Profile of tru

×

Permbledhja

tru Zërist

Stats for tru
Posts:   390 (0.068 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Vendndodhja:   Durres
Data e regjistrimit:   26-10-2005, 15:45:10
Last Active:   15-09-2013, 20:32:52
Gjinia:   Femer
Age:   33
Offline Offline

Messages - tru

1
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 29-05-2008, 23:20:53 »
kush ka mundesi te me gjej nje kenge nuk ja di titullin thote kshu : me duhesh ti me duhesh tani e bartanit me duket

2
Muzikë e Huaj / Soundtrack
« ne: 20-04-2008, 18:07:12 »
Ju lutem do ti vendosni dhe njëherë kolonat  e filmit 300 Spartanet. dhe te filmit Passo a due te Kledi Kadiut?

300

1 To Victory
2 The Agoge
3 The Wolf
4 Returns A King
5 Submission
6 The Ephors
7 Cursed By Beauty
8 What Must A King Do ?
9 Goodbye My Love
10 No Sleep Tonight
11 Tree Of The Dead
12 The Hot Gates
13 Fight In The Shade
14 Come And Get Them
15 No Mercy
16 Immortals Battle
17 Fever Dream
18 Xerxes’ Tent
19 Tonight We Dine In Hell
20 The Council Chamber
21 Xerxes’ Final Offer
22 A God King Bleeds
23 Glory
24 Message For The Queen
25 Remember Us

http://rapidshare.com/files/89612759/300.rar

3
Ket këngën kamali kamali kamaja kush e ka :D
u bo edhe me rime :P

un kisha kete version te kenges.

http://www.box.net/shared/2pyetm5cgk

4
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 29-03-2008, 11:01:37 »
Ju lutem po mua kush mund te me ndihmoj te shkarkoj kenge te Anna Tatangelos???Me pelqejn jasht masë.
e kam edhe sozin time atë.

Anna Tatangelo - Mai Dire Mai (2007)http://rapidshare.com/files/67015378/never.rar

pass:  f1000

5
Është një kenge qe refrenin e ka "You got me begin you for mercy, why can't you release me".

E gjen ndonjë? :)

http://www.box.net/shared/s4agpyx8oc

6
shumë flm...
atë këngën e mango please?
dhe ligabue-i giorni di dolore che uno ha...

nuk bezdis me pas këtyre...
thx :)ligabue-i giorni di dolore che uno ha
http://www.speedyshare.com/810938830.html7
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 04-03-2008, 22:59:57 »
HE MO GJEJENI PAK KET KËNGËN
WHITE HORSE-AVENUE & WORDER LAND


http://www.speedyshare.com/565434997.html

8
Muzikë e Huaj / Soundtrack
« ne: 03-03-2008, 00:20:28 »
Shall We Dance (OST)


01-pussycat_dolls-sway.mp3
02-go_tan_project-santa_maria_(del_buen_ayre).mp3
03-happy_feet.mp3
04-espana_cani.mp3
05-gizelle_dcole_and_pilar_montenegro-i_wanna_(shall_we_dance).mp3
06-perfidia.mp3
07-under_the_bridges_of_paris.mp3
08-moon_river.mp3
09-andelucia.mp3
10-peter_gabriel-book_of_love.mp3
11-the_l_train.mp3
12-jamie_cullum-i_could_have_danced_all_night.mp3
13-rachel_fuller-wonderland.mp3
14-shall_we_dance.mp3
15-mya-lets_dance.mp3

http://rapidshare.com/files/95930052/Shall_We_Dance.rar

9
Muzikë e Huaj / Soundtrack
« ne: 03-03-2008, 00:17:41 »
Grease (OST)Grease - Soundtrack - 01 - Frankie Valli Grease.mp3
Grease - Soundtrack - 02 - John Travolta, Olivia Newton-John & Cast Summ....mp3
Grease - Soundtrack - 03 - Olivia Newton-John Hoplessly Devoted to You.mp3
Grease - Soundtrack - 04 - John Travolta & Olivia Newton-John You're the....mp3
Grease - Soundtrack - 05 - John Travolta Sandy.mp3
Grease - Soundtrack - 06 - Frankie Avalon Beauty School Drop-Out.mp3
Grease - Soundtrack - 07 - Stockard Channing Look at Me, I'm Sandra Dee.mp3
Grease - Soundtrack - 08 - John Travolta Greased Lightnin'.mp3
Grease - Soundtrack - 09 - Cindy Bullens It's Raining on Prom Night.mp3
Grease - Soundtrack - 10 - Theme Alone at the Drive-in Movie (Instrumental).mp3
Grease - Soundtrack - 11 - Sha-Na-Na Blue Moon.mp3
Grease - Soundtrack - 12 - Sha-Na-Na Rock 'n' Roll is Here to Stay.mp3
Grease - Soundtrack - 13 - Sha-Na-Na Those Magic Chances.mp3
Grease - Soundtrack - 14 - Sha-Na-Na Hound Dog.mp3
Grease - Soundtrack - 15 - Sha-Na-Na Born to Hand Jive.mp3
Grease - Soundtrack - 16 - Sha-Na-Na Tears on My Pillow.mp3
Grease - Soundtrack - 17 - Louis St. Louis & Cindy Bullens Mooning.mp3
Grease - Soundtrack - 18 - Cindy Bullens Freddy My Love.mp3
Grease - Soundtrack - 19 - Louis St. Louis Rock 'n' Roll Party Queen.mp3
Grease - Soundtrack - 20 - Stockard Channing There Are Worse Things I Co....mp3
Grease - Soundtrack - 21 - Olivia Newton-John Look at Me, I'm Sandra Dee....mp3
Grease - Soundtrack - 22 - John Travolta, Olivia Newton-John & Cast We G....mp3
Grease - Soundtrack - 23 - Theme Love is a Many Splendored Thing (Instru....mp3
Grease - Soundtrack - 24 - Frankie Valli Grease (Reprise).mp3
Grease - Soundtrack - 25 - Various Artists Interactive Material.mp3
Grease - Soundtrack - Front.jpg

http://rapidshare.com/files/95897896/Grease.rar

10
Muzikë e Huaj / Muzikë Italiane
« ne: 03-03-2008, 00:11:17 »
o popull është ajo kengetaria e lezetshme elisa ka nxjere një album të ri kte vere 2007 d.m.th..ka kenduar luce te saremo para ca vitesh.po me gjetet emrin e albumit me bëni nder se e shkarikoj vete pastaj.ishte dhe te festival bar (rosso) sivjet me ca flok gersheta si arabet po të vena .


Elisa - Caterpillar (2007)

1. Stay                                            4:11
2. Luce (Tramonti A Nord Est)                      4:26
3. Gli Ostacoli Del Cuore                          4:29
4. Broken                                          4:19
5. Heaven Out Of Hell                              4:55
6. Qualcosa Che Non C'è                            4:37
7. Swan                                            4:54
8. Eppure Sentire (Un Senso Di Të) (Remix)         3:38
9. Electricity                                     4:33
10.Rainbow                                         4:58
11.Rock Your Soul                                  5:05
12.The Waves                                       4:20
13.Wild Horses                                     5:40

http://rapidshare.com/files/49370369/EC07MU.Lemon
Password : www.lemonshare.net

11
a mund te me gjeni këto kenge:
gianluca grignani-il re del niente

negramaro        ---dimmi che ' për sempre...

thanks thanks thanks.....

gianluca grignani-il re del niente
http://www.speedyshare.com/489720410.html

negramaro        ---dimmi che ' për sempre... me kete titull nuk ka kenge duhet te jete kjo: (bo nuk e di)
negramaro-una_volta_tanto(canzone_per_me)
http://www.speedyshare.com/431425870.html
12
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 02-03-2008, 23:29:18 »
kenga fituese ne sanremo 2008

GIO' DI TONNO & LOLA PONCE _ Colpo di fulmine
http://www.speedyshare.com/908196184.html


dhe kenga fituese tek kategoria giovani

SONOHRA _ L'amore
http://www.speedyshare.com/126733999.html

13
me gjeni pak albumin e roxett

Roxette - The Demo Tapes (2007)
Pop | 1CD | MP3 | CBR 192 Kbps | 56Mb
Released : 2007 | Language: English + Swedish
RapidShare, MegaUpload

Den basta tiden
Younger girl
Jupiter calling
Always breaking my heart
Beating heart
Pa vag
Love the one your with
Vanner
Everly brothers Medley
Lets party
I wanna be with you
Love doesnt live here
To play with fire
Som I en drom
KiX
Beatles Medley

http://www.megaupload.com/?d=PQ4L2K7A
ose
http://rapidshare.com/files/79141176/RO-pedemos.rar

14
kerkoj soundtrack te filmit step up 2
ju lutem...

Step Up 2: The Streets 2008 OST01 03:50 Flo Rida Ft. T-Pain - Low
02 04:00 Missy Elliott - Shake Your Pom Pom
03 03:51 Cherish Ft. Yung Joc - Killa
04 03:09 Plies Ft. Akon - Hypnotized
05 03:58 Cassie - Is It You
06 03:25 Trey Songz Ft. Plies - Can't Help But Wait
07 04:01 T-Pain Ft. Teddy Verseti - Church
08 03:39 Missy Elliott - Ching-A-Ling
09 03:28 Enrique Iglesias - Push
10 03:31 Cupid Ft. B.O.B. - 369
11 04:08 Bayje-Impossible
12 03:28 Sophia Fresh Ft. Jay Lyriq - Lives In Da Club
13 04:15 Scarface Ft. Trey Songz - Girl You Know
14 04:05 KC - Say Cheese
15 03:22 Brit & Alex - Let It Go
16 04:20 Montana Tucker, Sikora, Denial - Ain't No Stressin

http://rapidshare.com/files/88600297/spstspuphttpil.rar
o
http://www.mediafire.com/?7yt294demsp

15
kerkoj soundtrack te filmit step up 2
ju lutem...

U vetem kete gjeta nqs te hyn ne pune ok.

Brit & Alex-Let It Go-CDS 2008 (From Step Up 2 OST)

01. (00:03:10) Brit & Alex - Let It Go (Radio Edit)
02. (00:03:21) Brit & Alex - Let It Go (Main)
03. (00:03:21) Brit & Alex - Let It Go (Instrumental)

http://rs5.rapidshare.com/files/87321023/BAALIG.rar

16
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 18-01-2008, 19:33:34 »
Helloooooooooooooo
Kërkojë nga Amy Winehouse
Back to black dhe Rehab!
Flmmmmmmmmmmmmmm
Shnet Xherri

1. http://www.speedyshare.com/740504426.html
2. http://www.speedyshare.com/847705494.html

17
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 18-01-2008, 19:17:39 »
shumë faleminderit...
kur t'kesh kohe  :) me gjen dhe këto

Tra dire e fare--Giorgia
   

 http://www.speedyshare.com/560236250.html

18
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 06-01-2008, 19:00:27 »
Kërkojë këto këngë : the funeral of hearts-HIM
                    bleeding love-Leona Lewis
                    NO-Shakira :D


1. http://www.speedyshare.com/519907725.html

2. http://www.speedyshare.com/960584966.html

3. http://www.speedyshare.com/703420633.html

20
Po të mi gjenit këto albumet: American idiot-Green day
         the open door-Evanescence , nuk do të ishte keq :P

Green Day - American Idiot

1. American Idiot
2. Jesus Of Suburbia
3. Holiday
4. Boulevard Of Broken Dreams
5. Are We The Waiting?
6. St Jimmy
7. Give Me Novacaine
8. She’S A Rebel
9. Extraordinary Girl
10. Letterbomb
11. Wake Me Up When September Ends
12. Homecoming
13. Whatsername

http://rapidshare.com/files/59671470/Green_Day_-_American_Idiot.rar


Evanescence - The Open Door (2006)

1. "Sweet Sacrifice" (Amy Lee, Terry Balsamo) – 3:05
2. "Call Me When You're Sober" (Lee, Balsamo) – 3:34
3. "Weight of the World" (Lee, Balsamo) – 3:37
4. "Lithium" (Lee) – 3:44
5. "Cloud Nine" (Lee, Balsamo) – 4:22
6. "Snow White Queen" (Lee, Balsamo) – 4:22
7. "Lacrymosa" (Lee, Balsamo) – 3:37
8. "Like You" (Lee) – 4:16
9. "Lose Control" (Lee, Balsamo) – 4:50
10. "The Only One" (Lee, Balsamo) – 4:40
11. "Your Star" (Lee, Balsamo) – 4:43
12. "All That I'm Living For" (Lee, John LeCompt) – 3:48
13. "Good Enough" (Lee) – 5:31

http://rs65.rapidshare.com/files/38366258/Evanescence.The_Open_Door.rar


21
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 03-01-2008, 23:24:58 »
Përshëndetje gjithë Zeristave iu uroj 1 Vit te mbarë!!!
Kërkojë këngët:
Eros Ramazzotti - Non siamo soli dhe Il tempo tra di noi;
Anna Tatangelo - Lo so che finirà dhe Averti qui;
Kylie Minogue - 2 hearts;
Avril Lavigne - Hot;
Gwen Stefani - Now that you got it;
Nicole Scherzinger - Baby love.
Flm
Shnet Xherri


Anna Tatangelo - Lo so che finirà dhe Averti qui;
http://www.speedyshare.com/731428670.html
http://www.speedyshare.com/776488434.html

Eros Ramazzotti - Non siamo soli dhe Il tempo tra di noi;
http://www.speedyshare.com/342958934.html
http://www.speedyshare.com/737369700.html

Kylie Minogue - 2 hearts
http://www.speedyshare.com/869901116.html

Gwen Stefani - Now that you got it;
http://www.speedyshare.com/686617823.html

Nicole Scherzinger - Baby love.
http://www.speedyshare.com/115653411.html

Avril Lavigne - Hot
http://www.speedyshare.com/316277880.html

22
Mund te ma gjeni këtë kenge
Whitney Houston-I wanna dance with somebody

http://www.speedyshare.com/806934475.html

23
po kerkoj akoma këtë album , n.q.s. keni mundësi te ma gjeni, ose edhe vetëm këngën dalla pelle al cuore , antonello venditti

flm


ALBUM
http://rapidshare.com/files/80165881/_MP3-320_Antonello_Venditti-Dalla_Pelle_Al_Cuore.rar.html

24
...Harrova të të faleminderit që u përpoqe TRU perq

Po ta vej ne rapidshare? aty mundesh besoj.

ALBUM
http://rapidshare.com/files/80152477/Him_-_Dark_Light.rar.html

25
Me shumë qejf do ta dëgjoja albumin "Dark light"-HIM :D

HIM - Dark Light

Tracklist:
1. Vampire Heart (Album Version)
2. Wings of A Butterfly
3. Under The Rose (Album Version)
4. Killing Loneliness (Album Version)
5. Dark Light (Album Version)
6. Behind The Crimson Door (Album Version)
7. The Face Of God (Album Version)
8. Drunk On Shadows (Album Version)
9. Play Dead (Album Version)
10. In The Nightside Of Eden (Album Version)

http://www.megaupload.com/de/?d=MXG7KY0G
Password: nix-pop.dl.am

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 15