duhen shkaterruar.
 

Mese e vertet Olti.

16
Bota Sot / Vdes Kim Jong-il i Koresë së Veriut
« ne: 29-04-2020, 11:34:32 »
He mo se lexova postimin e pare dhe mendova se kur ndodhi. Por pastaj pashe qe eshte postim i 2011 😂

17
Albwebmaster / Si te ndryshojme opsionin e celularit ne SMF?
« ne: 11-02-2020, 16:18:53 »
e di qe nuk eshte e lehte, por edhe e veshtire nuk mendoj te jete asi nuk dua te beje shume ndryshime, vetem nje modifikim te vogel, qe nuk e kuptoj se perse e kane lene ashtu.

18
Albwebmaster / Si te ndryshojme opsionin e celularit ne SMF?
« ne: 11-02-2020, 12:31:25 »
Per versionin RC2 kater tema ishin  :(
Dhe asnjera nuk me pelqey. Nga te pyeta se cilin skedare duhet te rregulloj. Kam kerkuar ndihme edhe tek suporti i smf dhe pas 2-3 ditesh akoma pa pergjigje.

19
Udhetime / Pushime / Pushimet e dimrit
« ne: 11-02-2020, 01:38:23 »
As nuk i kam bere por mendoj t'i bej ne vere te gjitha bashk

20
Albwebmaster / Si te ndryshojme opsionin e celularit ne SMF?
« ne: 11-02-2020, 00:39:22 »
Hi,
Po me acaron shume ky SMF, kam hasur nje problem tjeter tashme. Dua te ndryshoj opsionin per postim temash nga celulari. Kur celulari eshte vertikal nuk shfaqen opsionet per postim teme te re, por shfaqet user actions, kur e kthene vertiakl shfaqen. Tashme une dua qe te beje disa ndryshime aty, por nuk po e gjej dot se cilin skedare duhet te ndryshoj. I kam marre te gjitha me radhe skedaret por nuk po e gjej dot.
@Olti ka mundsi ndonje ndihme? Perdor SMF RC2

21
Albwebmaster / Si te shtojm nje scripti ne header?
« ne: 10-02-2020, 23:46:35 »
Kodi: [Zgjidh]
echo 'kodi yt ketu brenda';

echo '

Nqs skripti yt ka vlera qe jane mes thonjzash psh 'value' atehere do duhet ti fusesh keshtu \'value\'
Provo dhe kete mod nqs nuk e rregullon ndryshe https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2686
nuk me ben pune as ajo, duket se kane bre shume ndryshime me versionin RC2 gjithsesi e zgjidha problemin duhet te shtoja kodin ne te tille forme.
Kodi: [Zgjidh]
echo ' <!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-XXXXXXXXX-XX"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag("js", new Date());
  gtag("config", "UA-XXXXXXXXX-XX");
</script>';
Burimi: Si te shtojme kodin e Google analytics

22
Albwebmaster / Si te shtojm nje scripti ne header?
« ne: 10-02-2020, 12:32:10 »
nuk po funksionon. nuk po e kuptoj pse nuk po funksionon.

23
Albwebmaster / Si te shtojm nje scripti ne header?
« ne: 10-02-2020, 01:10:18 »
Hi,
mund te duket pak e cuditshme por po hase nje problem me SMF, po e testoj per nje forum dhe kam hasur nje problem ne shtimin e nje scripti ne header. Po mundohem ta vendos edhe ne php dhe perseri nuk po funksionon. Po perdor versionin SMF 2.1 RC2. nje shtese e mire per kete platforem nuk eshte per versionin tim. Mos keni ndonje ide se si ta rregulloj kete?

24
Teknologji Moderne / Inteligjenca artificiale (AI)
« ne: 03-02-2020, 12:05:52 »
Mund të beje shume gjera, por njeriun nuk mund ta zhvendesoje asnjehere.

25
Albwebmaster / Facebook group ne vend te fanpage
« ne: 26-01-2020, 12:06:11 »
Mendoj se në grupe postojne edhe persona te tjere. Kurse me faqet nuk eshte e mundur kjo gje me duket.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 46