Profile of shkodrani27

×

Permbledhja

shkodrani27 Zërist

Stats for shkodrani27
Posts:   22 (0.004 per day)
Data e regjistrimit:   10-04-2007, 04:18:19
Last Active:   23-06-2009, 14:37:49
Age:  
Offline Offline

Messages - shkodrani27

1
Ndjenja / Re: Martesa !
« ne: 10-05-2007, 10:08:07 »
une per vete jam beqar akoma por mendoj dhe e besoj kete se jeta e gjithsecilit fito ne nje rregull te madh me fejesen qe ben dhe persoset duke bere martese. dhe shpresoj qe per mua te mos jete e vone dita kur te fejohem dhe martohem...

2
Café Zerion ツ / Re: Djemte eksitohen nga....
« ne: 08-05-2007, 09:48:45 »
me luajnë mendsh ato femra qe lepijne akulloret,me atë gjuhën qe e predredhin si gjarper dhe me ato buzët qe o zot.. :engjell:.ehhh. :engjell:.e lashe fare.. :engjell: :perqafim :engjell:

e le ngaqe u prishe.... qeneke shume i dobet...

3
Ndjenja / Re: Puthja e par qe keni dhuruar
« ne: 05-05-2007, 04:12:03 »
nuk e mbaj mend jo per gje por akoma nuk ka ardhe...(sepse skam dashte vete te vije)

4
Kinema / Re: "Spider - Man 3".
« ne: 05-05-2007, 03:57:54 »
kur do te jete 4 :) :)

5
Ndjenja / Re: Teste për ndenjat dhe dashurinë.
« ne: 05-05-2007, 03:53:03 »
si kane dale rezultatet e testit tani

6
Café Zerion ツ / Re: Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!
« ne: 05-05-2007, 03:50:33 »
kush tha se du me ike. ketu du me nejt... per inat te taneve

7
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 05-05-2007, 03:49:05 »
uaaaaj po këtë se dita unë. tu thanë kush është ai pulli. hahaha.u dashka 20 postime. ej me bëni një nder ti me capkenen. bejeni me plan nga 10 mi çoni ashtu kot njera pas tjetres.(nuk thashë 200 ee e kuptoni besoj hahaha) se derisa te me bëhen 20 postime mua kam dalë ne pension ndërkohë. hahaha

po postoj prej hallit me behen 20 postime :D :D :D

8
Café Zerion ツ / Re: Vetëm tre Fjale !
« ne: 05-05-2007, 03:47:36 »
ça te them...

9
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 03-05-2007, 09:55:57 »
Ehhe ja doli me në fund një burrë ne shesh te betejes..:D

Tani po të tregoj unë çfarë ndien nja femër.Personalisht përjetoj gjëra te paperjetuara ne jetën reale,e ndiej partnerin ne maksimum,ndiej preokopimin e tij ndaj kësaj lidhje,kenaqesine erotike qe te pershkron,dhe një finale e bukur.

hmmmm. tani ose imagjinate ose masturbim. ma do mendja kjo e dyta :D :D :D :D

10
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 03-05-2007, 09:53:55 »
ahaha e shoh Shkodran qe paske probleme,duhet të kesh 20 postimi qe te cosh mezashe...!

uaaaaj po kete se dita une. tu thane kush eshte ai pulli. hahaha.u dashka 20 postime. ej me beni nje nder ti me capkenen. bejeni me plan nga 10 mi çoni ashtu kot njera pas tjetres.(nuk thashe 200 ee e kuptoni besoj hahaha) se derisa te me behen 20 postime mua kam dale ne pension nderkohe. hahaha

11
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 02-05-2007, 10:25:27 »
çfarë te besh... shpresoj te me mesosh ti... gjë e bukur kur te meson një vajzë....

kush tha moj ke per te me mesuar se sben... kete injorantin mesoje pak se si te nise nje sms privat se spo ja ka haberin fare :-[ :-[ :-[. slashe skute pa provu por sdel gje ne drite. i kane fshehe vendet se ku me çu sms privat

12
Ndjenja / Re: A mund te falet tradhëtia?
« ne: 02-05-2007, 09:57:36 »
nese ajo tradheton se une e kam tradhetuar eshte muhabet tjeter sepse une e kam fajin i pari. nuk do i isha lutur nese do me kerkonte ndarje. jo se nuk e dua por thjesht sepse i kam bere diçka qe ajo nuk e meritonte dhe pikerisht per kete do mendoja ta lija te qete dhe asgje me shume. nese vjen dhe me thote se te kam falur atehere them se meriton respektin me te madh timin. puna eshte se duhet ta dish se ke bere faj dhe ta ndjesh peshen e fajit. dhe jo si disa qe pasi mbaron pune me njerin?njeren mendojne per tjetren...

une per vete jam beqar. ato qe fola me siper jane hipoteza se si mund te reagoja ne nje situate te tille. nese mua nuk do te me pelqente qe gruaja ime e ardhshme te mos me tradhetonte atehere une pse ta tradhetoj per vete? nese une i qendroj besnik asaj si mund tja fale tradhetine asaj kur mbase nuk i mungonte asgje... une jam i prere ne kete qendrim dhe nuk mund tja fale. vertet mund ta dua mundet ndoshta te me privoheshin mbase dhe femijet por kjo jo aspak qe nuk ja fal... per te mos rene ne situata te tilla me duhet te bej kujdes kur te behet fjala per zgjedhje. duke bere zgjedhjen e duhur dhe qe te jep garanci mendoj qe dhe situata te tilla as qe nuk do te me shfaqeshin ne mendje lere pastaj te mendoj se po me tradheton me nje tjeter.

respekte nga shkodrani27

13
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 02-05-2007, 09:38:51 »
O Shkodrani atje kam folur pra për orgazmen.. konkrete sa nuk kupton je dhe 27 vjeç ne moshen me te bukur te jetës LOLça te besh... shpresoj te me mesosh ti... gje e bukur kur te meson nje vajze....

15
Ndjenja / Re: Tiranasit duan nuse të virgjër !
« ne: 30-04-2007, 10:49:20 »
Me hape nam kot se koti.....me këtë qe the !Pastaj Capkenja flet atë qe ndien...jo hedh gurin e fsheh doren LOL

mire se kjo eshte nje teme dhe çeshtje delikate. nuk dua te te ofendoj sinqerisht... ajo ishte ne kuadrin e shakase por qe siç duket e kam tepruar keq... me fal gjithsesi(une ate bindje krijova kur lexoja temat e tjera dhe postimet nga ti)

16
Ndjenja / Re: Tiranasit duan nuse të virgjër !
« ne: 30-04-2007, 10:22:30 »
Unë për vete e dua burrin e virgjër msq jam vete e virgjër .

Thua do këtë ndonjë burrë për mua ?

eh çapkene. vetem kete sduhej ta shkruaje hahahaha. ne baze te temave te tjera ti ke bere katrahure ne kete aspekt ose ska burre nane qe ta heq virgjerine se mund te jete cipe e hekurt....

17
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 09:59:46 »


ahahaha mirë hap  atë temën "E pakufishme dhe do të kuptosh shumë gjëra ..e ke këtu tek kjo rubrika !

po leri moj moj me ngaterro me temat e pakufishme. i dua gjerat e kufishme por konkrete :D :D :D :D :D

18
Ndjenja / Re: Gjysmë ore seks në të mirë të zemrës !
« ne: 30-04-2007, 05:56:46 »
Çfarë stili është ky ujku se se kam dëgjuar ndonjë herë LOL LOL

He bre 2 muaj unë pa bërë seks e paskan ndërruar metodën këta shqiptarët LOL LOL

Na zuri belaja me këto stile do thyejme ndonjë ditë kembet duart LOL LOL

shpresoj qe periudha 2 mujore qe the ti ti kesh dhene fund. se keq puna per ty pastaj... po besoj se ka me pase vullnetare qe kane me ta largu kete stres qe ke çapkene

19
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 05:51:53 »
Është për te bërë kryq qe tema është lexuar 109 herë dhe ka vetëm 9 postime ?


Pertojne robte te shkruajnë me siguri..

po tani a je e kenaqur me numrin e postimeve??? e kam rrite dukshem numrin apo jo :D :D :D

20
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 05:48:16 »
Kjo është pyetje qe tregon fazen ne te cilën gjendet mashkulli ne atë moment.
Nëse mund të flas për veten time. Ka pas raste qe nuk e kam kuptuar fare ...siç ka pas raste qe i jam dedikuar atij momenti.
Arritja, sidoqoftë jep ndenja sigurie dhe pa dyshim është shumë seksi vetëm e vetëm si ide. Kur rrezultatet ndihen, nga ana fizike, athere kemi një moment ideal.
Kjo do të thotë ose vazhdojme (Varet nga pit stopi), ose fleme gjume ...sidoqoftë lumturia perfshin krevatin tonë.

Mashkulli përpiqet për 1*-2*-3*-4*-5*-6*-7*-8*-9*-10*
Kurse femrat, mesa kam kuptuar e duan 1-2-3-4-5
                                      1-2-3-4-5
                                      1-2-3-4-5
                                      1-2-3-4-5
                                      6-7-8-9-10
                                      6-7-8-9-10
                                      6-7-8-9-10
                                      6-7-8-9-10
Tani nëse bëhet fjale për Prova Teknike
provoni kështu ...
1*-2-3-4-5
1-2*-3-4-5
1-2-3*-4-5
1-2-3-4*-5
6*-7-8-9-10
6-7*-8-9-10
6-7-8*-9-10
6-7-8-9*-10

Kjo Teknike ka një Pit Stop diku 90-600 seconda.
Sa me i vogël është Pit Stopi aq me mirë perjetohet orgazma tek femra.Sidomos kjo është e vërtetë kur ngarja kryesore për femren ndodh ne fazen e dytë te Taktikes qe u dha.

-King


çapkene po edhe me pervoje te jashtezakonshme ne kete fushe. se prisja. une e kam kuptuar kingun se ça ka dashte me thane. sipas tij mentaliteti i meshkujve eshte ta mbarojne ate pune sa me shpejt qe te jete e mundur. kurse po ti ndash me faza mund te beje qe dhe femra te arrije ate qe deshiron. me korrigjo nese jam gabim king.

po mire mor ti hajt se ne fazat e para mund te behet diçka(1-5) po ne fazat e dyta a thua je i permbajtshem ashtu disa here(6-10).se besoj....

21
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 05:44:27 »
N.q.s. do flasim për orgazmen time,ta çoj me Mp se nuk lejohet për adoleshentet :D LOL  LOL


një herë tjetër do jam mendimin tim.

ej po desh vdiqa nga pritja por gje nuk erdhe. pse moj keshtu i le ne balte te tjeret ti.... :( :( :(

22
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 05:41:26 »
O KIng rrofsh për mbeshtetjen ne këtë teme,,po prapë s'po e nxjerrin njerëzitë koken tamam tamam te muhabetit LOL

NUk është me te futme kjo pune,se jo për gjë jemi femra ne :DkingStool(shpresoj ta kem shkruajte mire pseudonimin)!

mos u kap me çapkenen se fut e nxjerr nuk dihet se ku shkon muhabeti pastaj

23
Ndjenja / Re: Orgazma tek femrat !
« ne: 30-04-2007, 05:37:17 »
Epo temën e semes temës,52 herë e lexuar dhe asnjë s'ka dhënë mendim.Ose ju çunat jeni te turpshem(te paktën merreni ju guximi me hedh ca rreshta )ose gocat janë te turpshme.

Nejse turpi hahet me buke,po e hedh unë hapin e para m.q.s. e hapa temën.Uroj te këtë postime me vonë.

Orgazma tek një femër ndryshon nga ajo e një mashkulli,ky i fundit e ka aftësinë apo vete ne thelb ta arrij atë pas çdo akti .Një orgazme tek femra është diçka e thelle shpirtërore ajo perjetohet me gjatë dhe te paktën personalisht unë e fiksoj këtë moment.

Ajo çka perjeton ne ato momente ndoshta me fjale sdo te isha shumë shumë e aftë ta shprehja është se ti shpirterisht gjendesh diku tjetër,një kenaqesi e re te pershkron trupin,dhe mbi të gjitha finalizon një sukses.

Një femër mund te përjetoj me shumë se një orgazme ,kam dëgjuar deri ne 20.Kjo varet nga  shumë faktore.

Nejse unë doja te dija vetëm diçka,çfarë përjetoj një mashkull kur sheh qe partnerja e tij ka arritur deri ne këtë pikë ?

Ishalla jep ndonjë përgjigje,jo për gjë po jemi këtu për te diskutuar.

FLM Capkenja !

po citoj këtë postim pasi me poshtë pyete ku janë meshkujt. po çfarë mendon moj se kur lexojnë rreshta te tilla si kjo ti kesh akoma pasive... meshkujt i ke duke synuar te arrijnë orgazmen e rradhes

desh harrova. çapkenja i ke vu flaken ketij fotumi por ama mua sme ben fare pershtypje.(kot nuk e ke quajte veten çapkene) :D :D :D

24
Ndjenja / Orgazma tek femrat !
« ne: 20-04-2007, 11:54:15 »
Orgazma është pjesë e mardhenieve seksuale,tek meshkujt ndryshe nga femrat ajo arrihet me lehtë dhe çdo herë kurse një femër.

Shumë studiues e kanë pare këtë fenomen,shumë libra qe nga kohët e lashtë e deri me sot kanë shkruar e kanë përmendur shumë autor por unë mendoj se vetëm femrat do të arrinin ta përshkruanin këtë ndenje.

Doja ne këtë teme të merrnin apo te shkembeni mendime e pse jo pjesë te perjetuara nga ne .Sa është e rëndësishme për një mashkull qe femra e tij te arrij orgazem,çfarë ndien një mashkull po vete femra si ndihet,si reagon çfarë perjeton ?

Kam dëgjuar ne një emision qe tek femrat orgazamet nuk janë te njetja,ajo mund te përjetoj orgazma të ndryshme sepse kjo varet nga nervat qe kanë prekur kenaqesine..

Ju ftoj ne bisedim...

hap temen dhe nuk flet per vehte. sikur ta nisje nga vetja a nuk do te ishte mire...

25
Ndjenja / Tiranasit duan nuse të virgjër !
« ne: 15-04-2007, 04:46:40 »
po dhe diçka. normalisht sinqeriteti vlen shume tek nje njeri. pikerisht kjo do te jete ajo qe do te vleresoj ne nje situate te tille edhe pse del jashte deshires sime. pasi u tregua e sinqerte me mua duke me treguar nje detaj qe e demton ate dhe nuk ka pse te mos e vleresoj kete gje. nese ma mban te fshehur kete gje ajo pune eshte e ditur se nje dite do te zbulohet dhe me tu marre vesh e verteta patjeter qe e ndaj pasi perveçse nuk u tregua e sinqerte nuk kam dhe ate garancine se mund te mi beje te gjitha pas shpines sime. kuptohet keto gjera mos i paçim risk se ta ban dhe ajo qe e ke marre te paprekur. thjesht duhet treguar kujdes dhe nje interesim i hollesishem para se te vendosesh per ate vajze.

nese kur vendos te marresh nje vajze me dashuri kuptohet jane ndjenjat qe flasin dhe zemra fal çdo gje sado te keqija te kete ajo.(flas per te kaluaren se ashtu siç di te fale di dhe te urreje per ndonje tradheti te mundshme)

Faqe: [1] 2