Profile of shoqeriavirtuale

×

Permbledhja

shoqeriavirtuale Zërist

Stats for shoqeriavirtuale
Posts:   4 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   05-12-2011, 21:39:54
Last Active:   09-12-2011, 15:14:55
Age:  
Offline Offline

Messages - shoqeriavirtuale

1
Portalet Shqiptare / shoqeriavirtuale.eu
« ne: 09-12-2011, 15:13:45 »
Pershendetje livefutboll dhe ShEJ. Ju falenderoj per komentet tuaja, i vlersoj shume :)

Te them te drejten nuk e kisha menduar fare per punen e Facebookut. Gjithashtu e di qe forumi im nuk ka asgje te vecante nga forumet e tjera egzistuese por shpresoj qe me kalimin e kohes te tehqei nje baze antaresh aktive.

Persa i perket facebookut, pse eshte shkatari qe ka vrare forumet? Eshte kjo vetem per forumet shqiptare apo per te gjitha forumet?

Po pyes pasi une adminsitratoj disa forume te huaja per kompanine qe punoj dhe aktiviteti ne to eshte normalisht. Pothuajse te gjithe antaret kane llogari ne facebook por nuk rrijne gjithe kohen atje.

2
Te falenderoj shume per informacionin pasi eshte shume i vlefshem per ne webmastera e rinj qe sapo hapim forumet e para.

3
AdminZone / vBulletin vs IPB vs SMF vs phpbb vs mybb
« ne: 08-12-2011, 22:30:41 »
Mua nga te gjitha forumet Ipb me duket me i mire. Ndoshta pse arrita ta kuptoja me mire se forumet e tjera.

4
Portalet Shqiptare / shoqeriavirtuale.eu
« ne: 08-12-2011, 22:25:57 »
Pershendetje te nderuar bashke webmasterista.

Kam hapur nje forum te ri para disa ditesh dhe do kisha deshire te prezantoja linkun ketu dhe ne te njejten kohe te degjoja sygjerimet, pershtypjet dhe kritikat tuaja. Forumi eshte ne sistemin Ipb edhe perdor nje style te gatshem me pak ndryshime aty ketu.

Linku eshte

http://www.shoqeriavirtuale.eu/

Ne fillim une bleva nje forum tjeter shqiptar por pasi tentova ti kaloja postat, temat dhe antaret te adresa e re pata disa probleme dhe padashur e fshiva databasin qe nuk i kisha bere asnje kopje. Pastaj vendosa ta filloja fresh nga e para.  Une jam i ri ne fushen e webmasterit por shpresoj qe te mesoj shume.

Ju falenderoj praraprakisht per pergjigjet dhe opinionet tuaja.

Faqe: [1]