Pyetper - 6


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, poshnja

Ku eshte?

M A X
05-04-2022, 14:43:59
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Si te shpetojme nga magjia e zeze?

12:51
18-03-2021, 13:17:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Cfare te bejme kur na dhemb koka?

Ωμέγα
17-03-2021, 18:41:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si behet trilecja?

M A X
16-03-2021, 18:08:55
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi fotografia?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:40:08
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi tragjedia?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:39:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi komedia?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi futbolli?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi Humanizmi?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi basketbolli?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet kosi?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet brumi i bakllaves turke?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:45:19
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si zihet buka?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet pasuli?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe