Profile of Vogelushja Korcare


Permbledhja

Vogelushja Korcare
Stafi
Send PM
Offline Offline
Posts:   2208 (0.336 per day)
Vendndodhja:   Ne katin e peste.
Data e regjistrimit:   01-10-2005, 21:35:37
Last Active:   14-03-2012, 23:35:04

Messages - Vogelushja Korcare

1
Vetem emrin "baba" qe nuk e meriton.

2
Diskutime / A duhet te dalin vajzat pothuajse lakuriq?
« ne: 12-06-2011, 19:21:33 »
Rendesi ka te dish te pershtatesh sipas ambjentit. Nuk mund te shkosh lakuriq ne pune dhe nuk mund te shkosh e mbuluar deri ne gryke ne disko.

3
Me vjen mire qe me ne fund po gjejne guximin te ngrejne koke. Keto nuk jane as homoseksualet e para, as te fundit.  Asnje njeri nuk duhet gjykuar nga orientimi seksual. Se c'bejne njerzit ne krevat eshte puna e tyre. Rendesi kane vlerat e tjera njerezore, si miresia, sinqeriteti etj. Gjeja me lehte qe mund te beje njeriu eshte te paragjykoje, dhe ne shqiptaret jemi te paret per kete gje.

4
Diskutime / Swingers - Shkembimi i cifteve!
« ne: 12-06-2011, 19:13:31 »
Duket qe perendimoret jane gjithmone ne kerkim te gjerave te reja  :P

5
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 12-06-2011, 18:58:01 »
Po  ^o)

6
Café Zerion ツ / Tema e Korçarëve
« ne: 12-06-2011, 18:44:28 »
Wow, sa gallate behej ketu njehere e nje kohe  :P

7
Diskutime / Nje pyetje!
« ne: 18-05-2011, 17:39:29 »
Personi ishte nga nje vend i Ballkanit. Me tha qe ne vendin e tij fjala "Shqiptar" eshte fjale e keqe.

8
Qesh / Sa gei eshte i dashuri juaj????
« ne: 18-05-2011, 08:37:45 »
Kjo me doli: Your boyfriend is 14.3% Gay!

Your boyfriend is totally straight.
How boring for you.  :P

9
Diskutime / Nje pyetje!
« ne: 18-05-2011, 08:21:45 »
Te dashur zerista... sa me keni munguar  :P

Arsyeja qe e hapa kete teme eshte sepse para disa ditesh dikush me beri nje pyetje: "Pse gjithe vendet e Ballkanit e percmojne Shqiperine?

Me beri pershtypje vertet. Pa ju treguar si ju pergjigja une, doja te dija nga ju. Si do ishit pergjigjur?

10
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Nuk me hapet moxilla
« ne: 18-05-2011, 08:17:35 »
Dhe mua sme hapet. Chrome eshte kot fare.

11
Diskutime / Swingers - Shkembimi i cifteve!
« ne: 17-05-2011, 02:26:28 »

Po pyete ore njihere mos rastesisht je ,,produkt,, e ndonje cifti te SWINGERUAR?
 LOL LOL LOL LOL LOL

13
Keto gjera ndodhin gjithmone ne Shqiperi, po sa arrestohen???

14
Tema Interesante / Varfëria vret katër fëmijë :(
« ne: 13-11-2010, 18:56:10 »
E tmerrshme.

15
Jo, kurreeeeeeeeee

16
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 13-11-2010, 18:33:27 »
Sigurisht qe jo. Cdo gje eshte e ngritur mbi bazen e interesit reciprok.

17
Diskutime / BASHKEJETESA APO MARTESA
« ne: 13-11-2010, 18:30:19 »
Personalisht e kam provuar bashkejetesen dhe kam dale ne konkluzionin qe eshte menyra me efektive per te njohur dike. Te ndihmon jashtezakonisht per te njohur te mirat dhe te keqijat e nje personi. Vendimi im: asnjehere sdo te lidh kurore me dike pa bashkejetuar me pare.

18
Tema Interesante / Martohet me macen....
« ne: 13-05-2010, 06:45:46 »
Te trashegohen, me jete te lumtur  :D

Te pakten macja nuk do ta haje me grindje  :P

19
Diskutime / Cfare eshte paraja per ju?
« ne: 13-05-2010, 06:41:35 »
Asgje dhe gjithshka.

20
Diskutime / A duhet te dalin vajzat pothuajse lakuriq?
« ne: 13-05-2010, 06:35:26 »
Pse gjithmone behet pyetja vetem per vajzat? Pse nuk behet per meshkujt ndonjehere?

Historikisht femrat jane etiketuar si objekte seksuale. Nje femer qe zhvishet konsiderohet si provokuese dhe objekt seksual.
Po meshkujt qe zhvishen atehere? Ndoshta duhen konsideruar edhe ata ne te njejten menyre...

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 141