Profile of shkodrane

Permbledhja

shkodrane
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   165 (0.025 per day)
Vendndodhja:   Bergamo ( Itali)
Data e regjistrimit:   09-10-2004, 10:56:03
Last Active:   20-02-2012, 15:58:36

Messages - shkodrane

1
Ndjenja / Një grua humbet memorien pas një orgazme
« ne: 27-10-2011, 22:46:41 »
u doka me u rujt rrallt tjera une :P

2
Diskutime / Si jeni per momentin nga ana ekonomike?
« ne: 27-10-2011, 22:45:21 »
ska ma mir kam fitu super enalotto

3
Café Zerion ツ / Deshira e momentit
« ne: 30-09-2011, 00:22:39 »
gjum  :(

4
esht prish prap kondicioneri

5
Café Zerion ツ / Disa fjale per gjinine e kundert...
« ne: 30-09-2011, 00:17:09 »
hahahahahahahaha

6
Café Zerion ツ / Përshëndetje për...
« ne: 30-09-2011, 00:16:15 »
gjumashin  :perqafim

7
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 30-09-2011, 00:14:10 »
:)

8
duke shpresu qe per para te me marr gjumi :( i uroj qe endrrat ti behen realitet :perqafim

9
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 29-09-2011, 23:58:46 »
G ! M ! :P

10
uroj naten e mir  :)

11
Tryeza / Peshku, ushqimi i trurit
« ne: 27-09-2011, 17:53:40 »
un ha 2 her ne jave peshk te fresket..
atehere nuk paske efekt peshku te burrat....ishte shpresa juaj e fundit hahahahaha

12
Café Zerion ツ / Vjen nje moment dhe..!..
« ne: 27-09-2011, 17:52:20 »
kur njeriu kupton qe nuk eshte i ditur, ai ka hedhur nje hap drejt diturise!
pse ti do thuash se e kuptove hmmmmm:

13
Café Zerion ツ / Cdo te deshironit te kishit kete nate?
« ne: 27-09-2011, 17:50:05 »
nje dark te pergatitur u çmenda duke gatu dhe un nuk ha jam dhe dobsuar :(

14
kjo tregon shenjat e para te plakjes :P
dhe ti asaj rruge je  ^o)

15
Café Zerion ツ / Ç'farë pelqeni me shumë tek vetja?
« ne: 26-09-2011, 13:03:14 »
trupi, fytyra veq karakteri dmth te gjitha :P

16
qe ika ne farmaci per ilaqe i bleva dhe pastaj i harrrova ne farmaci :S

17
un di ti krah makines me mir se te dy ju bashk :P

18
E Bukura / Qerpikët artificialë
« ne: 22-09-2011, 17:41:37 »
un nuk kam nevoj :P gjerat fallzo nuk jan sexy natyraliteti eshe sexyyyyyyyyyyy

19
PsiSoc / Besnikëria, sjellje e lindur apo e fituar?
« ne: 22-09-2011, 17:40:13 »
besnikëria ndaj  bashkëshorti është  vlera kryesore  :) se pastaj do ishim kafsh dhe jo njerez

21
jo akoma nuk mund te bej 10 femi me nje here  :P

22
me la makina dy here ne rrug.............cf are dite di merdaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa :(

23
Café Zerion ツ / Vjen nje moment dhe..!..
« ne: 22-09-2011, 17:32:50 »
mos te lente zoti pa komshi moj shkodrane :P
hahahhahahhaahah  :P

24
Café Zerion ツ / Nje arsye per te vazhduar jeten...
« ne: 22-09-2011, 12:31:57 »
esht plot gezime :D

25
Café Zerion ツ / Vjen nje moment dhe..!..
« ne: 22-09-2011, 12:30:44 »
erdhi dhe ditelindja e burrit...po plaket :S

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 14