Projekte dhe Nisma

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Projekte dhe nisma te nderrmarra nga anetaret e komunitetit tone.

kokushta
27-08-2011, 19:20:45

Model European Union Albania

Model European Union 2011 :: Tirana, 8-13 Nëntor, 2011Per here te pare ne Shqiperi!Çfare eshte Modeli i Bashkimit Europian(MEU)? Modeli i Bashkimit Europian 2011 (MEU 2011) eshte nje simulim i Bashkimit Europian (BE), nje projekt qe ba...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-06-2011, 00:23:55

Rinia në Indinjatë

…“Rini e Indinjuar” ka lindur nga liria, në liri dhe për lirinë, me qëllim që Shqiperia të jetë gjithmonë e më moderne, e lirë, e drejtë, e begate dhe autentikisht e bashkuar...”Ne, të rinjtë e Indinjuar, vajza dhe djem të Shqipërisë, ne, jemi krenarë që jemi shtetas të një nga vendeve më të beg...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ares

Bojkoto këto produkte dhe shërbime

ares
21-07-2007, 13:54:26
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
21-06-2007, 21:07:36

Projekt 3.2 Bojkotone Unmikun dor e serbis!

Ne ket projekt te ri,qembas bojkotimit te serbis, greqis Po i vjen rradha edhe Bojkotimit te Unmikut Kforit dhe gjitha Instancave Shtetrore jo shqiptare me afate dhe mandate te skaduar.Mendimi i juaj per ket projekt te ri dhe besoj te jet i fundit dhe ne menyr vetijake me te drejt te barabart ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
geodrome
03-07-2006, 06:16:47

AS@N - PRAKTIKA PER STUDENTET!!! - VERE 2006

RIKTHIM dhe PUNESIM - KORRIK/GUSHT 2006!!Qe edhe pushimet e veres te jene produktive, AS@N u mundeson studenteve shqiptare qe studiojne jashte vendit, te kryejne praktika pune ne institucione dhe kompani ne Shqiperi. Ne permbushje te disa prej objektivave kryesore mbi te cilat ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
praktika
03-06-2006, 18:30:20

Projekti "Praktika 2006" - Praktika ne Shqiperi per studentet shqiptare jashte

Vitet e fundit, numri i studenteve shqiptare qe studiojne jashte shtetit Atdheut eshte rritur ne menyre te konsiderueshme. Cdo vit rreth 3000 studente shqiptare vendosin te vazhdojne studimet jashte Shqiperise. Numri i pergjithshem i studenteve shqiptare qe studiojne jashte shtetit mendohet te j...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
shitesi
19-03-2006, 14:07:38

Projekti 1.3 çameria

Unë do propozoja një projekt qe po të filloje pergatitja qe tani do ishte shumë i dobishem.Të fillohen qe tani përpjekjet për organizimin e një tubimi madheshtor para OKB me rastin e 27 Qershorit ditës se genocidit grek ndaj Shqiptareve.Ti jepet shtyse një takimi mbarshqiptar ne Amerikë.Të gjend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe