Pyetper - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti

A duhet te lahemi gjate agjerimit?

M A X
23-04-2020, 22:38:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-04-2020, 22:36:09

Sa gjate jeton pula?

Pula apo gjeli mund te jetoje nga 5 deri ne 10 vjet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-04-2020, 22:35:34

Sa gjate jeton lopa?

Lopet mund te jetojne nga 18 deri ne 22 vjet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-04-2020, 22:34:48

Sa gjate jeton delja?

Delja apo delet mund te jetojne nga 10 deri ne 12 vjet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-04-2020, 22:33:53

Sa gjate jeton dhia?

Dhia apo dhite mund te jetojne nga 15 deri ne 18 vjet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-04-2020, 22:33:08

Sa gjate jeton kali?

Kuajte mund te jetojne nga 25 deri ne 30 vjet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe