Profile of Shej

×

Permbledhja

Shej Stafi

Stats for Shej
Posts:   12285 (2.612 per day)
Vendndodhja:   Kine
Data e regjistrimit:   25-06-2008, 16:01:30
Last Active:   27-06-2020, 22:54:09
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - Shej

1
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 20-04-2020, 20:52:24 »
dhe forumet menyra dhe hapesira gjujtje jane kush ja ka qejfi gjuhen madje edhe takohen bejne edhe me shume se gjujtjet :p

2
me kta 2 siper yess

3
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 04-04-2020, 01:52:25 »

4
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 04-04-2020, 01:50:02 »
manushaqe lol

5
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 03-04-2020, 19:28:07 »
dhe une chilling

problemi eshte qe me impacton punen qe kam sezonin veror por ci bip nenen kemi rezerva do e kalojme lol

6
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 03-04-2020, 19:26:33 »
ajo e verteta egziston
shyqyr zoti mos na lent pa miq. :)

7
Ndjenja / A duhet bërë seks në kohën e koronavirusit?
« ne: 02-04-2020, 00:33:28 »
Po seksi me persona qe jane sheruar me sukses nga Covid19 eshte i rekomandueshem? Pyes ngaqe EX imi eshte sheruar :D

Provoje iher e na thuj e ne te tjereve po vdiqe lol

8
Tani do e hash :p

9
kafe virtuale per momentin Lol

10
Zëri Letrar / Çfarë libri po lexoni ?
« ne: 02-04-2020, 00:26:44 »
Princin e makiavelit rilexim

11
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 02-04-2020, 00:24:39 »
sa kohe kishte forumi i mbyllur?

 nja ca

wlc back

12
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 01-04-2020, 17:06:50 »
ishalla jo majin siguro qe do rikthehet jeta normale

max si je te pershendes

13
po nese kina ka bere aleate rusine dhe turqine ne ket muhabet? kam idene qe eshte e studiuar mire

prandaj dhe usa me europen po maten mire si te kunderpergjigjen

14
Café Zerion ツ / WTF !!!
« ne: 01-04-2020, 16:22:12 »
WTF sa kam qesh me disa postime ketu lol

perfundimisht e pazevendesueshme ZY

15
Nga Vrima do kaloje tek Vera lol lol

hahaha

ose me rende ke topi i mato grudes lol

16
kina ka dhe vaksinen. e kam thene qe ne filim kur doli rasti i pare ne europe e kemi dhurate nga kina kete flame.

Trump nuk eshte shume pro lufte me arme por eshte pro lufte ekonomike. Do perpiqet tju vjedhe vaksinen qe ta ktheje ne perfitim ekonomik per ameriken mendoj

17
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 01-04-2020, 16:16:19 »
Ne knej edhe prillin mbyll neper shpia do e kalojme.

18
si qenka i detyruar se kuptoj ket te detyruar

nese do ishte detyrim per te shpetuar njerezimin do ja falja :p

19
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 31-03-2020, 23:47:50 »
uuu Berni

20
Po ka dhe dicka qe tani lufta behet me arme biologjike. Paraja eshte pushtet. E gjitha kjo eshte lufte per power ekonomik. Ndoshta kina u lodh tu u shit lire ke amerikanet. Duan ta kontrrollojne ata tani ekonomine kurse varianti tjeter eshte new world order 1 banke 1 ekonomi 1 monedhe te perbashket ne gjithe boten.

Se sbesoj qe do vijne ufot qe tani, ne 2050ten me thane lol

21
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 31-03-2020, 23:42:46 »
pse kot tha Ramazani KCK lol

ramazani e ka lli fare muhabetin

i duket vetja si enveri ne kohen e vet

cthote trumpi do jap bipp nenen kines apo jo

22
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 31-03-2020, 22:31:58 »
E mo cbeni, as coronavirusi nuk na mblodhi ketu me more 😂
Kujtova se njerezia ishin me te ngeshem dhe do hynin ne forum.

aq te ngeshem jemi sa sdime ku te shkojme me pare bre lalke lol

23
Kam idene qe po e perdorin kete virus per nje dicka me te madhe se kaq. Me shume deri tani kane vdekur nga gripi sezonal ne bote sesa nga covidi.

24
E imagjino tani rita marko do bej kryevepren boterore te rradhes :P

25
Bota Sot / Kush e përhapi koronavirusin: Kina apo SHBA?
« ne: 31-03-2020, 22:15:48 »
Dhe pse shkenca thote qe eshte natyral krijimi i ketij virusi, me aq sa kam lexuar mendoj se ka lindur neper laboratore te financuara nga qeveri qe kane interesa te fuqishme ekonomike.
Nuk mund te them se kush shtet por ama kam frike se kjo gje po behet molle sherri per te nisur 1 lufte me e madhe se kjo qe po kalojme me virusin.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 2147