Show Posts - SteriOtipi B

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - SteriOtipi B

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 1119
126
C’ka, si ti teket. 😂🤣

127
Diskutime / Si ta lini duhanin
« ne: 24-10-2020, 19:30:47 »
Ore kete e kam bere une Po prap se kam filluar..:)✌️😂

128
Diskutime / Si ta lini duhanin
« ne: 24-10-2020, 14:17:35 »
Ndonje variant si Ta fillojme dini, apo vete opsion lenie ka...😂😂😂🤣

129
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 24-10-2020, 14:16:41 »
Miremngjesi,

Max e paske rregulluar problemin.👍

130
E Bukura / Irina, një tjetër paraqitje seksi
« ne: 21-10-2020, 18:23:10 »
I ka kap kycin e kembes “bryli “ irines 😂

131
Diskutime / Cfare jane forumet per ju?
« ne: 20-10-2020, 00:03:35 »
I pastroj gjithmone. Mgjth po e bej edhe njehere.

132
Diskutime / Cfare jane forumet per ju?
« ne: 19-10-2020, 21:39:34 »
Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂

133
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 17-10-2020, 15:00:45 »
Mjesi, shi sot kneja.... 😭😭

134
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 16-10-2020, 17:57:43 »
Miredita, akoma jam i taumatizua dje nga Kriministri... 😂

135
Veten sa te vije ndonjera... 😂

136
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 14-10-2020, 15:57:10 »
Edhe në forume, ka admins qe abuzojne me infot.
Ishte kjo nje nga arsyet Pse Ika nga FV.

Sa per blerjen e cdo gjeje atje ke shume te drejte, por e sa do durojne njerezia se di... para se te gjeje me emer ne fb Te mbysin militantet qe jane per hapur rrjeteve sociale dhe sufllaxhinjte.✌️✌️✊🏿✊🏿😂

137
Ndjenja / "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !
« ne: 14-10-2020, 13:06:36 »
Sa ka evolu Shqipnia mer laleeee... 🤣🤣🤣😂

138
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 14-10-2020, 13:05:41 »
Mirmjesi all,


I thote dot njeri Lali Erit * I ofroj supost ashtu support nga ameriqa duke u then shqiptareve * lali Eri e ka no Tiranen ma t’bukur se Venecia...😂😂😂🤪🤪🤪😝😝

139
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 08-10-2020, 23:12:06 »
Sha bani mire jeni mo..😂✌️✌️😂

140
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 06-10-2020, 17:15:18 »
Oqeanin Altantic .... pasqyrimin e kafese qe pasqyrohet në xham e veten time qe jam si shpirt per koke Te komshies..:):P

141
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 04-10-2020, 23:29:03 »
Skemi nga ato ketej, pastaj akoma s’kam shkuar në moshen e xhaxhait tend... :D :D :D :D

142
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 03-10-2020, 16:26:31 »
Veze Te skuqur djathe qumesht ene me pas do bej ekspress..:)

143
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 03-10-2020, 16:25:47 »
Miremngjesi piplla.:)

144
Jeta / Si të parandaloni pickimin e mushkonjave
« ne: 02-10-2020, 14:16:30 »
Hic mos e ve ne dyshim, lene patriotizmin menjane...  :D :D :D

145
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 02-10-2020, 14:15:34 »
Gjesi....:)

146
Jeta / Si të parandaloni pickimin e mushkonjave
« ne: 01-10-2020, 15:55:22 »
Mushkonjat e Divjakes, kane filluar dhurojne gjak, si duket u ka qelluar  gjak i prishur... :D :D :D ose jane solidarizuar kunder COVID dhe japin plazme... lol

147
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 01-10-2020, 15:53:12 »
Qekur na kane lene te punojme ne shtepi ka ik per lesh rendimenti plako... 😂

148
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 01-10-2020, 14:55:33 »
Miremngjesi iher, si ngeshem qe jemi dolen iher se sna rrihet pa pare forumin para pune...

149
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 30-09-2020, 23:17:15 »
Nje hot pumpkin spice latte ..:)

150
Di un ... lol

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 1119