Profile of SteriOtipi B

×

Permbledhja

SteriOtipi B
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   7521 (1.256 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   29-11-2022, 22:54:51

Messages - SteriOtipi B

1
Tema Aktuale / Gjendja aktuale
« ne: 03-11-2022, 21:44:03 »
Shtet pa breke…. Po mire ti behet se dhe delet kullosin ne livadh sikur nuk ka ndodhur asgje.


2

Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
🤗🤗🤗

Ate them e Une, ska pse .:)

3
Kur i jep i jep ti, nuk kursehesh.:)

4
Mos pyt, jepe urgjent.:P

5
Max me mire therrasim ndonje femer te nga huge te dyve se e shoh une qe po me ben te iki me vrap…. 😂

6
Nuk e jap keshtu kot se ska kush ta lexoje.:P

7
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 28-09-2022, 14:26:34 »
Poshte qiviriu bre…:D

8
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 13-09-2022, 23:45:53 »
Po behet pak interesant pas pjeses se 4 -tert.:)

9
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 16:28:04 »
Ate thom ene un.:P
Persa kohe zihet me grushta me te 260 në bote kampion do mbetet.:P

10
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 14:24:32 »
Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.

11

Përqafoj dhe pikë. 😁
po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

12
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 14:22:24 »
Seria e pare cka…. Presim tjetren.

13
Café Zerion ツ / Cfare keni veshur ne keto momente?
« ne: 18-08-2022, 22:29:56 »
Corape leshi… 😂

14

Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.

Une kam kohe qe e kam hequr.

15
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 09-08-2022, 14:15:23 »
Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D

16
Dush ene po rri.:)

17
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 25-07-2022, 18:35:16 »

😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄

Fillo se te ndalon shoqnia nqs nuk durrohesh me 😂

18
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 19-05-2022, 00:25:30 »
 Hic o fare.:)

19
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 14-05-2022, 00:07:15 »
Ekziston në librat klasike.:P

20
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 21-03-2022, 15:33:13 »
Ka raste qe po, por ka raste qe jo….Varet.:P

21
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 16-03-2022, 12:28:01 »
Alban Skenderaj dhe Arilena
A ishe ti…

22
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 15-03-2022, 18:48:10 »
Ja ku jam … Kong nga Arditi I Gjebrejave.:P

24
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 17-11-2021, 13:18:09 »
Corona died, tani kemi hall te behemi normale … 😂

25
Sot vura kanalet shqiptare . Po shoh shqip pas kaq e kaq vitesh.:)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1119