Pyetper - 24

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

12:51
21-03-2020, 17:29:04

Qysh me qu pare ipko?

Qysh me qu pare ipko?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:28:20

Qysh me qu pare ne val?

Qysh me qu pare ne val?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:27:23

Qysh me msu?

Si me mesuar lehte? Qysh me msu?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:26:47

Qysh me thirr valen?

Si me thirr valen?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:26:15

Qysh me bo pare tu nejt?

Ka nai menyre si me bo pare duke ndjejt? :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:23:59

Si behen tullumbat?

Qysh behen tullumbat ne shtepi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:23:26

Si behen petullat e fshira?

Qysh behen petullat e fshira?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:23:01

Si behen biskotat?

Qysh behen biskotat ne shtepi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:21:56

Si behen fasulet?

Qysh behen fasulet?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:20:28

Si behen qoftet?

Me thoni qysh behen qoftet?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:19:00

Si llogaritet taksa e nderteses?

Qysh llogaritet taksa e nderteses?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:17:34

Si llogaritet mesatarja e ponderuar?

Qysh llogaritet mesatarja e ponderuar?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:13:36

Si llogaritet taksa e baneses?

Qysh llogaritet taksa e baneses?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:12:57

Si llogaritet BMI?

Qysh llogaritet BMI?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:12:14

Si llogaritet pensioni?

Qysh llogaritet pensioni?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:11:02

Si llogaritet paga neto?

Qysh llogaritet paga neto?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:10:31

Si llogaritet perqindja?

Qysh llogaritet perqindja?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:09:03

Si gjendet siperfaqja?

Qysh gjendet siperfaqja?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:08:28

Si gjendet lartesia e trekendeshit?

Qysh gjendet lartesia e trekendeshit?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:06:29

Si gjendet syprina?

Qysh gjendet syprina?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:04:20

Si gjendet vellimi?

Qysh gjendet vellimi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 17:00:17

Si gatuhet lepuri?

Qysh te gatuajme mishin e lepurit?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 16:59:23

Si gatuhet peshku?

Qysh te gatuajme peshkun ne shtepi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 16:54:13

Si zjehet orizi?

Me thoni qysh zihet orizi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 16:53:38

Si zihet brumi per byrek?

Kush e di qysh zihet brumi per byrek?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200202-100530.jpg
M A X
03-07-2019, 12:27:01

Pse dëgjojmë zhurmë pranë linjave të tensionit të lartë?

Vjen kryesisht për shkak të efektit të voltazhit të lartë në ajrin që rrethon kabllin. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:19:36

Cfare do te thote ora AM dhe PM?

Disa vende, si psh SHBA, Kanada apo Australia perdorin sistemin 12 oraresh per te ndare diten dhe ne keto vende ora thuhet zakonisht ne formatin 11 AM apo 11 PM, apo 9 AM dhe 9 PM. Ne sistemin 12 oraresh dita eshte e ndare ne dy pjese, ne pjesen e pare nga mesnata deri ne mesdite, pra ne oren 12...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:55:00

Sa i gjate eshte Edi Rama?

Sa i gjate eshte Edi Rama? Kush e di?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:54:50

Sa vjec eshte Edi Rama?

Sa vjec eshte Edi Rama? Kush e di?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:54:38

Sa vjec eshte...?

Sa vjec eshte....? Nese doni te dini sa vjec eshte nje person publik pyesni ketu!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:54:26

Sa e gjate eshte...?

Sa e gjate eshte...? Nese doni te dini sa e gjate eshte nje vip-e shqiptare pyesni ketu!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:54:09

Sa i gjate eshte...?

Sa i gjate eshte...? Nese doni te dini sa i gjate eshte nje person publik apo vip shqiptar pyesni ketu!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:39:30

Sa e gjate eshte fusha e futbollit?

Jo te gjitha fushat e futbollit jane njesoj, por fushat ku luajne skuadrat profesioniste kane permasa te sakta te percaktuar nga FIFA.Stadiumet e skuadrave profesionale kane permasa 105 metra te gjata dhe 68 metra te gjerame nje siperfaqe prej 7,140 metra katror qe eshte e barabarte me 0.714 hek...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:38:57

Sa e gjate eshte rruga deri ne Hene?

Distanca, pra rruga nga planeti ku ne jetojme, Toka, deri ne satelitin e saj natyror, Hena, eshte 384,400 km.Njeriut i nevojiten te pershkoje 384,400 km per te shkuar ne Hene. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ronhill
06-11-2012, 18:44:19

Ndihme ne lenden e drejta dministrative..

Ju lutem, qe nese dikush munde te me ndihmoje ne temen: Faktori njeri respektivisht ai shoqeror ne transformimin e administrates.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Xhuli0
24-06-2012, 01:18:20

Pyetje rreth Inxh, Ndertimit

Pershendetje,jam maturant ket vit dhe jam shume i interesuar ne degen e inxh nder.Vjet piket min per tu pranuar ne ket dege kane qene diku te 5870.Doja te dija nqs ket vit a do te ulen me shume pasi kam marr vesh per nje mosinteresim ne kete dege kohet e fundit ?Gjithashtu mund te me thoni se me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
mozzy
03-12-2010, 11:54:50

Kerkoj ndihm nese mundet dikush mem ndimu rreth ni Ese-je

Kush mundet mem ndimu kam punim seminarik ese Vetmia dhe njeriu i shekullit 21 Pres ndihmen tuaj:(
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe