Profile of SteriOtipi B

×

Permbledhja

SteriOtipi B Zërist

Stats for SteriOtipi B
Posts:   7518 (1.279 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   09-08-2022, 19:22:16
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - SteriOtipi B

1
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 09-08-2022, 14:15:23 »
Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D

2
Dush ene po rri.:)

3
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 25-07-2022, 18:35:16 »
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄
Fillo se te ndalon shoqnia nqs nuk durrohesh me 😂

4
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 19-05-2022, 00:25:30 »
 Hic o fare.:)

5
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 14-05-2022, 00:07:15 »
Ekziston në librat klasike.:P

6
Diskutime / Ekziston shoqnia e vertete sot?
« ne: 21-03-2022, 15:33:13 »
Ka raste qe po, por ka raste qe jo….Varet.:P

7
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 16-03-2022, 12:28:01 »
Alban Skenderaj dhe Arilena
A ishe ti…

8
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 15-03-2022, 18:48:10 »
Ja ku jam … Kong nga Arditi I Gjebrejave.:P

10
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 17-11-2021, 13:18:09 »
Corona died, tani kemi hall te behemi normale … 😂

11
Sot vura kanalet shqiptare . Po shoh shqip pas kaq e kaq vitesh.:)

12
Miremngjesi,
Kafe, mjuzik ene i mbeshtjell me rrobdishan se a ftohte .:P

13
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 20:19:07 »
Po he pra se plasem 😂

14
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:53:21 »
Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P

15
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 17:31:22 »
Ehhhh 😂😜
Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P

16
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 17:30:34 »
Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗
Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂

17
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:14:45 »
Halle te medha te paskan zene Parlote.:P

18
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:13:46 »
Nga neve themi - “një derr na mungon” lol
Mirë jemi me të gjitha opsionet 😝
varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)

19
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 13-10-2021, 16:33:24 »
Nu ka të tretë? 🤪
Nqs te rregullojme cilesine e jetes me opsionin e 3-te e shpikim edhe ate. Pse ca na mungon.:P?

20
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 22:33:26 »
Pse jo? 😜
Kjo Pse jo shikohet në dy kendveshtrime.
Në kendveshtrimin e pare dhe në kendveshtrimin e dyte.;):P

21
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 02:16:24 »
Si gjithë bota 😛
mos me zhgenje, behu me e vecante se turma.:P

22
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 10-10-2021, 22:07:08 »
Frymojmë 🤗
Beke dicka te pakten.:P

23
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 01-10-2021, 12:48:36 »
Jo moj jo.:P

24
Diskutime / Cili është vesi juaj më i keq?
« ne: 15-09-2021, 14:48:12 »
😁😁😝

25
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 13-09-2021, 20:36:37 »
Haj o piplla.:)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1119