Profile of SteriOtipi B

Permbledhja

SteriOtipi B
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   7522 (1.269 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   22-09-2022, 19:46:49

Messages - SteriOtipi B

1
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 13-09-2022, 23:45:53 »
Po behet pak interesant pas pjeses se 4 -tert.:)

2
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 16:28:04 »
Ate thom ene un.:P
Persa kohe zihet me grushta me te 260 në bote kampion do mbetet.:P

3
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 14:24:32 »
Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.

4
Përqafoj dhe pikë. 😁
po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

5
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 14:22:24 »
Seria e pare cka…. Presim tjetren.

6
Café Zerion ツ / Cfare keni veshur ne keto momente?
« ne: 18-08-2022, 22:29:56 »
Corape leshi… 😂

7
Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.
Une kam kohe qe e kam hequr.

8
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 09-08-2022, 14:15:23 »
Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D

9
Dush ene po rri.:)

10
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 25-07-2022, 18:35:16 »
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄
Fillo se te ndalon shoqnia nqs nuk durrohesh me 😂

11
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 19-05-2022, 00:25:30 »
 Hic o fare.:)

12
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 14-05-2022, 00:07:15 »
Ekziston në librat klasike.:P

13
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 21-03-2022, 15:33:13 »
Ka raste qe po, por ka raste qe jo….Varet.:P

14
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 16-03-2022, 12:28:01 »
Alban Skenderaj dhe Arilena
A ishe ti…

15
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 15-03-2022, 18:48:10 »
Ja ku jam … Kong nga Arditi I Gjebrejave.:P

17
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 17-11-2021, 13:18:09 »
Corona died, tani kemi hall te behemi normale … 😂

18
Sot vura kanalet shqiptare . Po shoh shqip pas kaq e kaq vitesh.:)

19
Miremngjesi,
Kafe, mjuzik ene i mbeshtjell me rrobdishan se a ftohte .:P

20
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 20:19:07 »
Po he pra se plasem 😂

21
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:53:21 »
Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P

22
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 17:31:22 »
Ehhhh 😂😜
Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P

23
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 17:30:34 »
Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗
Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂

24
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:14:45 »
Halle te medha te paskan zene Parlote.:P

25
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:13:46 »
Nga neve themi - “një derr na mungon” lol
Mirë jemi me të gjitha opsionet 😝
varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1119