Profile of visar666


Permbledhja

visar666
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1 (0.000 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   11-10-2005, 18:29:24
Last Active:   23-12-2005, 19:56:35

Messages - visar666

1
Tung
Mfalini kam ni komp IBM dhe dusha ti shtoj edhe pak ram po kur e shktoj nuk ndizet komp. mu mduket o se IBM-i nuk e pranon ket sepse rami nuk eshte IBM un e di se mund te tejkalohet kjo prob. po nuk e di se si a mund dikush ktu tem informon.

Faqe: [1]