Profile of Nore

×

Permbledhja

Nore
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   3547 (0.753 per day)
Data e regjistrimit:   16-03-2010, 03:05:28
Last Active:   06-01-2014, 22:24:01

Messages - Nore

1
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 06-01-2014, 22:15:32 »
I gezuar se hyra te zeri pas nje kohe as vete se mbaj mend  hmmmmm: :)

2
Café Zerion ツ / Kjo............ me kujton. :)
« ne: 06-05-2013, 23:05:28 »
Kjo mishel me kujton qe ziheshim shum kur isha aktiv ne forum  :)

3
Café Zerion ツ / Tema me 1 000 000 postime.......
« ne: 06-05-2013, 23:03:18 »
Shej me mban mend apo apo se ke mir punen me kujtesen  :)

4
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 06-05-2013, 22:59:40 »
Nensy me mban mend apo mosha ben te veten  :)

5
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 06-05-2013, 22:58:00 »
Hyra dhe une pas nje kohe te gjate mungese  :P

6
Café Zerion ツ / Cfare tipi jeni?
« ne: 06-05-2013, 22:53:59 »
Tip qe Po te hipa ste zebres kollaj  :P

7
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 23-06-2012, 21:18:44 »
Gjalle jam mos u beni merak se jam Mir fare ne Burgun e Janines  :) prandaj boll se vdiqa nga lemza kam pi 2kg birre  :)

8
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 16-03-2012, 16:33:01 »
i mbarova pushimet pas hekurave dhe ja ku jam prap ketu o njerez mbreslenes :)   lexova se ju ka marr malli per mua   hajde te perqafohemi nga mezi e posht se mka vajt nmaj te hundes :) :)

9
qe do i them STOP FORUMIT do ju mungoj kshu do me mungoni :)

10
Lojra / Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 08-01-2012, 18:26:44 »
embelsire

11
bravo milani i berlusconit i keni pagu mir albitrat

13
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 08-01-2012, 18:14:40 »
dua dashuri qe tme sheroj :)

14
Ndjenja / Nga keni deshire ta keni partnerin?
« ne: 08-01-2012, 18:06:06 »
jam une andej :)

15
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 08-01-2012, 18:03:31 »
apo nis nje pagure nga une se ngela e shperndava timen :)

16
ket vit ata qe rrezikojne te vetvriten jane tifozat e milanit :)

17
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 08-01-2012, 14:45:44 »
i vrenjtur me diell

18
Lojra / Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 08-01-2012, 14:42:39 »
nikoqire

19
Lojra / Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 08-01-2012, 08:28:39 »
tema u be çorbe si kjo qe po ha une tani :)

20
Ndjenja / Nga keni deshire ta keni partnerin?
« ne: 08-01-2012, 08:25:00 »
nga greqia ose serbia :)

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 568