Profile of stalion


Permbledhja

stalion
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   4836 (0.703 per day)
Vendndodhja:   sa andej dhe sa kendej..
Data e regjistrimit:   08-08-2004, 18:00:00
Last Active:   15-08-2013, 22:30:13

Messages - stalion

2
Café Zerion ツ / E ndjeni mungesen e ... ?
« ne: 02-02-2013, 23:26:29 »
Shqiperise. :(  gjithashtu dhe Mishelit. :perqafim :perqafim

3
Ndjenja / A mund te falet tradhetia?
« ne: 12-05-2012, 23:43:00 »
never.

4
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 12-05-2012, 23:41:16 »
i rraskapitur.

5
Café Zerion ツ / Kete siper do e nisim ne...
« ne: 12-05-2012, 23:38:14 »
ne angli do ta nis kete lart.. :)

7
Ndjenja / Te dashurosh dike qe eshte e martuar
« ne: 12-05-2012, 23:32:37 »
gru, per koke te komshijes e kisha kshu kot ne pergjithesi se muaaaa nuk me bije mendja fare fare maaa....sa dhe sexyn ja kena harru eren,,jo per gjooo por nuk na lan kalamajt gerr verr gerr verr,sa te afrohem pak jam ben goca,hiqe doren babiiii mos e prek maminnnn,,pres e pres ti zer gjumi por kot , shohe ne mengjes me kishte zen mua gjumi para kalamojve....Gru do pronotoj nje hotel se kshu nuk shtyhet ma. :P :)

8
Ndjenja / Te dashurosh dike qe eshte e martuar
« ne: 06-05-2012, 23:29:09 »
Duke pas beqo plot pse te shkosh me te martuara,ka ardhur kohe e keqe,i ruhesh burrit dhe paf ta fut e shoqja,pastaj te gjen policia te nesermen koke per koke ne banjo me burrin e dashnores...lool

9
i paska hyp nje frimezim njones sa ma beri xemren cope....ksaj i thom dashni une..lool

11
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 01:38:54 »
 LOL LOL he de ashtu thuaj se na bere me zemer..

12
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 01:29:36 »
shshttttt,mos i trego Lefterit se do i thyhet zemraaa..loool...aj o beqare dhe goce flori eshte akoma apo jo grua? :)

13
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 01:13:43 »
2...msn dhe adresa e e-mailit me jan mbyllur prej kohesh...besoj nga qe nuk isha futur per nje kohe te gjate tek ajo adrese.

Eshte martuar Liza.. :)

14
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 09-04-2012, 01:08:19 »
jo cneeee,c'eshte ajo fjale une nuk jam fare celoz vetem pak  :@ :@ :)


15
Café Zerion ツ / Nje fjale
« ne: 09-04-2012, 01:04:01 »
ngarajoni.

16
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 09-04-2012, 01:02:37 »
cne kaq vone ti iher eeee?

17
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 01:00:39 »
pse kater kemi ne moj,lool....

Gjynah ky Lefto,e paska len Motra me fiksime,Liza do vije ne vere nga amerika kshu qe do i them per kete djalken qe qan per te... :P

18
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 00:48:30 »
Ky lefteri Lizen e dikurshme kerkon apo ndonje lize tjeter? :)

19
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 00:46:24 »
mire jemi mire te gjithe,ham buke ne tre vaktet.. :) po ti mire?cne kaq vone apo duke menduar per mua.. :)
Te kam rrejt ndonjeher qe te te rrej sot  hmmmmm:..of courseee i miss uuuuuu a lot because u are my heart,we have and 5 whizz-kids together..  LOL

20
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 09-04-2012, 00:10:36 »
i miss u toooooo.. :)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 83