Pyetper - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

M A X
27-04-2020, 23:26:15

Kush ishte gjuha ilire?

Gjuha ilire (paraardhësja jonë) është ndër gjuhët më të vjetra në ballkan dhe madje edhe në Europë. I takon familjes së gjuhëve indo-europiane. Shtrirja e saj ishte shumë e g...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 23:24:43

Kush eshte alfabeti i gjuhes shqipe?

Alfabeti i shqipes perbehet nga keto germa/shkronja: A, B, C, C, D, Dh, E, E, F, G, Gj, H, I, J, K, L, Ll, M, N, Nj, O, P, R, Rr, S, Sh, T, Th, U, V,  X, Xh, Y, Z ,Zh.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 23:22:20

Cfare eshte Gjenetika?

Per te mesuar rreth gjenetikes lexo temat meposhte:https://www.zerion.net/gjenetike/

M A X
27-04-2020, 23:20:28

Kush ishte Sokrati?

Sokrati (469-399) është padyshim një ndër figurat më interesante dhe më atraktive në tërë historinë e filozofisë së lashtë greke. Lindi në Athinë nga e cila,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


sistemi periodik elementeve foto.jpg
Albanezul-shqiptar.jpg
Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si te filloj palester?

M A X
27-04-2020, 17:19:23
Menyra me e mire eshte te nisni me
jogging (vrap) si dhe me disa ushtrime ne shtepi. Ka plot tutoriale ne Youtube qe ju mesojne si te filloni me

M A X
27-04-2020, 16:34:30

Cfare eshte Historia?

Cfare studion Historia?Historia eshte shkence shoqerore e cila studion te kaluaren e shoqerise njerezore.