Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, nexhi, whitesnake

Si ta lidhim kravaten?!

M A X
15-10-2020, 22:28:08
Guide me video
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-08-2020, 20:06:21

Sa i gjatë ishte Skënderbeu?

Gjergj Kastrioti – Skënderbeu (6 maj 1405- 17 janar 1468) sintetizon një epokë të tërë historike që mori emrin e tij: luftën njëshekullore kundër pushtimit osman (fundi i shek. XIV – fundi i shek. XV). Vepra dhe figura e Skënderbeut kishte përmasa dhe rëndësi evropiane. Për të është shkruar një ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bamjet.jpg
12:51
21-05-2020, 01:46:55

Sa kushton nje implant dhembi?

Sa kushton nje implant dhembi ne Shqiperi dhe Kosove?Kjo teme ne lidhje me implantet e dhembeve ne Shqiperi apo Kosove dhe cmimin e tyre sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-04-2020, 23:36:21

Si te ulim shtypjen?

Kujdes!Shkurto sasinë e kripës. Nuk është për t'u çuditur që kripa rrit shtypjen e gjakut. Një studim i ri i publikuar në gusht të vitit 2008 në "American Journal of Clinical Nutrition" e konfirmon këtë. Studimi i më shumë se 11 000 njerëzve ka zbuluar se dieta (të ushqyerit) me sasi të lartë so...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe