Profile of valdoente

×

Permbledhja

valdoente Zërist

Stats for valdoente
Posts:   100 (0.018 per day)
Vendndodhja:   Prishtina City
Data e regjistrimit:   25-04-2006, 15:05:18
Last Active:   26-11-2007, 21:19:25
Gjinia:   Femer
Age:   33
Offline Offline

Messages - valdoente

1
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne këtë moment?
« ne: 13-07-2006, 10:43:02 »
:( :( :( :( :( :(........ca me the lali mua ti????????  :perqafim :perqafim


Po çfarë te bej ANA nuk mundem me  :( :(ndihem keq edhe pikë  :( :( :S :S

2
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne këtë moment?
« ne: 13-07-2006, 10:35:28 »
Shume shume keq  :( :( :( :( :(

3
Café Zerion ツ / Sa te gjatë jeni? :P
« ne: 13-07-2006, 10:33:46 »
Jam 1.67 e gjatë :(

4
Cfare do te beja hmmmmm:Do te merrja laptopin me vete dhe do te bisedoja me shoqerine  LOL LOL LOL

5
Gjermani 2006! / Zidane fiton "Topin e Arte" te Boterorit!
« ne: 10-07-2006, 16:29:15 »
Une per vete mendoj se Zinedin Zidan ka merituar Topin e Arte pasi njihet si nje futboolist cilesor dhe me nje sjellje shembullore derisa nuk ndodhi incidenti i mbremshem .Materazzi me te vertet kesaj radhe e ka tepruar  dhe beri qe Zinedine Zidan te reagoj ne ate menyre jo Sportiv dhe me keq sesa Zidani askush ska mundur ta pesoj pasi te perfundosh karieren e shkelqyer me nje kartuç te kuq ne fund besoj se askush se ka paramenduar madje as vet futbollisti......Mi repo Franca duhet te krenohet me nje lojetar te kalibrit te tille

6
Café Zerion ツ / Kur e keni Ditelindjen ?
« ne: 02-07-2006, 16:56:56 »
Ne dimer

7
Café Zerion ツ / Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
« ne: 02-07-2006, 16:49:38 »
Ky llafazani LOL LOL LOL

8
Annen  e kam xhan  :perqafim

9
Tema Interesante / Kënga qe po e dëgjoj
« ne: 02-07-2006, 16:43:19 »
Hana Band"Ti po qan :(,une po qesh :D"

10
Café Zerion ツ / Vetëm tri fjale!
« ne: 02-07-2006, 16:41:53 »
Pse nuk erdhe

11
Café Zerion ツ / Për ke ju ka marrë malli?
« ne: 02-07-2006, 04:44:41 »
Per dike qe ende s'ia kam pare fytyren;)

12
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 02-07-2006, 04:40:29 »
Kiss Back:puth

13
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 02-07-2006, 04:28:31 »
Për ju dy sipër.... :-*...Valdoente ere e panjohur hajde me afër hajde... hajt_ktu: :-*

Kiss :puth për Lefter mesa kam marrë vesh ne disa postime ju jeni Prizrenali apo jo?

14
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 13:40:45 »
Edhe une ty shume shume :puth:puth

15
Café Zerion ツ / Forumisti llafazan....
« ne: 01-07-2006, 13:37:59 »
jo aq sa ty  Jojo: Jojo: Jojo: je si  :engjell:

Flm Xhan shume shume :puth

16
Tema Interesante / Kënga qe po e dëgjoj
« ne: 01-07-2006, 13:36:02 »
Hana Band"Ti po qan une po qesh"

17
Café Zerion ツ / Forumisti llafazan....
« ne: 01-07-2006, 13:34:00 »
Une votoj per Annen.Eshte llafazane e kendshme  

18
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 13:32:32 »
Kiss Back per Annen :puth

19
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 13:30:18 »
Kiss :puth shume Annen.E kam xhan

20
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 12:36:50 »
një puthje për   valdoente  :puth :puth
:puth Back  per Leon

21
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 12:35:24 »
....ehhh...defekt natyror..e di sa inat më vjen..?..por skam çfar te bëj.. ;)

Qe te :puth te vjen inati .......Mendoja se do te pelqej  :S

22
Café Zerion ツ / Cfare keni veshur ne keto momente?
« ne: 01-07-2006, 12:33:48 »
Xhinse me nje bluze :P

23
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 12:32:05 »
Sa i turpshem njeri LOL LOL

24
Tema Interesante / Syrgjyn largohet nga Zëri YT!
« ne: 01-07-2006, 12:30:54 »
Me vjen keq  :(

25
Café Zerion ツ / Nje perqafim per...
« ne: 01-07-2006, 12:27:19 »
E atehere   :puth pra

Faqe: [1] 2 3 4 5 6