Profile of SteriOtipi B

×

Permbledhja

SteriOtipi B
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   7524 (1.243 per day)
Personal Text:   "Leri MINAT"
Data e regjistrimit:   06-07-2006, 10:42:21
Last Active:   28-01-2023, 01:20:31

Messages - SteriOtipi B

1
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 24-01-2023, 21:36:58 »
Sill ene dy te tjera ene te vjen certifikata ne shtepi.:P

2
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 24-01-2023, 20:17:50 »

😅🙈 te njejtin mendim ndaj 😜

Thirri ene shoqet te vijne ketu se forumi i Mandit ka ik per lesh 😂

3
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 24-01-2023, 19:02:00 »
Welcome.:)

4
Ma ka pa njeri ate @Parloté se du me e perqafu pak.:)

5
Tema Aktuale / Gjendja aktuale
« ne: 03-11-2022, 21:44:03 »
Shtet pa breke…. Po mire ti behet se dhe delet kullosin ne livadh sikur nuk ka ndodhur asgje.


6

Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
🤗🤗🤗

Ate them e Une, ska pse .:)

7
Kur i jep i jep ti, nuk kursehesh.:)

8
Mos pyt, jepe urgjent.:P

9
Max me mire therrasim ndonje femer te nga huge te dyve se e shoh une qe po me ben te iki me vrap…. 😂

10
Nuk e jap keshtu kot se ska kush ta lexoje.:P

11
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 28-09-2022, 14:26:34 »
Poshte qiviriu bre…:D

12
Kulturë / Game of Thrones - Finalja
« ne: 13-09-2022, 23:45:53 »
Po behet pak interesant pas pjeses se 4 -tert.:)

13
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 16:28:04 »
Ate thom ene un.:P
Persa kohe zihet me grushta me te 260 në bote kampion do mbetet.:P

14
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 14:24:32 »
Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.

15

Përqafoj dhe pikë. 😁
po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

16
Kulturë / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 14:22:24 »
Seria e pare cka…. Presim tjetren.

17
Café Zerion ツ / Cfare keni veshur ne keto momente?
« ne: 18-08-2022, 22:29:56 »
Corape leshi… 😂

18

Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.

Une kam kohe qe e kam hequr.

19
Diskutime / Cilat vlera njerezore cmoni me shume?
« ne: 09-08-2022, 14:15:23 »
Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D

20
Dush ene po rri.:)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1399