Profile of Shej


Permbledhja

Shej
Stafi
Send PM
Offline Offline
Posts:   11424 (2.052 per day)
Vendndodhja:   Kine
Data e regjistrimit:   25-06-2008, 16:01:30
Last Active:   13-10-2021, 14:44:27

Messages - Shej

2
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 13-10-2021, 14:36:41 »

3
Diskutime / Cfare mendoni kur udhetoni!
« ne: 13-10-2021, 14:32:13 »
Smendoj fare!

4
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 20-04-2020, 20:52:24 »
dhe forumet menyra dhe hapesira gjujtje jane kush ja ka qejfi gjuhen madje edhe takohen bejne edhe me shume se gjujtjet :p

5
me kta 2 siper yess

6
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 04-04-2020, 01:52:25 »

7
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 04-04-2020, 01:50:02 »
manushaqe lol

8
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 03-04-2020, 19:28:07 »
dhe une chilling

problemi eshte qe me impacton punen qe kam sezonin veror por ci bip nenen kemi rezerva do e kalojme lol

9
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 03-04-2020, 19:26:33 »
ajo e verteta egziston
shyqyr zoti mos na lent pa miq. :)

10
Tani do e hash :p

11
kafe virtuale per momentin Lol

12
Letra / Çfarë libri po lexoni ?
« ne: 02-04-2020, 00:26:44 »
Princin e makiavelit rilexim

13
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 02-04-2020, 00:24:39 »

sa kohe kishte forumi i mbyllur?


 nja ca

wlc back

14
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 01-04-2020, 17:06:50 »
ishalla jo majin siguro qe do rikthehet jeta normale

max si je te pershendes

15
po nese kina ka bere aleate rusine dhe turqine ne ket muhabet? kam idene qe eshte e studiuar mire

prandaj dhe usa me europen po maten mire si te kunderpergjigjen

16
Café Zerion ツ / WTF !!!
« ne: 01-04-2020, 16:22:12 »
WTF sa kam qesh me disa postime ketu lol

perfundimisht e pazevendesueshme ZY

17
Letra / Kryeveprat boterore që u shkruan gjatë karantinës
« ne: 01-04-2020, 16:19:36 »

Nga Vrima do kaloje tek Vera lol lol


hahaha

ose me rende ke topi i mato grudes lol

18
kina ka dhe vaksinen. e kam thene qe ne filim kur doli rasti i pare ne europe e kemi dhurate nga kina kete flame.

Trump nuk eshte shume pro lufte me arme por eshte pro lufte ekonomike. Do perpiqet tju vjedhe vaksinen qe ta ktheje ne perfitim ekonomik per ameriken mendoj

19
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 01-04-2020, 16:16:19 »
Ne knej edhe prillin mbyll neper shpia do e kalojme.

20
si qenka i detyruar se kuptoj ket te detyruar

nese do ishte detyrim per te shpetuar njerezimin do ja falja :p

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 2534