Pyetper - 62


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

M A X
29-05-2019, 11:54:26

Sa e gjate eshte...?

Sa e gjate eshte...? Nese doni te dini sa e gjate eshte nje vip-e shqiptare pyesni ketu!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:54:09

Sa i gjate eshte...?

Sa i gjate eshte...? Nese doni te dini sa i gjate eshte nje person publik apo vip shqiptar pyesni ketu!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ronhill
06-11-2012, 18:44:19

Ndihme ne lenden e drejta dministrative..

Ju lutem, qe nese dikush munde te me ndihmoje ne temen: Faktori njeri respektivisht ai shoqeror ne transformimin e administrates.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Xhuli0
24-06-2012, 01:18:20

Pyetje rreth Inxh, Ndertimit

Pershendetje,jam maturant ket vit dhe jam shume i interesuar ne degen e inxh nder.Vjet piket min per tu pranuar ne ket dege kane qene diku te 5870.Doja te dija nqs ket vit a do te ulen me shume pasi kam marr vesh per nje mosinteresim ne kete dege kohet e fundit ?Gjithashtu mund te me thoni se me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mozzy
03-12-2010, 11:54:50

Kerkoj ndihm nese mundet dikush mem ndimu rreth ni Ese-je

Kush mundet mem ndimu kam punim seminarik ese Vetmia dhe njeriu i shekullit 21 Pres ndihmen tuaj:(
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ronhill, kijameti, erlehta

Cili Sport luhet me kater Topa?????

ronhill
02-01-2010, 18:18:25
Ju lumte!!!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe