Show Posts - SteriOtipi B

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - SteriOtipi B

Faqe: 1 ... 1114 1115 1116 1117 1118 [1119]
27951
Café Zerion ツ / Deshira e momentit
« ne: 07-07-2006, 06:31:55 »
ME VJEN KEQ QE GRIPI TE KA PRIVUAR NGA SHUME GJERA ANA
MGJTH KA DICKA PER TA LARGUAR SHPEJT DHE PA PASOJA ;)thith pak bar miu nga hundet dhe per 5 minuta nuk do ndiesh me asgje.
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLLOL

27952
Café Zerion ツ / Sot kam Ditelindjen kush do ma uroj????
« ne: 07-07-2006, 06:19:53 »
EDHE 100 BELINA

PAC VETEM MBARESI NE JETE .......

27953
Tema Interesante / Shetitje nga liqeni
« ne: 07-07-2006, 06:17:08 »
ne profil e ke e kudondodhur po mendoj se ne nje vend nuk je....


Gjeje vete se ku........??????????

27954
Café Zerion ツ / Deshira e momentit
« ne: 07-07-2006, 06:15:05 »
Te kaloja nje dite ne ishujt e Karaibeve sepse qe heren e fundit me lane shume pershtypje......... ...... :-)

27955
Café Zerion ツ / Një perqafim për...
« ne: 07-07-2006, 06:06:40 »
nje perqafim per te gjith eata qe me duan  dhe nje shuplake per ata qe s'meduan.

Por mendoj se shuplaken nuk e jap dot pasi te gjithe me duan ;)

27956
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne këtë moment?
« ne: 07-07-2006, 05:59:19 »
Sot eshte nje dite shume monotone dhe e shpifur por ne kete forum eshte mire

27957
Tema Interesante / Shetitje nga liqeni
« ne: 07-07-2006, 05:52:58 »
Ti ana duhet te jesh o shkodrane o pogradecare

mgjth nje gare me not edhe mund ta bejme ...
mgjth uji i liqenit eshte i rende

27958
Dola nje dite te bukur buze detit...
perendimi i kuq te eksitonte....
c'eshte kjo gje e kuqe thashe ....
o dreq me vete thashe ...
qenka nje xham qe kemben po ma kafshonte.... :D

27959
e shoh qe ne shqiptaret vuajme shume per fantazi dhe per momente te tilla

27960
Mnedoj qe nje moment te tille do e shijoja vete ne radhe te pare se akoma nuk ka ardhur ajo dite qe dikush ta meritoje te ndaje keto momente kaq magjike me mua.

27961
edhe nje xhiro mire do te te bente por ............  do te te ngarkonte me shume jod :D

27962
O njerez pershendetje..

Imagjinoni cdo te benit buze detit kur dielli eshte i kuq ne perendimin e tij...

Faqe: 1 ... 1114 1115 1116 1117 1118 [1119]