Profile of Vogelushja Korcare


Permbledhja

Vogelushja Korcare
Stafi
Send PM
Offline Offline
Posts:   2208 (0.342 per day)
Vendndodhja:   Ne katin e peste.
Data e regjistrimit:   01-10-2005, 21:35:37
Last Active:   14-03-2012, 23:35:04

Messages - Vogelushja Korcare

1
Ndjenja / Sa partner/partnere keni pasur ne jeten tuaj?
« ne: 09-08-2011, 17:45:46 »
Jo chit chat, tregoni numrin  :D

2
Vetem emrin "baba" qe nuk e meriton.

3
Diskutime / A duhet te dalin vajzat pothuajse lakuriq?
« ne: 12-06-2011, 19:21:33 »
Rendesi ka te dish te pershtatesh sipas ambjentit. Nuk mund te shkosh lakuriq ne pune dhe nuk mund te shkosh e mbuluar deri ne gryke ne disko.

4
Me vjen mire qe me ne fund po gjejne guximin te ngrejne koke. Keto nuk jane as homoseksualet e para, as te fundit.  Asnje njeri nuk duhet gjykuar nga orientimi seksual. Se c'bejne njerzit ne krevat eshte puna e tyre. Rendesi kane vlerat e tjera njerezore, si miresia, sinqeriteti etj. Gjeja me lehte qe mund te beje njeriu eshte te paragjykoje, dhe ne shqiptaret jemi te paret per kete gje.

5
Diskutime / Swingers - Shkembimi i cifteve!
« ne: 12-06-2011, 19:13:31 »
Duket qe perendimoret jane gjithmone ne kerkim te gjerave te reja  :P

6
E Bukura / Tangat - Thongs
« ne: 12-06-2011, 18:58:51 »
Une i kam shume qejf keto. Jane me te rehatshme se cdo gje tjeter.

7
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 12-06-2011, 18:58:01 »
Po  ^o)

8
Café Zerion ツ / Tema e Korçarëve
« ne: 12-06-2011, 18:44:28 »
Wow, sa gallate behej ketu njehere e nje kohe  :P

9
E Bukura / Piercing!
« ne: 12-06-2011, 18:43:44 »
Ne vesh kam nga 3 vrima dhe vetem nje piercing ne kerthize. Ne fytyre nuk me pelqejne.

10
Diskutime / Nje pyetje!
« ne: 18-05-2011, 17:39:29 »
Personi ishte nga nje vend i Ballkanit. Me tha qe ne vendin e tij fjala "Shqiptar" eshte fjale e keqe.

11
Qesh / Sa gei eshte i dashuri juaj????
« ne: 18-05-2011, 08:37:45 »
Kjo me doli: Your boyfriend is 14.3% Gay!

Your boyfriend is totally straight.
How boring for you.  :P

12
Diskutime / Nje pyetje!
« ne: 18-05-2011, 08:21:45 »
Te dashur zerista... sa me keni munguar  :P

Arsyeja qe e hapa kete teme eshte sepse para disa ditesh dikush me beri nje pyetje: "Pse gjithe vendet e Ballkanit e percmojne Shqiperine?

Me beri pershtypje vertet. Pa ju treguar si ju pergjigja une, doja te dija nga ju. Si do ishit pergjigjur?

13
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Nuk me hapet moxilla
« ne: 18-05-2011, 08:17:35 »
Dhe mua sme hapet. Chrome eshte kot fare.

14
Diskutime / Swingers - Shkembimi i cifteve!
« ne: 17-05-2011, 02:26:28 »

Po pyete ore njihere mos rastesisht je ,,produkt,, e ndonje cifti te SWINGERUAR?
 LOL LOL LOL LOL LOL

16
Keto gjera ndodhin gjithmone ne Shqiperi, po sa arrestohen???

17
Tema Interesante / Varfëria vret katër fëmijë :(
« ne: 13-11-2010, 18:56:10 »
E tmerrshme.

18
Interesante...goxha femer.

19
Jo, kurreeeeeeeeee

20
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 13-11-2010, 18:33:27 »
Sigurisht qe jo. Cdo gje eshte e ngritur mbi bazen e interesit reciprok.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 164