Profile of theriki01

×

Permbledhja

theriki01 Zërist

Stats for theriki01
Posts:   9 (0.003 per day)
Data e regjistrimit:   25-04-2013, 12:08:40
Last Active:   25-07-2013, 14:19:07
Age:  
Offline Offline

Messages - theriki01

1
Si te fitosh para online / A ju ka ndodh kjo ne Adsense?
« ne: 27-06-2013, 00:03:10 »
a ke shkuar ne bank me kqyr qa ka ndodh me to a jo ?

2
Si te fitosh para online / Ndihm rreth googleADS
« ne: 25-06-2013, 16:58:33 »
a ka naj ndihm bre :$

3
Si te fitosh para online / Ndihm rreth googleADS
« ne: 25-06-2013, 00:49:00 »
Kam aplikuar ne googleads dhe me esht pranuar dhe aplikova per site kam qitur kodat dikun 10 dit me par dhe ende sme esht kthyer diqka a mund te me ndihmoj dikush rreth kesaj pytje kaloni mir

4
Si te fitosh para online / A ju ka ndodh kjo ne Adsense?
« ne: 24-06-2013, 23:39:55 »
prsh.  deshta me te pyt ne qfar banke e ke dergu chekun ?

5
Si te fitosh para online / Ndihm rreth googleADS
« ne: 14-06-2013, 16:55:52 »
Flm Do e provoj inshallah do me pranohet :)

6
Si te fitosh para online / Ndihm rreth googleADS
« ne: 13-06-2013, 00:06:15 »
a ka naj ndihm a jo ?? :$

7
Si te fitosh para online / Ndihm rreth googleADS
« ne: 12-06-2013, 12:48:36 »
Mund te me ndihmoj dikush rreth googleads,
Une aplikoj ne te dhe me pranohet ajo por kur aplikoj per site i qes reklamat ne te mas 3 ose 4 dite ajo me refozohet dhe me mbyllet llogarija,kam aplikuar me keto faqe Video galery,free software,software sales,toturial adobe photoshop.
Pra me duhet nje ndihm me qfar faqje te aplikoj qe tme aprovohet

8
Si te fitosh para online / NDIHM Rreth GoogleADS
« ne: 06-05-2013, 16:18:15 »
a ka naj ndihm a jo ??

9
Si te fitosh para online / NDIHM Rreth GoogleADS
« ne: 28-04-2013, 15:26:09 »
Mua ma kan ber BAN rreth 2 jav me par por kam hapur 1 accont te ri dhe sme shfaqen fare pageviews-at a mund te me ndihmoj kush rreth keti problemi

Faqe: [1]