Profile of stari

×

Permbledhja

stari Zërist

Stats for stari
Posts:   121 (0.021 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   08-11-2005, 09:20:16
Last Active:   06-09-2013, 23:16:34
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - stari

1
Do desha ate kengen e cila vendosej tek emisioni "Zone e lire" dt. 05.10.12 kur ishte intervista e Anxhela Martinit?

2
Kerkoj hymnin e Alences Kuq E Zi?

3
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 11-08-2011, 16:21:16 »
Albumin e ri te Eduart Demes, kerkoj?

4
Kerkoj kengen e Paros - Te prita tek porta?

5
A ka mundesi njeri ta gjej kengen e re te Paros- Te prita tek porta?

6
Nqs e gjen ti Berti21 na e hidh se une nuk gjeta gje!

7
Kerkoj kengen e Paros - Te prita tek porta?

8
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 18-08-2010, 00:24:06 »
Devilvl, mund ta vendosni dhe njehere kengen e Paros, sepse nuk ndodhet tek ky linku!

9
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 02-08-2010, 21:48:16 »
Shume faleminderit, Adushe per albumin e Ponit :perqafim

10
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 01-08-2010, 23:56:09 »
A i ka njeri keto kenget e Ponit, pa pasword!!!

11
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 27-07-2010, 13:52:22 »
Faleminderit

12
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 26-07-2010, 22:46:56 »
Albumin e ri te Ponit, kerkoj?

13
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 19-05-2010, 23:21:57 »
Kerkoj keto kenget e Petrit Lulos?

Petrit Lulo - Po Kendoj E S'pushoj Dot
Petrit Lulo - Ti E Para Zgjon Mengjesin
Petrit Lulo - Valltarja E Festivalit
Petrit Lulo - Mbremjeve Ne Qytetin Tim

14
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 29-11-2009, 18:27:18 »
kERKOJ ALBUMIN E FUNDIT TE GRUPIT "PERMBI TEPELENE"?

15
Festivale dhe Koncerte / Kënga Magjike 2009
« ne: 20-11-2009, 01:04:24 »
Vendi i 1: Silva & Kelly

Vendi 2: Orinda Huta

Vendi 3: Soni Malaj

16
Muzika Popullore / Vallet popullore !
« ne: 05-10-2009, 22:18:29 »
A ka ndonjeri kenge te valleve popullore? Si p.sh Katjushka, vallja e pjanecit, te na i postoje ketu ?

17
Po kjo eshte nje nga kenget, rrofsh?

18
Kerkoj kenget e reja te Grupit "Djemte e Vjoses", si dhe duetin e ri me Paron?

19
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 26-01-2009, 20:03:23 »
Kerkoj albumin "Jugu ne kenge" vol.3    ?

20
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 19-01-2009, 22:39:39 »
Kerkoj albumin "Kendojme për Shqiperine" është titulli i albumit që kendojne disa kengetare si Luziana, Marsela, etj. Jane dy CD te albumit njera lexon "Jugu ne kengë" vol.3, dhe tjetra "Jugu ne Folk".

21
Kerkoj albumin "Kendojme për Shqiperine" është titulli i albumit që kendojne disa kengetare si Luziana, Marsela, etj. Jane dy CD njera eshte "Jugu ne kengë" vol.3, kurse tjetra "Jugu ne Folk".

22
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 17-12-2008, 18:33:54 »
Ju lutem, kerkoj albumin e ri te Ylli Bakes?

23
Rrofsh per kengen!

24
Kengen e emisionit te Rudina Magjistarit "Misioni Vazhdon", kerkoj

25
Muzikë e Huaj / Soundtrack
« ne: 02-11-2008, 15:15:47 »
Kerkoj soundtrack e filmit "Nights in Rodanthe", ?

Faqe: [1] 2 3 4 5