Pyetper - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: sFTP, Lajmet

Sa kushton nje implant dhembi?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:24:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Cfare eshte Apoptoza?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:22:52
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP

Si te shpetojme nga gazrat?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:22:20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Cdo te thote karizmatik?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:21:02
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si te fitoj para nga shtepia?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:20:23
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si te fillojne dhimbjet e lindjes?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:19:33
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ne cfare temperature shkrin akulli?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:18:53
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Cfare shkakton temperatura e larte?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:17:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si hiqet polipi?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:11:52
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si hiqet njolla e veres?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:11:02
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si hiqet njolla e kafes?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:10:32
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Cdo te thote intimidim?

Qytetari ri
15-03-2021, 18:07:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Si piqet gjeli detit?

1dhe1
14-03-2021, 22:13:23
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, Lajmet

Ku te shikoj ndeshje live?

1dhe1
14-03-2021, 22:01:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, Lajmet

Si te mesojme anglisht?

1dhe1
14-03-2021, 21:11:23
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, Lajmet

Si behet hallva?

1dhe1
14-03-2021, 20:47:00
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Si te shkarkoj muzik ne iPhone?

1dhe1
14-03-2021, 01:01:36
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, nexhi, whitesnake

Si ta lidhim kravaten?!

M A X
15-10-2020, 22:28:08
ha fiq.jpg
Guide me video
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-08-2020, 20:06:21

Sa i gjatë ishte Skënderbeu?

Gjergj Kastrioti – Skënderbeu (6 maj 1405- 17 janar 1468) sintetizon një epokë të tërë historike që mori emrin e tij: luftën njëshekullore kundër pushtimit osman (fundi i shek. XIV – fundi i shek. XV). Vepra dhe figura e Skënderbeut kishte përmasa dhe rëndësi evropiane. Për të është shkruar një ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bamjet.jpg
Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si te heqim qimet?

M A X
29-04-2020, 19:47:35
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe