Profile of SteriOtipi B

×

Permbledhja

SteriOtipi B Zërist

Stats for SteriOtipi B
Posts:   7521 (1.338 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   27-11-2021, 01:35:09
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - SteriOtipi B

1
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 17-11-2021, 13:18:09 »
Corona died, tani kemi hall te behemi normale … 😂

2
Sot vura kanalet shqiptare . Po shoh shqip pas kaq e kaq vitesh.:)

3
Miremngjesi,
Kafe, mjuzik ene i mbeshtjell me rrobdishan se a ftohte .:P

4
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 20:19:07 »
Po he pra se plasem 😂

5
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:53:21 »
Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P

6
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 17:31:22 »
Ehhhh 😂😜
Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P

7
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 17:30:34 »
Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗
Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂

8
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:14:45 »
Halle te medha te paskan zene Parlote.:P

9
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:13:46 »
Nga neve themi - “një derr na mungon” lol
Mirë jemi me të gjitha opsionet 😝
varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)

10
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 13-10-2021, 16:33:24 »
Nu ka të tretë? 🤪
Nqs te rregullojme cilesine e jetes me opsionin e 3-te e shpikim edhe ate. Pse ca na mungon.:P?

11
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 22:33:26 »
Pse jo? 😜
Kjo Pse jo shikohet në dy kendveshtrime.
Në kendveshtrimin e pare dhe në kendveshtrimin e dyte.;):P

12
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 02:16:24 »
Si gjithë bota 😛
mos me zhgenje, behu me e vecante se turma.:P

13
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 10-10-2021, 22:07:08 »
Frymojmë 🤗
Beke dicka te pakten.:P

14
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 01-10-2021, 12:48:36 »
Jo moj jo.:P

15
Diskutime / Cili është vesi juaj më i keq?
« ne: 15-09-2021, 14:48:12 »
😁😁😝

16
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 13-09-2021, 20:36:37 »
Haj o piplla.:)

17
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 05-08-2021, 15:19:01 »
Kur kthehem nga puna, ulem ne verande dhe e pi nje cinare me kafe per qejf . Kuptohet jo perdite.:)

18
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 30-07-2021, 13:23:21 »
Sqarohu se po me ben me kerku krahe në Amazon.:P

19
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 28-07-2021, 17:58:23 »
Edhe Mexico s ja fut memedheu.:)
Eshte bere si Wild West .:):P

20
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 19-07-2021, 18:28:46 »
Po sna tha njeri si ishte?:)

21
Diskutime / Flirtimi mes kolegeve ne pune
« ne: 13-07-2021, 19:43:34 »
Na heqin nga Puna direkt..;) por e kemi lene Te hapme opsionin per drink në fundjave..:P

22
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 08-07-2021, 02:24:03 »
Duhet të filloni Luli ik 😂

Luli pirdhuuuuu 😂 apo duhet ik!?:P

23
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 08-07-2021, 01:02:28 »
Shkreptima bubullima.:)

24
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 08-07-2021, 01:00:26 »
Po na kish zene malli o njerez Te mire…. :) si jeni?

25
Café Zerion ツ / Cila kenge te perfaqeson sot ?
« ne: 26-05-2021, 13:31:47 »

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1118