Profile of wych

×

Permbledhja

wych Zërist

Stats for wych
Posts:   2 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   28-04-2010, 17:34:46
Last Active:   20-08-2010, 16:15:49
Age:  
Offline Offline

Messages - wych

1
Tema Interesante / KUIZE DHE TESTE TE MATEMATIKES
« ne: 01-05-2010, 16:49:33 »
 KUIZE TE MATEMATIKES PUNUAR AVDI TAFILI MESIMDHENES I MATEMATIKES
www.xatquiz.com/gallery/showimage.php?i=14458&c=14
www.xatquiz.com/gallery/showimage.php?i=14434&c=14
www.xatquiz.com/gallery/showimage.php?i=14418&c=14
www.xatquiz.com/gallery/showimage.php?i=14410&c=14
                       mund ti gjeni ne:
                      www.hatquiz.com

2
Tema Interesante / KUIZE DHE TESTE TE MATEMATIKES
« ne: 01-05-2010, 16:22:34 »
         Qmendoni sa ju ndihmon interneti ne pervetsimin e lendes se matematikes dhe sa behni te shkatht ne zgjedhjen e detyrave ne internet dhe cilat webfaqe i perdorni per ushtrime te matematikes me shume qaoooo:...
                            www.avdi-tafilaj.piczo.com

Faqe: [1]