PsiSoc


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me Psikologjine dhe Sociologjine.Berni
23-10-2010, 23:01:16

Të turpshmit, gjestet i ndihmojnë të dalin nga situatat

Dihet që turpi është një kompleks, prej të cilit vuajnë shumë persona. Papritur fytyra merr një skuqje që nuk është e zakonshme, duart dridhen dhe fjalët ngatërrohen nëse je përpara një situate të sikletshme. Këta persona e kanë shumë të vështirë të thonë atë çka “mbajnë” brenda tyre dhe shpesh ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

motivimi.jpg
Pergjigje nga: olti, diikush, wiliams

Vetëdija - Cfare eshte dhe si mund te perkufizohet?

M A X
15-12-2020, 10:15:35
 ndergjegja vetedija.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


depresioni festave.jpg
Pergjigje nga: Lajmet, olti

Ëndrrat - Përse ëndërrojmë?

12:51
03-07-2020, 11:47:16
 enderr enderrojme endrrat.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Distancimi Social

M A X
20-05-2020, 23:49:15
 800SocialDistancingAP-640x360.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

buzeqeshje.jpg
Pergjigje nga: Grens, Parloté, olti

Personat qe flasin me veten

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

stresi festave.jpg
Pergjigje nga: olti, ciarli

Optimizmi, ndjenja që të zgjat jetën

M A X
26-01-2020, 14:21:40
 optimizmi.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe