Profile of vullkani

Permbledhja

vullkani
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   2555 (0.544 per day)
Data e regjistrimit:   21-11-2009, 15:41:12
Last Active:   16-03-2012, 21:19:20

Messages - vullkani

1
Ndjenja / Dashuria ne internet - realitet i ri
« ne: 16-03-2012, 21:13:45 »
as nuk e kam ndermend ti them kujt....
hajt dil dhe ti ndonje xhiro andej nga skype ime se do kenaqesh  :D

2
Ndjenja / Dashuria ne internet - realitet i ri
« ne: 16-03-2012, 21:13:02 »
Qyqja vuli si handikapat po me dukesh LOL pse o bir nuk zhvesh dot ndonje ne realitet? LOL
po ti lexon apo jo me te miren e zgjedh qe e sjell ne realitet

3
8 vjec

sa vjec ishe ti kur mesove makinen?

4
Café Zerion ツ / Cfare tipi jeni?
« ne: 15-03-2012, 21:24:53 »
i vecant

5
Café Zerion ツ / Pershendetje me kenge
« ne: 11-03-2012, 19:06:29 »
ate
Nora & Sinan - Pa FaT

6
Diskutime / Femrat kënaqen kur partneri mërzitet
« ne: 10-03-2012, 21:25:34 »
po se mos kane pune tjeter per te bere femrat

7
Habia Filozofike / Ç'është 'Jeta'?
« ne: 10-03-2012, 21:24:38 »
komshija ime

8
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:23:19 »
1 shishe shllak pastaj e mbaruan me te lepire


9
shej ender te tre ne nje krevat

10
Café Zerion ツ / Vetem tre Fjale !
« ne: 10-03-2012, 21:21:39 »
naten e mire

11
sado qe jane lart ne ato momente mbahen nga ajo gjeja poshte

12
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:20:16 »
pse un cpo bej

13
Café Zerion ツ / Vjen nje moment dhe..!..
« ne: 10-03-2012, 21:19:59 »
dhe i thua nje naten forumit se ke pune e duhet te ikesh

shej ender ju puth fort vendeet zgjidhini vete ku te keni deshire

14
do bredh edhe ca kohe neper europe e do kthehem

15
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:18:49 »
un them njife me pare pastaj dil ne konkluzione

komplimenten bej nqs ja vlen ti besh

se ka ajo en dore per te bere admin

16
Café Zerion ツ / Kissssssss someone here!
« ne: 10-03-2012, 21:17:39 »
hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

17
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 10-03-2012, 21:16:59 »
ndezur e kam

18
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:16:41 »
per mua mendimi yt eshte gjithcka

19
paloma qe hante kalloma

20
Ndjenja / C'mendoni per seksin treshe?
« ne: 10-03-2012, 21:15:21 »
un endra dhe shej do ishte perfekte

21
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:14:13 »
ender te pelqejne qejflinte????

22
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:13:39 »
genta sidomos me kte modelin e flokve

cti besh e ender jam qefli e kam pat qe i vogel


23
Café Zerion ツ / Kissssssss someone here!
« ne: 10-03-2012, 21:12:15 »
endren dhe shej nga nje kiss te dyjave

24
Café Zerion ツ / Ideja juaj e castit
« ne: 10-03-2012, 21:11:47 »
te futej shej ne big brother

25
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 10-03-2012, 21:11:20 »
e disha po dosha te provokosha

si pelqen ata tipa cunash ti


Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 396