Profile of shweb

×

Permbledhja

shweb Zërist

Stats for shweb
Posts:   11 (0.003 per day)
Data e regjistrimit:   23-07-2009, 17:48:24
Last Active:   19-11-2009, 21:34:16
Age:  
Offline Offline

Messages - shweb

1
Portalet Shqiptare / Kosoft blen Blog.al
« ne: 19-11-2009, 20:36:02 »
LoL,

Shit njeri bli tjetri, KOSOFT ka rene nga userat dhe nga rreklamat, Paypal Adressa e atyre nuk punon me, pasi ata nuk paguajne taksa ne amerike. kshuqe paypal e mbylli akauntin e KOSOFT.

Nejse...

2
Albwebmaster / PS.AL prova teknike
« ne: 19-11-2009, 20:16:21 »
Tani beni analizen tuaj midis ketyre dy faqeve www.ps.al / joomla dhe www.pd.al / wordpress (hard coded) dhe ai qe ka realizuar ps.al mendoj eshte nje amator i cili ska bere asnje ndryshim nga template e rockettheme.com pd.al te pakten mesa shikoj une source files ai qe e ka ndertuar kete faqe ka bere nje Kodim themelor ne wordpress core.


Jepni mendimin tuaj

www.ps.al = ?
www.pd.al = ?

3
Portalet Shqiptare / Mendimi juaj per TiranaMp3.Com
« ne: 27-07-2009, 14:32:06 »
Pershendetje,

Faleminderit per postimet tuaja dhe te gjitha vrejtet/sygjerimet jane me se te mirepritura.

Stafi jone eshte duke punuar ne kodimin e roboteve per mbushjen automatike me kenge/mp3 shqipe te faqes, nga 2-3 robota(anetare) te krijuar qe do te shtojne mbi 100 mp3 ne dite, plus video.

Shpresojme nga java tjeter kjo faqe te jete mbushur plot me kenge/artista qe dhe vizitoret te kene nje mundesi te shkarkojne kenget qe duan...


Faleminderit...
www.tiranamp3.com

4
Bashkepunime | Partneritete / Bashkpunim me ShqiperiaWeb.Com
« ne: 27-07-2009, 14:26:48 »
Links jane shtuar ne te dyja faqet shqiperiaweb.com dhe www.tiranamp3.com

5
Portalet Shqiptare / Mendimi juaj per TiranaMp3.Com
« ne: 24-07-2009, 17:19:14 »
Pershendetje,

Tiranamp3.com perdor mamboo te modifikuar dhe komponente te ndertuar vete jo comercial. Kjo faqe ka qene nje projekt qe ishte ne pune e siper nga stafi per me shume se 6 muaj dhe pas shume e shume perpjekjesh dhe testimesh e kemi nxjerr online.

Presim vrejtjet dhe sygjerimet e vizitoreve per te bere kete faqe sa me shume funksionale dhe te lehte per te naviguar.


Faleminderit

6
Bashkepunime | Partneritete / Bashkpunim me ShqiperiaWeb.Com
« ne: 24-07-2009, 16:06:33 »
E kam shtuar linkun e Globi24.com te shqiperiaweb.com me vone kur te shkoj ne shpi ta shtoj dhe te tiranamp3.com


Faleminderit per mirekuptimin...

7
Bashkepunime | Partneritete / Bahskpunime me TiranaMp3.Com
« ne: 23-07-2009, 19:45:16 »
Kush do te bashkpunoje me faqen time me te re eshte shume i mirepritur titulli eshte:

Muzikante & Degjues
Webfaqja: http://www.tiranamp3.com


Faleminderit per interesimin..

8
Portalet Shqiptare / Mendimi juaj per TiranaMp3.Com
« ne: 23-07-2009, 19:43:37 »
Te dashur vizitore na jepni mendimin tuaj rreth faqes shume te re qe sapo kemi hapur dhe qe eshte me muzike, video, profile muzikore.

NQS JENI NJE "MUZIKANT OSE DEGJUES" KY ESHTE VENDI PER TE NDARE MUZIKEN

vizitoeni http://www.tiranamp3.com dhe jepni mendimin tuaj

9
Bashkepunime | Partneritete / Bashkpunim me ShqiperiaWeb.Com
« ne: 23-07-2009, 19:37:02 »
Me thoni me cilen faqe deshiron te bashkpunosh, nqs do te vendos link tend te gjitha faqet e mia kjo eshte gje qe behet, nqs do vetem shqiperiaweb.com do te shtohet poshte te Sponsoret e ShwpikCom

10
Bashkepunime | Partneritete / Bashkpunim me ShqiperiaWeb.Com
« ne: 23-07-2009, 19:04:26 »
Tashme kemi hapur dyert per te gjitha faqet shqiptare qe duan te bashkpunojne me http://www.shqiperiaweb.com

1.Stafi jone ka vendosur te bashkpunoje me cdo faqe qe ka domain *.com mundesisht me emer shqiptar.

2.Kemi 3 vende per logo me dimensione 200X97 ne faqen kryesore.

3.Mund te shtojme dhe Links nqs juve nuk keni deshire te shkembeni logo.


Jemi te hapur per bashkpunim me kedo...

Gjithashtu po te doni te nderroni links me keto faqet e meposhtme postoni kerkesen tuaj ketu.

www.albaface.com
www.albfriend.com
www.albasocial.com
www.albanian-muzik.com
www.tiranamp3.com
www.tiranawebchat.c om
www.albrekords.com - Shkembeni Muziken Tuaj


Faleminderit per interesimin tuaj

Shqiperiaweb.com Staf

11
Portalet Shqiptare / ShqiperiaWeb.Com 3000 Anetare
« ne: 23-07-2009, 17:54:54 »
Pershendetje te gjitheve dua te jepni mendimin tuaj rreth disa faqeve shqipetare qe kane qene te pa punuara nga qe skemi pasur shume kohe:

http://www.shqiperiaweb.com
http://www.albasocial.com
http://www.albrekords.com
http://www.albanian-muzik.com

Faqe: [1]