Profile of SteriOtipi B

×

Permbledhja

SteriOtipi B Zërist

Stats for SteriOtipi B
Posts:   7514 (1.385 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   14-05-2021, 17:33:45
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - SteriOtipi B

1
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 13-05-2021, 16:55:18 »
Sot qenkam fiksu me Dire Straits. :)

2
Rendesi ka qe e gjete… tani ske me justifikime.:P

3
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 23:49:55 »
Fol moj , ketu jemi tere sy e vesh .:)

4
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 18:38:22 »
Qenkerke vaksinuar si duket .:);)

5
Café Zerion ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 11-05-2021, 16:33:58 »
Kam harruar cfare eshte genjeshtra sot.:P

6
Hellou, mire qe vini i here ne 6 muj e thoni hellou.:P

7
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 15:20:17 »
E more si jeni me pandemi në?:)

8
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 16-04-2021, 17:26:31 »
Votoni o popull

9
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 16-04-2021, 17:25:40 »
basha 😂

10
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 07-04-2021, 22:57:01 »

11
As qe e mendoj veten te rri ne ate gjendje, gjeja me rutine marr kositesen e barit e I bie para e mbrapa shtepise me detaje..:P
Sa per pjesen e aktivitetit per pune kam plot motivacion..:)
Do I fus ene nje doktorature kete vit e te rri full motivation 😂

12
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 28-03-2021, 16:42:37 »
Me dhe shprese 😂

13
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 28-03-2021, 16:41:49 »
Ti thua Po apo jo? Apo ndoshta🤪🤣

14
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 27-03-2021, 13:44:42 »
Te pirdhet Ramaqi nga pushteti 😂

15
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 25-03-2021, 19:10:23 »
Sot qe u hap fushata virusi na mori te keqen..:P
Ah mjere ai popull qe eshte thjesht teke per pushtetin dhe opoziten.

16
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 25-03-2021, 19:09:13 »
E nderruan para 3 javesh, akoma spo e mledh menjen... 😂

17
Po nai aplikacion qe ne Te marrim rrogen e Te rrime per qejf tone dhe teknologjia Te beje punen do na vije apo snuk?:P

18
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 25-03-2021, 16:20:12 »
Se mos nderruan menje ore se kemi me shume se nje vit qe Po pergatitemi shpirterisht..:P

19
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 18-03-2021, 19:33:31 »
Nuk m’la menja... 😂

20
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 18-03-2021, 13:18:28 »
Miremengjesi o njerez...:)

21
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 17-03-2021, 12:32:49 »
Ehe rahmet paste...

22
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 16-03-2021, 13:06:26 »
Iku i vit, akoma mendojne per karantine bota...:)

23
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 25-02-2021, 21:52:20 »
Sa kemi Ramazanin ai vend keq e me keq do behet. Po e perdor pandemine sipas orekseve te veta politike.

24
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 25-02-2021, 21:50:53 »
Keni humb fare...:)

25
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 23-02-2021, 16:55:12 »
Opa opa opa..:)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1117