Profile of titielb

×

Permbledhja

titielb Zërist

Stats for titielb
Posts:   5 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   31-08-2007, 14:37:06
Last Active:   25-05-2011, 11:54:57
Age:  
Offline Offline

Messages - titielb

1
AlbDEVs / Tables vs. CSS layout
« ne: 21-05-2011, 20:26:01 »
Pike se pari ideja eshte te punosh me css sepse eshte menyra me e mire per ti shfaqur elementet e html pastaj se punon me div apo tabela ska ndonje lidhje. Per mu eshte me e thjesht te punosh me Div sepse dhe orientohesh me kollaj ne ate qe do te krijosh kshuqe ju rekomandoj te punoni me div sepse eshte me komode.

2
Portalet Shqiptare / Softinformer.net
« ne: 21-05-2011, 20:14:07 »
Http://www.softinformer.net  Software repository. Freeware & Shareware. Kush do me ven nai link te kontakoj master@softinformer.net :P

Faqja ska mbaru akoma. Do jete gjigande :D

3
Portalet Shqiptare / Albanianfast.com
« ne: 21-05-2011, 20:09:43 »
http://www.softinformer.net  Software repository. Freeware & Shareware. Kush do me ven nai link te kontakoj master@softinformer.net :P

4
Portalet Shqiptare / Albanianfast.com
« ne: 31-08-2007, 14:45:42 »
http://www.albanianfast.ocm

Eshte nje faqe ku ju mund te shkarkoni mp3 shqip, Ato qe e kane jan munduar qe te bejne nje arkiv te madh ku mos mungojne si kenget e reja ashtu dhe ato te vjetrat. Ne te do te gjeni dhe videoklipe shqiptare dhe sherbime te tjera. Ju ftojme ta vizitoni tani.

Albanianfast.com

5
Me vjen keq po nuk lejohen linke te tjera ketu,pervec linkeve qe jane direkt per shkarkim.plus qe kenga eshte vendos nga nje antare tjeter.

Faqe: [1]